61

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

..... paskaiciau ash cia  truputuka... tiksliau viska.... mergaite miela....suprantu,  esi ish tu zmoniu kategorijos, kurie prisirisha ilgam prie vieno zmogaus...  bet ...laikas atsirishti ir prisirishti prie ko nors kito... jei dar esi nepasiruoshusi tam, prisirishk pvz prie sporto treniruociu, ar pieshimo... ar dar kokios nors veiklos... visi ishsakyti patarimai shioje temoje , mano galva, buvo iki kaulu smegenu teisingi... pasiziurek i savo gyvenima kitomis akimis...
... shioje temoje neradau nei vienos ishsakytos minties... kad girdi susigrazink ji....
... esi jauna.... taip kad viskas priesh akis.... o jei ir nebutum jauna... vistiek.... kiekvieno amziaus moteriai... yra panashaus amziaus vyrai,kurie ieshko to paties.... meiles supratimo ir shvelnumo  ir t.t.  ... taip kad... shansu ishlikti vienishai.... jokiu.

62

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

spirt lauk

63

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Viktoras, 22 parašė:

spirt lauk

Pasakyt, pamastyt ar parasyt lengviausia... ;D jei sugebejimu turi, tai taip ir padaryk, susidures su tokia ar panasioa situacija, bei sulaukes tiek metuku... ;D

64

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare, 26 parašė:

su vyru negyvenam 4 metai,jis tikras kuilys davesi su visom draugem mano.man dar siandien skauda sirdi,nes rupi man


šitąąą... kuilys - tai kiaulių rūšis. Lietuviai kaip žinia, mėsėdžiai. taigis - iešmą ir į rūkyklą kumpiams arba kitą iešmą lietuviškiems šašlykams smile

65

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Violeta, 39 parašė:
Gintare, 26 parašė:

su vyru negyvenam 4 metai,jis tikras kuilys davesi su visom draugem mano.man dar siandien skauda sirdi,nes rupi man


šitąąą... kuilys - tai kiaulių rūšis. Lietuviai kaip žinia, mėsėdžiai. taigis - iešmą ir į rūkyklą kumpiams arba kitą iešmą lietuviškiems šašlykams smile

Nejaugi tai patirtis kalba...? Jei nepaslaptis, kiek tokiu "kuiliu" teko iskept ar isrukyt...??? Butent taip, kaip sneki? ;D

66

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

matai, mano tėvai kaime gyvena. taigis - kasmet - po dvi ar tris. viena bėda kad niekada nesidomėjau, ar ten kiaulės ar kuiliai :::041
o kindziuką sudėti labai gardų moku B) tongue

67

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Violeta, 39 parašė:

matai, mano tėvai kaime gyvena. taigis - kasmet - po dvi ar tris. viena bėda kad niekada nesidomėjau, ar ten kiaulės ar kuiliai :::041
o kindziuką sudėti labai gardų moku B) tongue

Siaubas!!! Po tokiu sneku as pradedu manyti, kad temos autore tikraja zodzio prasme su kuiliu buvo susidejusi, kurio niekas ilga laika nepagavo, nepamove ant iesmo ir neiskepe ar neisrukino... :V Stai ir priezasti, del ko jai gyvenime nenusiseke, nes vyras buvo "kuilys"... ;D

68

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

jei vyras kuilys- reiskia tu kiaule... jei nenori kad duotus...iskastruok:D big_smile big_smile

69

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Sigitai - o tu mėsos nevalgai? kame čia siaubas?

70

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

gryztam prie temos!!!
apie autore manau,kad ji labai arogantiska,na man tox vaizdas susidare,nes ant Divos ten tikrai uz nieka rovesi...
o dar sake,kad vyras su visom jos draugem davesi,tai darau isvada kad normali mergina,SAVE GERBIANTI,to nedaleistu ir mestu toki po jau pirmojo karto,o ne tada kai su visom draugem issidave(dar neaisku kiek su nepazystamom,bet manau,kad skaicius turetu buti zymiai zenklesnis) kreiptis i foruma ir ant jo pilti mesla...
>>>patarimas autorei..arba keisk drauges,kad su tavo vyru nesiduos big_smile ,arba mesk vyra!!!

71

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare, 26 parašė:

su vyru negyvenam 4 metai,jis tikras kuilys davesi su visom draugem mano.man dar siandien skauda sirdi,nes rupi man


Pradek save gerbti.. toks ten vyras ir tokios drauges, jeigu taves negerbia ir duodasi. Susirask istikima ir padoru vyra ir pamirsi ta kuili. Tokiu irgi yra, patikek!

72

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

pradek  daugaiu i save ziureti,ko sau galva kvarsini del kitu....

73

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Taip ,pritariu ,mano vyras irgi kuilys,na siaip as sito zodzio nenaudoju,na as sakau ,kurvininkas,jis dabar susirado  SLIUNDRA tokia ir mes skiriames,o pragyvenom beveik 7 metus ,o dabar skyrybos ,labai sunku ir skaudu,na bet jis visalaika dairesi i kitas ir ta kurva susirado per sita puslapi man atrodo,noreciau as juos surast

74

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

bet geros drauges, jei davesi su tavo ciuvu smile visas komplektas smile

75

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Agne, 20 parašė:

jei vyras kuilys- reiskia tu kiaule... jei nenori kad duotus...iskastruok:D big_smile big_smile

pavarei cia tu big_smile:D:D:D:::209

76

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare, 26 parašė:

su vyru negyvenam 4 metai,jis tikras kuilys davesi su visom draugem mano.man dar siandien skauda sirdi,nes rupi man

ka daryt su kuiliu vyru? ;D geras pavadinimas temos ;D anksciau reikejo ziuret, o ne dabar verkt big_smile ir ne tik savo kuili vyra, bet ir stiervas drauges.. big_smile nes draugai taip nesielgia..ai juk cia moterys...kaip zinia tikru draugysciu nebuna tarp ju.. tongue cia manau ir durnam aisku, kad skirkis.. arba toliau buk durnes vietoj..

77

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Na tu jam leidi eit per drauges, tai kodel jis neturi neiti smile :Dhttp://ico.ieskok.lt/ic/044

78

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

jeigu Dievas dave ta daikta, tai juk ne bereikalo ! Butu visiskai nelogiska duoti kazka zmogui ir sakyt: "EEE, gyvenime tuo nesinauduok!!" big_smile big_smile Viskas cia seniai suprogramuota, taip ir turi buti ;D

79

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Pasikartosiu, kaip ir kazkokioj temoj: sudek visus jo minusus ir negalvok apie jo pliusus... Tada pamazu pradesi jausti jam neapykanta :-) Ir manau, kad pamazu ji uzmirsi... :-) Cia tik pasiulymas, kuriuo as kartais pasinaudoju, kai zmogus patinka, bet yra gerai "pasikantis"... :-) Tai va... :-)

80

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Yra toks pasakymas:Ka pats daro,tai ir ant kito varo.