1

Tema: ka daryt su kuiliu vyru?

su vyru negyvenam 4 metai,jis tikras kuilys davesi su visom draugem mano.man dar siandien skauda sirdi,nes rupi man

2

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

mesk velniop ir pamirsk tu ji.. toks nevertas nieko, nes jis pats nieko nevertina..

3

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

as pati ta zinau,kad nerei apie ji galvot.kaip isnaujo viska susikurt,kaip pasitiket.as galvojau man taip niekad neatsitiks:)

4

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

visada buna pirmas kartas.. nieko, jauna esi, susirasi dar ka nors verto taves.. smile

5

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

26 netokia ir jauna.man reik demesio ir svelnumo,nesuprantu ar cia daug:)

6

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

tau su juo tai tikrai nieko nereikia daryt - pati parašei, kad negyvenat jau 4 metai. Geriau galvok, ką su savim daryt ir nustok varyt ant vyro - tai jau praeitis. :::028

7

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

mes turim vaika ir mums tenka bendraut.nieks ant ju nevaro.kaskokia tu man nesveika

8

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

tai ir bendrauk kaip su savo vaiko tėvu - o dėmesio ir švelnumo ieškok kitur... O dėl savo problemų kitų įžeidinėt nereikia... įtariu, kad prievarta niekas tavęs neištekino - toks buvo tavo pasirinkimas...

9

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

taip tekejau is meiles,tu tai jauciu senmerge jei pateisini tokius dalykus kaip ejima pas kitas.as jo neizeidinejau.manau nenoretu nei vienas kad apgaudinetu antra puse.nieks kitu neizeidineja pati kabinies

10

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

gal tu kreipkis profesionalios pagalbos smile forumas čia au turbūt bejėgis.:) ir pasikartosiu - spręsk savo problemas neįžeidinėdama kitų: tai vyras kuilys, tai aš tau nesveika ir senmergė... Šiaip aš už tave turiu daugiau patirties gyvenime, ir labai nemėgstu nepagarbaus elgesio. Nori, kad pasikeistų kitų elgesys su tavim - pakeisk save. Manyčiau tau tai išeitų net labai į naudą. smile

11

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

man jos nereik,jauciu tau vertetu

12

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

na jau tik nepradekit cia pestis wink Divos zodziai daznai buna protingi wink

13

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

daznai big_smile smile pasakei smile

14

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare, pasistenk esamas situacijas priimt tinkamai, tada nereikes taip netinkamai reaguoti i vionokius ar kitokius postus...
Sukurei forume tema, tai tuo paciu turejai ir susitaikyt su tuo, jog nebus vien tik Tave tenkinancios zmoniu nuomones... big_smile

15

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

tai  as galiu savo numeriuka palikti smile

16

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Baik bajerius Viktorai... jei jai netiko vyras, tai Tavo tel.nr tikrai neissigelbejimas... big_smile

17

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

panasu kad pati turi nemazu psichologiniu problemu=) sakai su vyru negyveni jau 4 metai, o vis dar siunti ant jo ir tuo paciu ant viso pasaulio. nieks prie taves nesikabino, pati uzsipuolei:p ir kaip Sigitas teisingai pasake: "Sukurei forume tema, tai tuo paciu turejai ir susitaikyt su tuo, jog nebus vien tik Tave tenkinancios zmoniu nuomones... "

18

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

man jau kaip ir juokas prades imt:)as ant jo nepuolu o diskutuojiu.

19

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare, 26 parašė:

man jau kaip ir juokas prades imt:)as ant jo nepuolu o diskutuojiu.

aha, mes pastebėjom... :::044

20

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Diva, 34 parašė:
Gintare, 26 parašė:

man jau kaip ir juokas prades imt:)as ant jo nepuolu o diskutuojiu.

aha, mes pastebėjom... :::044


na taip, taigi situose zodziuose "kaskokia tu man nesveika" "tu tai jauciu senmerge" tiesiog svieste svieciasi diskusija:D
Gintare forumas tau tikrai nepades, tau reikia arba gero psichologo, arba bent jau drauges/o kuris/i ismokytu bendrauti. Ir tik neisizeisk, nes cia tikrai nuosirdus patarimas.