1

Tema: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Noreciau paklausti visu merginu ar jos noretu kada nors bent pasibuciuoti su mergina?IR kaip jus,mielosios toleruojate mergaitiskus zaidimus?(tikrai ne su lelem)

2

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Man vyrai labiau patinka ;D

3

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Man karta teko su mergina... bet tik pasibuciuoti... big_smile gal ir nieko .. smile

4

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

o kodel tai ivyko?kaltas alkoholis ar siiap netycia?

5

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

eh, netraukia kazkaip. Padaryciau tai jei butu gera priezastis. But other than that.....

6

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

kokia gi gali buti priezastis?

7

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

kokia gi gali buti priezastis?

Na, jei tureciau galimybe, mielai pabuciuociau mergina pries Westboro Baptist Church narius - gal but vienas kitas sirdies smugi gautu.

8

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Dora ;D ;D ;D

>>> Aš nieko blogo nemanau, nes tai kiekvieno asmeninis reikalas wink

9

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

Noreciau paklausti visu merginu ar jos noretu kada nors bent pasibuciuoti su mergina?IR kaip jus,mielosios toleruojate mergaitiskus zaidimus?(tikrai ne su lelem)

vyrai man labiau patinka, cia manau merginos paveiktos musu salyje ypac propoguojamo sexso  kulto.. tipo jos sustresnes, nes joms viskas be tabu... juokingos jos man

10

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Dora, 19 parašė:

Na, jei tureciau galimybe, mielai pabuciuociau mergina pries Westboro Baptist Church narius - gal but vienas kitas sirdies smugi gautu.

respects! big_smile~:D~:D~:D~:D~:D~:D~ va cia tai super ideja! big_smile:D:D:DD

11

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Tai va, tik gaila, kad ne jungtinese valstijose esu. Ale jauciu prakeiktu jie mane ir i devinta pragaro rata pasiustu big_smile Na nieko, gal vaziuosiu ten kitais metais, ir pameginsiu prikalbinti kokia drauge i pagalba big_smile

12

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Birutele, 22 parašė:
Ana, 18 parašė:

Noreciau paklausti visu merginu ar jos noretu kada nors bent pasibuciuoti su mergina?IR kaip jus,mielosios toleruojate mergaitiskus zaidimus?(tikrai ne su lelem)

vyrai man labiau patinka, cia manau merginos paveiktos musu salyje ypac propoguojamo sexso  kulto.. tipo jos sustresnes, nes joms viskas be tabu... juokingos jos man

va uz sita nuomone respect!

13

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

o man tai dzin kas ka megsta :::008 svarbu zinoti ko pats nori o ne kvailu madu ieskoti , bet ir tradiciniams dalykams neatiduodu sirdi, visada geriau dvi nei viena ;D;D;D;D

14

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

buciavausi su mergina (aisku alkoholis kaltas ir idomumas) na bet toliau ne uz ka smile as ne lesbe - mane vyrai traukia smile bet lesbietes man netrukdo tongue

15

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

teisingai Doruciuk kaka bucioti ta pacia lyti :::b53

16

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

o kodel tai ivyko?kaltas alkoholis ar siiap netycia?

Seip netycia... big_smile Tycia netycia...  tiesiog emem ir pabandem... smile nieko ten baisaus... ir nieko ypatingo...

17

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

ka as zinau... man tai grazu..

18

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Aldis, 24 parašė:

ka as zinau... man tai grazu..

nu ir kas kad tau grazu ? tu sitame vis tiek nedalyvautum big_smile tiesa sakant ir nematytum ;]

19

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

am... nu negalima taip kategoriskai teigt jog nedalyvauciau ar nedalyvaves.. nematyciau ar nemates... man tiesiog grazu.... sakyk kad iskrypes ar atsilupes..  bet uzmusk mane man grazu...

20

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Aldis, 24 parašė:

ka as zinau... man tai grazu..

nu jei mergaites daro tai grazu :V gal smile bet jei kokie berniuku zaidimai :::215