1

Tema: Pirmoji avarija...

Papasakokit.Kaip nutiko?Kaip jautetes?

2

Re: Pirmoji avarija...

vaziavau dviraciu, daugiau neatsimenu, pabudau ligoninej su smegenu sutrenkimu, sake kad nesuveike stabdziai ir apsivyniojau stulpa. jauciaus sudinai, o pasekmes - sugedes regejimas.

3

Re: Pirmoji avarija...

Na siaip as ne apie dviracius klausiau big_smile
Nu bet vistik avarija..

4

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:

Papasakokit.Kaip nutiko?Kaip jautetes?

Tas priezodis "pirmoji" kazkaip automatiskai uzprogramuoja tave ir antrajai ir treciajai ir t.t..Save juk varai link to, todel nemanau kad reikia taip sunumeruoti..Nu tiekto..O tu ka jau po menesio dziauxmo golfuka atkalei savo? kas kaltas?
O kas liecia tema tai 10 metu kolkas aciu Dievui svarus "tfu, tfu, tfu..", be incidentu, neskaitant aisku extremaliai slystant uzkliudytu pora bortu..:D

5

Re: Pirmoji avarija...

Atspejai, Tomai..vakar avarija padariau - is salutinio isvaziavau ir bemvas vozesi..masina va jau servise- neuzilgo pataisysim..bet va blogiausia kad ir drauge salia sedejus ir keleivis is bemvo smegenu sutrenkimus gavo..as kadangi prisisegus tai  isvengiau ir smugio ir stulpo, nes dirzas stabiluma palaike, bo vos vairo is ranku nepaleidau..sokas dar dabar nepraeina... beto tas asilas bemvo vairuotojas mane dar ir reketuoja..


Buvo baisu...:::002

6

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:

Atspejai, Tomai..vakar avarija padariau - is salutinio isvaziavau ir bemvas vozesi..masina va jau servise- neuzilgo pataisysim..bet va blogiausia kad ir drauge salia sedejus ir keleivis is bemvo smegenu sutrenkimus gavo..as kadangi prisisegus tai  isvengiau ir smugio ir stulpo, nes dirzas stabiluma palaike, bo vos vairo is ranku nepaleidau..sokas dar dabar nepraeina... beto tas asilas bemvo vairuotojas mane dar ir reketuoja..


Buvo baisu...:::002

O uz ka ten reketuoti:?

7

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:

Atspejai, Tomai..vakar avarija padariau - is salutinio isvaziavau ir bemvas vozesi..masina va jau servise- neuzilgo pataisysim..bet va blogiausia kad ir drauge salia sedejus ir keleivis is bemvo smegenu sutrenkimus gavo..as kadangi prisisegus tai  isvengiau ir smugio ir stulpo, nes dirzas stabiluma palaike, bo vos vairo is ranku nepaleidau..sokas dar dabar nepraeina... beto tas asilas bemvo vairuotojas mane dar ir reketuoja..


Buvo baisu...:::002

Nu idomi situacija..nelinkiu nei vienam, nei sau to..Bet iskitos puses pati kalta..Aisku sutrenkimai blogai bet svarbiausia nesibaige liudniau..o tau manau nera ko drebint ranku, o apmastyt ir isikalt visam laikui kad is salutinio reik zet kai isvaziuoji..o del reketo tai juk praejo tie laikai, yra draudimai - jie ir aiskinasi, o tavo cia problema maza..tik savo masina rupintis, aisku jei draudimas ne kasko..bauda mentam ir viskas..nors aisku galbut ir gali prisiteisti del sveikatos sutrigdymo..nzn tixliai situ niuansu..

8

Re: Pirmoji avarija...

Man pirma "avarija" buvo 10 dienu po teisiu atsiemimo, ziema.. nespejau sustot del praktikos nebuvimo ir slydau i priesais staigiai sustojusia masina:D gerai ka su farkopu buvo tai man tik bamperis suluzo ir truputi radiatoriu kliude, o seniui nieko:V senis paziurejo ir sako: pretenziju turi ar ne? as: Ne:| senis: tai gerai davai, as skubu:D

9

Re: Pirmoji avarija...

o mano pirma avarija is garazo tiesiai i tvora.

10

Re: Pirmoji avarija...

pirmoji mazdaug praejus ~4 men po teisiu gawimo isiremiau i golfa galu stumdamas man bamperis praktiskaj wos matomaj ilinko o golpuj antram jis atkibo big_smile

11

Re: Pirmoji avarija...

Mano pirmoji avarija.. Vienas toks pyyyyyyyp i mane atbuliniu įvažiavo.. Baigėsi laimongai ir be traumų, bet bolidą žiauriai sulamdė.. Draudimas visu litų neišmokėjo, nes "mano mašinos vertė mažesnė, negu kad kainuos remontas".. Tai nors išmokėjo maksimalią sumą, bet vis tiek neužteko..

12

Re: Pirmoji avarija...

as buvau nat dviracio:::a39 lekiau ir  big_smile pasikasiau viena vietike ir kaip tik uzvariau ant smelio;(
...buvau 8metu :::050

13

Re: Pirmoji avarija...

Karolina, 19 parašė:

Mano pirmoji avarija.. Vienas toks pyyyyyyyp i mane atbuliniu įvažiavo.. Baigėsi laimongai ir be traumų, bet bolidą žiauriai sulamdė.. Draudimas visu litų neišmokėjo, nes "mano mašinos vertė mažesnė, negu kad kainuos remontas".. Tai nors išmokėjo maksimalią sumą, bet vis tiek neužteko..


nu tai galejai draudimui duot taisyt jai tu savo antikvara saugai , servisai dvigubai nulupa nuo draudimo nei draudimas ismoka grynais.arba parduot reikejo jai suma nebloga

14

Re: Pirmoji avarija...

mano pirmoji avarija kai man buvo 20.   2,5metu  teisiu stazo kai prakutau lakstyt:::021 viena 16kine pasigyre kad jai patinka exstrymas tai norfos aikstelej taip daviau gazu,kad netycia pagavo ratas bardiura ir mes apsivertem .dar mergina spejau pagaut su desine ranka uz galvos ,kad neiiskristu per langa:)(taigi sekites dirzus)o jos mobilekas suduzo:)kas keisciause ,kad per valanda laiko nieks neprisikabino nors ziopliu netruko,jokios baudos,auto verte 600 lt:)sakyciau laimynga avarija

15

Re: Pirmoji avarija...

Gintautas, 25 parašė:

mano pirmoji avarija kai man buvo 20.   2,5metu  teisiu stazo kai prakutau lakstyt:::021 viena 16kine pasigyre kad jai patinka exstrymas tai norfos aikstelej taip daviau gazu,kad netycia pagavo ratas bardiura ir mes apsivertem .dar mergina spejau pagaut su desine ranka uz galvos ,kad neiiskristu per langa:)(taigi sekites dirzus)o jos mobilekas suduzo:)kas keisciause ,kad per valanda laiko nieks neprisikabino nors ziopliu netruko,jokios baudos,auto verte 600 lt:)sakyciau laimynga avarija

na va kaip ten sako kad mokosi is savu klaidu zmones smile
>> as visada seguosi dirza, kai atsisedu uz bolido vairo, tai pirmas darbas ikisti rakteli, uzdeti mago snuki, uzsisegti dirza, isijungti sviesas ir vaziuoti big_smile big_smile

16

Re: Pirmoji avarija...

Linas, 19 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

mano pirmoji avarija kai man buvo 20.   2,5metu  teisiu stazo kai prakutau lakstyt:::021 viena 16kine pasigyre kad jai patinka exstrymas tai norfos aikstelej taip daviau gazu,kad netycia pagavo ratas bardiura ir mes apsivertem .dar mergina spejau pagaut su desine ranka uz galvos ,kad neiiskristu per langa:)(taigi sekites dirzus)o jos mobilekas suduzo:)kas keisciause ,kad per valanda laiko nieks neprisikabino nors ziopliu netruko,jokios baudos,auto verte 600 lt:)sakyciau laimynga avarija

na va kaip ten sako kad mokosi is savu klaidu zmones smile
>> as visada seguosi dirza, kai atsisedu uz bolido vairo, tai pirmas darbas ikisti rakteli, uzdeti mago snuki, uzsisegti dirza, isijungti sviesas ir vaziuoti big_smile big_smile

a man kazhkaip atvirkshciai gaunas, atsisedu, uzhsisegu dirzha,tada magas ,raktelis, shviesos,begissu sankaba ir tik tada kuriam big_smile ash nesveikas???? :::215:::819  o avarija... ish garazho vaziuodamas atbulom,sugebejau PRIEKIU uzhkabint tvora big_smile nu cia geriau nesigilint kaip cia taip big_smile

17

Re: Pirmoji avarija...

o mano avarija. na nzn ar tai galima pavadinti avarija kai vaikas kieme atsitrenkia i mano maskes sparna (jie ten su sautuvais kalste ir jis isbego is uz konteinerio ir atsitrenke i mano maskes sparna).. o as vaziuoju 1 begiu  :? tai avarija :? nu vaikas nusibrozdijo ranka pavewrke nuraminau. tada liepiau pasikviesti tevus ir papasakojau kaip buvo ir issiskirstem :? nu bet issigandau.. visi zmopgus o ne metalo gabalas... :::819

18

Re: Pirmoji avarija...

Vitalijus, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

mano pirmoji avarija kai man buvo 20.   2,5metu  teisiu stazo kai prakutau lakstyt:::021 viena 16kine pasigyre kad jai patinka exstrymas tai norfos aikstelej taip daviau gazu,kad netycia pagavo ratas bardiura ir mes apsivertem .dar mergina spejau pagaut su desine ranka uz galvos ,kad neiiskristu per langa:)(taigi sekites dirzus)o jos mobilekas suduzo:)kas keisciause ,kad per valanda laiko nieks neprisikabino nors ziopliu netruko,jokios baudos,auto verte 600 lt:)sakyciau laimynga avarija

na va kaip ten sako kad mokosi is savu klaidu zmones smile
>> as visada seguosi dirza, kai atsisedu uz bolido vairo, tai pirmas darbas ikisti rakteli, uzdeti mago snuki, uzsisegti dirza, isijungti sviesas ir vaziuoti big_smile big_smile

a man kazhkaip atvirkshciai gaunas, atsisedu, uzhsisegu dirzha,tada magas ,raktelis, shviesos,begissu sankaba ir tik tada kuriam big_smile ash nesveikas???? :::215:::819  o avarija... ish garazho vaziuodamas atbulom,sugebejau PRIEKIU uzhkabint tvora big_smile nu cia geriau nesigilint kaip cia taip big_smile

O gal pasigilinam?:D Sudominai;D

19

Re: Pirmoji avarija...

Linas, 19 parašė:

o mano avarija. na nzn ar tai galima pavadinti avarija kai vaikas kieme atsitrenkia i mano maskes sparna (jie ten su sautuvais kalste ir jis isbego is uz konteinerio ir atsitrenke i mano maskes sparna).. o as vaziuoju 1 begiu  :? tai avarija :? nu vaikas nusibrozdijo ranka pavewrke nuraminau. tada liepiau pasikviesti tevus ir papasakojau kaip buvo ir issiskirstem :? nu bet issigandau.. visi zmopgus o ne metalo gabalas... :::819

Koks geras Tu... Pats kaltas tegul ziuri kur bega smile Bet siaip gerai pasielgei, teisingai;) Ir mastai teisingai...;>

20

Re: Pirmoji avarija...

Egle, 17 parašė:
Linas, 19 parašė:

o mano avarija. na nzn ar tai galima pavadinti avarija kai vaikas kieme atsitrenkia i mano maskes sparna (jie ten su sautuvais kalste ir jis isbego is uz konteinerio ir atsitrenke i mano maskes sparna).. o as vaziuoju 1 begiu  :? tai avarija :? nu vaikas nusibrozdijo ranka pavewrke nuraminau. tada liepiau pasikviesti tevus ir papasakojau kaip buvo ir issiskirstem :? nu bet issigandau.. visi zmopgus o ne metalo gabalas... :::819

Koks geras Tu... Pats kaltas tegul ziuri kur bega smile Bet siaip gerai pasielgei, teisingai;) Ir mastai teisingai...;>

siaip pagal eismo taisykles kiemas tai tipo ale gyvenamoji zona ir ten vaziuoti galima ne greciau nei 20km/h kiek dar atsimenu tiasykles.. na ir as turejau pamatyti ta vaika.. nu bet jis nebuvo aukstas ir begdamas is uz konteineio atsirente man i sparna maskes... :? ai svarbu visi sveiki