41

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

pf.. paprasyciau kad ir man parodytu tongue

42

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Aldis, 24 parašė:

pf.. paprasyciau kad ir man parodytu tongue

jo jo big_smile noreciau pamatyt tavo mina, kai tavo mergina pasakytu, kad palieka tave del KITOS smile tai ne tik kad neparodytu, bet ir pacia ja matytum kaip savo ausis ;] ot juokinga butu ;]

na, Ana, tu tik pagrindei mano minti, vadinas as is dalies teisus.

43

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

bet tik is dalies:Pgaliu klausima visiem?Ka reiskia jei man ieskok.lt parase mergina ir tik zinuteje buvo mmmmmm?>cia tipo mane kabina ar kaip?:::547

44

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

bet tik is dalies:Pgaliu klausima visiem?Ka reiskia jei man ieskok.lt parase mergina ir tik zinuteje buvo mmmmmm?>cia tipo mane kabina ar kaip?:::547

Tai tu jos paklausk, prie ko cia visi kiti?:D

45

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

bet tik is dalies:Pgaliu klausima visiem?Ka reiskia jei man ieskok.lt parase mergina ir tik zinuteje buvo mmmmmm?>cia tipo mane kabina ar kaip?:::547

na kai man taip paraso, tai suprantu kad ji yra karve ir nemoka sneket big_smile

46

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

na i karve nelabai panasi;)nieko tokia:::027

47

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

o paklausiau as siiap,nenori neatsakinet ,Aleksandrai :::829

48

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

o paklausiau as siiap,nenori neatsakinet ,Aleksandrai :::829

o ka as tau tokio pasakiau, kad batona ant manes trupini ? jei nenori, galiu nesireikst tavo temoj isvis.

49

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Biski susiparinau;)ten ne tau skirta buvo,SORRRIUUKAS,ZUIKI:::746

50

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

sugalvojau dar viena klausima,bet jei jau kalbame atvirai,tai kalbame:)jis skirtas ir panelem ir vaikinam,kurie cia yra uzeina :::822Jei pvz vaikinas uztiktu savo panele su kita kartu darant kazka lovoje(ne kortom zaidziant) ar jis prisijungtu prie ju,jei to noretu jo panele?Ir kaip i tokius veiksmus aplamai reaguojate?:::629

51

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

as tai ant savo paneles tikrai nepykciau,o jei pasiulytu tai prisijunkciau ir manau kad ji noretu pabandyti tai.dvi paneles ir as:)

52

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ana, 18 parašė:

sugalvojau dar viena klausima,bet jei jau kalbame atvirai,tai kalbame:)jis skirtas ir panelem ir vaikinam,kurie cia yra uzeina :::822Jei pvz vaikinas uztiktu savo panele su kita kartu darant kazka lovoje(ne kortom zaidziant) ar jis prisijungtu prie ju,jei to noretu jo panele?Ir kaip i tokius veiksmus aplamai reaguojate?:::629

As tai nieko pries gali ir kuo daugiau paneliu prisijungti :V  mano galimybes neribotos :::036

53

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Eimantas, 21 parašė:

as tai ant savo paneles tikrai nepykciau,o jei pasiulytu tai prisijunkciau ir manau kad ji noretu pabandyti tai.dvi paneles ir as:)

o jeigu du bachurai ir ji? gal jau nelabai noretusi ane? smile

54

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

jei ji to labai noretu,tegu daro tai.cia ne jausmai,o norai.ji tai padariusi vistiek sugrys pas mane,arba as pas ja:)

55

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

Ne bet ir fantazijos cia verda :::822

56

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

na i lesbietes poziuris teigiamas, jos zino kaip patenkint viena kita, jos svelnesnes nei vyrai(cia ne apie visus)

57

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

as uz mergaitiskus zaidimus smile tikrai svelnesnes merginos...:::858

58

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

ugne o gal pati bandei mergaitiskus zaidimus?

59

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

jei bandei tai pasakyk savo nuomone:)

60

Re: mergaiciu zaidimai ir ne tik...

taip, bandziau, todel ir sakau uz smile