1

Tema: nemoku buciuotis..ka daryti?...

na va.stai mano problemele.susipazinau su mielu vaikinu.man jis patinka,as jam.viskas buvo OK,jei ne tie buciniai..! zlugdo mano gyvenima... big_smile ar jam pasakyti kad as visiskai  nemoku buciuotis?kaip manote,nepalaikys manes \vaiku\?

2

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

nieko pasakyk kad dar mane niekas nebuciavo , tai jis manau nepasisiukslins ir ismokys visko big_smile net buciotis  ;D prisimenu as tai isvis nepergyvenau pirma karta :::818 ejo labai gerai :::b18

3

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

Aš ir nemoku. Ir nelabai norėčiau išmokti .. nes gali tiesiog tada įdėti save ir bučiuotis taip kaip išeina pagal nuotaiką ir norą .. taip daug skaniau gaunasi, nes tada bučinys natūralus gaunasi

4

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

ismok..:D

5

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

nera cia ka mokytis,vsk gaunasi savaimia :::440:::822

6

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

Agnė, 16 parašė:

na va.stai mano problemele.susipazinau su mielu vaikinu.man jis patinka,as jam.viskas buvo OK,jei ne tie buciniai..! zlugdo mano gyvenima... big_smile ar jam pasakyti kad as visiskai  nemoku buciuotis?kaip manote,nepalaikys manes \vaiku\?

siulyciau pabandyti pasibuciuot ir jau mokesi.. big_smile

7

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

Manau cia ir nereikia mokintis,tai gaunasi savaime viskas :::001

8

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

ka cioa ir bepridursi, visi jau ir taip teisingai patare wink

9

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

dekoju! :-D

10

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

Man pirma kart ir buvo lb baisu,nes maniau kad visiskai nemoku to daryti smile Bet paskui viskas gavosi naturaliai ir db jau tikrai moku big_smile

11

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

o tu paprasciausiai nieko negalvok,atsipalaiduok,nera ko mokytis,kaip iseis-taip:)jei tau bus drasiau gali ir pasakyti vaikinui,bet tai tikrai nebutina

12

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

daryk tai ka daro vaikinas...:D cia kalbu apie liezuvio judesius...:)

13

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

niekas negime mokedamas....ismoksi....

14

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

paprasciausiai atsipalaiduok, nes viskas gausis savaime smile

15

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

Gali nesijaudint, manau kad jis tik pasidziaugs kad to nemoki wink

16

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

viskas vyksta labai naturaliai, tik nebijok taip wink nes tada gali is viso lupu nerasti big_smile

17

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

big_smile aciu Jums.

18

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

as ir nemoku... tai ir biski bijau kaip reikes pirma karta.... bet jei jau busiu isgers tai jauciu net neimsiu i galva big_smile nu bet jei rimtai tai noreciau ismokt smile

19

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

As ir dar nemoku... bet ir nepergyvenu... big_smile

20

Re: nemoku buciuotis..ka daryti?...

bučiuotis ir nereikia mokytis.... tai su mylimu  ar patinkamu žmogumi naturaliai gaunasi smile