81

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Manau cia jau nieko nepadarysi wink , jei zmogus su kitomis eina, tai reiskia, kad nevertina tai ka turi , jam tiesiog netiks niekad tai ka jis turi ir  gali  tureti ir bet ka gali siulyti , jam tiesiog nereikia ...
Manau taip nes, mano vaikinas gali siulyt man, bet ka, dovanas, meile,  bet jo man nereikia , nebent jis savo budu pasikeistu , elgesiu , isvaizda ir prioritetais ir dar t.t.. Ir tai nemanau, kad man jo reikes nors gal .

82

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

... siulau skirtis.... jei esi neabejinga jam...palauk kol ishsilakstys...  veliau... jei dar bus noras... susigrazinsi...

83

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

nesuprantu, negi vyru Lietuvoj truksta? :?

84

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

....vyru yraaa...kaip suprantu,...jiems reikalavimai dideli ishkelti... smile

85

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Kas cia per klausimai gali buti? Raso ir garantuotai zinodama zmoniu atsakyma..
Ko cia inkst? Aiskinkis su vyru, o ne kaskokiuose forumuose.. Jei jau vyras eina per kitas, tai gal kaskas netaip su tavim? big_smile Cia siek tiek sarkazmo, bet... Visko buna wink

86

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

kastruot big_smile ka dar daryt

87

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Petras labai teisingai pastebejo smile nieko nebuna be priezasties. Tik va kad norisi kovoti tik su pasekme,tai jau tavo pacios problema.. smile

88

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

na tarkim vyras kuilys...bet tai gal kas paaiskins, kaip pavadint tas "drauges" ? ir kokie klausimai dar gali kilt po 4metu nebuvimo kartu? temos autore minejo, kad jai jau daug metu (26), tai vien tai parodo, kad maza saviverte pas moteriskaite. pamirsk tu ta "kuili" vyra, pasisziurek i veidrodi, pirma pradek rupintis savimi, galu gale, gera patarle, jei pati nemylesi saves, tai jau ir kiti nemyles.

89

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Akivaizdu, jog Gintare norejo paklausti visai ne to. Is tiesu ja domina tik vienas klausimas: kaip susigrazinti kuili vyra atgal. Nes drauges, su kuriomis davesi kuilys vyras ji jau susigrazino. Ji jas taip ir vadina - draugemis.
Ir nieko cia keisto, kiekviena moteris verto tokio vyro, koki pasirenka...

90

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Juste, 25 parašė:

kastruot big_smile ka dar daryt

Įtarių kad tai ką pašalins norėtum prisisiūti sau big_smile

91

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

skirtis nes vistiek nesugebesi jam to atleisti kad ir kaip noretum.... arba susitaikyti ir paciai pradeti elgtis kaip jis, kodel jis gali o tu ne...?( taip nors naziau sirdi skaudes) wink

92

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

niekada nebuna kaltas vienas asmuo seimoje, jei tavo vyras kuilis tai laikas paziureti i save, gal but tu kuiliene ir jus puiki grazi seima ir nereikia uzpakali ieskoti adatu smile

93

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

keisk poziuri i savo vyra ir bus viskas gerai, kodel vaidini auka? smile nusidaves vyras toks pat siuksle kaip nusidavusi moteris smile

94

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Praejusia meile uzgydys tik NAUJA meile,neatstumk kitu vaikinu,pati pagalvok,jai pas tave griztu,ar butu viskas taip pat?Nuoskaudos liks ir prie menkiausio barnio gal net netycia issprus priekaistai.Jaunystei visi neissilakste,dabar tu vyresne,vyresni ir sutiksi,ir jau gal apsiraminusi,viska pradesi is naujo be nuoskaudu.Buk del saves laiminga,ir jam tai parodyk.Mano vyras irgi toks buvo,kaip suva paskui visas lakste,nors ne is reikalo istekejau,kas is to kad grizdavo,atleisdavau tik is meiles,bet i lova atsigulus,negalejau su juo patirti pilnos palaimos,akyse tiesiog maciau kad jis ta pati daro su kitom.Galiausiai praejo meile ir atleisti nebegalejau. taip kad nebebus kaip buve.As manau,kad tu jo nebemyli is tikro,o pavydi,kad jis laimingas,o tu ne,tad pasisteng buti pati laiminga,,tada juokas paciai ims,kaip tu galejai sitiek laiko del jo prasvaiscius,dar svaistyti kentedama del jo...

95

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

As irgi "jieskau drauges kuri turi kruva draugiu...".

well kiek suprantu jei su visom tavo draugem davesi, tai yra visu moteru geidziamas vyras.

Na kaip ir visos kitos tu jo nori ...? 

deja ne tau mergele melynas dangus,
ne tau kvailute rozem klotas keles
ir vel vienai teks eiti y namus
nes jis eina su kita panele...

ar verta del to jy vadinti kuiliu? Dziaukis tom akimirkom kurias jis tau padovanojo smile

Man pavyzdziui gal taippat patinka panele, gal as ja myliu karstai net jei tai nazinant.
Bet ji pasirinko kita ...  turi sheima vaika .

Monogamai pasmergti gyventi vienatveja nes nesugeba keisti partnerio o gyvenimas juk keiciasi vietoi nestovi

As nemanau kad taisinga kaltnti kita uz tai kad jis pasirenka ne tave

http://www.youtube.com/watch?v=CiP_hoqoBH4

96

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

[jis gi nevertas visu tavo galvojimu ir kankinimu-aukstyn galva ir pirmyn!
nebebrisk i ta pacia upe-nieko ten nepametei-nieko ir nerasi...tik nusivylima...nes grizdama pas ji-tu priimsi jo salygas...galvoji bus kitaip????patikek-dar blogiau

97

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Jau zodis kuilys viska pasako big_smile kam tau tokio reikia big_smile idiotu ir taip gana daug aplinkui big_smile jei jis toks kuilys ir pati ta pripazisti, tai greiciau mesk ji pro borta. Geriau kiaulienos gabalas saldytuve nei ant sofos big_smile

98

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare,skirtis,kai pamatai pirmuosius vyro virtimo į kuilį simptomus. smile

99

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Violeta, 39 parašė:

Sigitai - o tu mėsos nevalgai? kame čia siaubas?


Zmogienos ne...

100

Re: ka daryt su kuiliu vyru?

Gintare, 26 parašė:

su vyru negyvenam 4 metai,jis tikras kuilys davesi su visom draugem mano.man dar siandien skauda sirdi,nes rupi man

kuilys yra kuilys ir grabas nepakeis