21

Re: Pirmoji avarija...

mano pirma avarija buvo visai nesenei pries pora menesiu vaziavau zvyrkeliu apie 130km/h,ant posukio uzmete gala as kaip durnius gazo nespaudziau daugiau, masina tapo nevaldoma,pasisukiojau,ir isskridau is kelio,aciu dievuj graziai nusileidau apsisukau pora kartu zolese,nunese 2 ratus,su galva ikaliau stikla(aciu dievuj su dirzu buvau), lempuciu visur pridauziau ir dar virint apacioj reikejo kazka(sory masinose nelabai gaudaus smile

22

Re: Pirmoji avarija...

Kaikuriu, nerodysiu pirstais, pasipasakojimai tai tragiskai kvaili..atrodo ir juokingi, bet per tokius obuolius gali kenteti kiti..todel ziauru biski..

23

Re: Pirmoji avarija...

Tomas, 27 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Atspejai, Tomai..vakar avarija padariau - is salutinio isvaziavau ir bemvas vozesi..masina va jau servise- neuzilgo pataisysim..bet va blogiausia kad ir drauge salia sedejus ir keleivis is bemvo smegenu sutrenkimus gavo..as kadangi prisisegus tai  isvengiau ir smugio ir stulpo, nes dirzas stabiluma palaike, bo vos vairo is ranku nepaleidau..sokas dar dabar nepraeina... beto tas asilas bemvo vairuotojas mane dar ir reketuoja..


Buvo baisu...:::002

Nu idomi situacija..nelinkiu nei vienam, nei sau to..Bet iskitos puses pati kalta..Aisku sutrenkimai blogai bet svarbiausia nesibaige liudniau..o tau manau nera ko drebint ranku, o apmastyt ir isikalt visam laikui kad is salutinio reik zet kai isvaziuoji..o del reketo tai juk praejo tie laikai, yra draudimai - jie ir aiskinasi, o tavo cia problema maza..tik savo masina rupintis, aisku jei draudimas ne kasko..bauda mentam ir viskas..nors aisku galbut ir gali prisiteisti del sveikatos sutrigdymo..nzn tixliai situ niuansu..

Nezinai visos situacijos nesnekek..kaltas nuovargis..as nuo dvylikos dienos sedejau uz vairo, o avarija 5h ryto padariau...gerai kad zurnalistai isikiso, nors ir bulvaras bet bent jau spauda, gal atsiknis tas durnius..o reketuoja kad tipo tu jam uz vaistus sumokek, o as sakau kad jie turi draudimus ir be to vaistu nuo smegenu sutrenkimo ner..b*** kur durniu buna..

24

Re: Pirmoji avarija...

yra toks keliu eismo taisykliu 4 skyrius 64 punktas:

"68. Draudžiama vairuoti transporto priemonę neblaiviam (girtam) ar apsvaigusiam nuo psichiką veikiančių medžiagų (narkotikų, vaistų, kitų svaigiųjų medžiagų). Taip pat draudžiama vairuoti susirgus ar pavargus, jeigu gali kilti pavojus saugiam eismui, duoti vairuoti transporto priemonę asmenims, kurie yra paveikti bent vieno iš nurodytų veiksnių arba neturi su savimi šių taisyklių 61 punkte nurodytų dokumentų."

akcentuoju tavo situacija: "Taip pat draudžiama vairuoti susirgus ar pavargus, jeigu gali kilti pavojus saugiam eismui".

as visada labai priesiskai ziuriu i zmones, kurie nemoka keliu eismo taisykliu, nes jas moketi yra PRIVALOMA !! nesuprantu kaip zmones teises issilaiko nemokedami taisykliu, nejaugi rimtai teises galima nusipirkt ?

25

Re: Pirmoji avarija...

taip mano draugui siule uz 400 litu praeiti vairavimo egza :::036 bet neisejo nes pakviete kitas egzaminuotojas tik per klaida vos nepakliuvo tas kuris prase babkiu smile na bent man taip sake klasiokas kai isejo eilini karta neislaikes :::b02

26

Re: Pirmoji avarija...

Tomas, 27 parašė:

Kaikuriu, nerodysiu pirstais, pasipasakojimai tai tragiskai kvaili..atrodo ir juokingi, bet per tokius obuolius gali kenteti kiti..todel ziauru biski..

gerai kai musu Tomas gime viska mokedamas.. :V

27

Re: Pirmoji avarija...

zinau mokykla kur anksciau uz 50lt papildoma mokesti garantuodavo isanksto islaikytus egzus.gal daba pabrango

28

Re: Pirmoji avarija...

Linas, 19 parašė:
Tomas, 27 parašė:

Kaikuriu, nerodysiu pirstais, pasipasakojimai tai tragiskai kvaili..atrodo ir juokingi, bet per tokius obuolius gali kenteti kiti..todel ziauru biski..

gerai kai musu Tomas gime viska mokedamas.. :V

nebutina visko moketi, bet butina suprasti ko tu nemoki..:D

29

Re: Pirmoji avarija...

Aleksandras, 22 parašė:

yra toks keliu eismo taisykliu 4 skyrius 64 punktas:

"68. Draudžiama vairuoti transporto priemonę neblaiviam (girtam) ar apsvaigusiam nuo psichiką veikiančių medžiagų (narkotikų, vaistų, kitų svaigiųjų medžiagų). Taip pat draudžiama vairuoti susirgus ar pavargus, jeigu gali kilti pavojus saugiam eismui, duoti vairuoti transporto priemonę asmenims, kurie yra paveikti bent vieno iš nurodytų veiksnių arba neturi su savimi šių taisyklių 61 punkte nurodytų dokumentų."

akcentuoju tavo situacija: "Taip pat draudžiama vairuoti susirgus ar pavargus, jeigu gali kilti pavojus saugiam eismui".

as visada labai priesiskai ziuriu i zmones, kurie nemoka keliu eismo taisykliu, nes jas moketi yra PRIVALOMA !! nesuprantu kaip zmones teises issilaiko nemokedami taisykliu, nejaugi rimtai teises galima nusipirkt ?

Zinau as tai beabejo, bet... reikejo vaziuot ir taskas
ir teisiu as NEPIRKAU, o saziningai ISSILAIKIAU
O as priesiskai nusiteikus pries zmones kurie peza nezinodami situacijos, o daugiau pasakot nenoriu, nes ir taip mano nelaime kai kam tapo reklama

:::014:::851

30

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:


Zinau as tai beabejo, bet... reikejo vaziuot ir taskas

Reikejo:? tai cia tas pats kaip ir isgeres:V Yra toks dalykas kaip "DRAUDZIAMA". nors isgerusiam irgi kartais "reikia vaziuot ir taskas", bet draudziama ir nevaziuoji;):)

31

Re: Pirmoji avarija...

Algirdas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:


Zinau as tai beabejo, bet... reikejo vaziuot ir taskas

Reikejo:? tai cia tas pats kaip ir isgeres:V Yra toks dalykas kaip "DRAUDZIAMA". nors isgerusiam irgi kartais "reikia vaziuot ir taskas", bet draudziama ir nevaziuoji;):)


Ar jus kurti ar kaip ?! gi sakau reikejo ir mentai ta pati sake.. o moralu man pakanka..apie save diskutuot nenoriu norejau tik jusu pasakojimus isgirst..

P.S. kaip jum bebutu keista, keliu eismo taisykles moku

32

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:


Ar jus kurti ar kaip ?! gi sakau reikejo ir mentai ta pati sake.. o moralu man pakanka..apie save diskutuot nenoriu norejau tik jusu pasakojimus isgirst..

P.S. kaip jum bebutu keista, keliu eismo taisykles moku

gerai kad moki:) as tai pvz jau ne viska moku:|

O.T. ne viskas siam pasauly vyksta kaip zmogus nori:D

33

Re: Pirmoji avarija...

Algirdas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:


Ar jus kurti ar kaip ?! gi sakau reikejo ir mentai ta pati sake.. o moralu man pakanka..apie save diskutuot nenoriu norejau tik jusu pasakojimus isgirst..

P.S. kaip jum bebutu keista, keliu eismo taisykles moku

gerai kad moki:) as tai pvz jau ne viska moku:|

O.T. ne viskas siam pasauly vyksta kaip zmogus nori:D


Jau kam kam bet man sakyti, kad gyvenimas ne rozem klotas nereikia big_smile
Taip graudu kad net juokinga big_smile

34

Re: Pirmoji avarija...

Tomas, 27 parašė:
Linas, 19 parašė:
Tomas, 27 parašė:

Kaikuriu, nerodysiu pirstais, pasipasakojimai tai tragiskai kvaili..atrodo ir juokingi, bet per tokius obuolius gali kenteti kiti..todel ziauru biski..

gerai kai musu Tomas gime viska mokedamas.. :V

nebutina visko moketi, bet butina suprasti ko tu nemoki..:D

deja Tomai.. as ne toks tobulas kap tu :::454

35

Re: Pirmoji avarija...

Gintautas, 25 parašė:
Karolina, 19 parašė:

Mano pirmoji avarija.. Vienas toks pyyyyyyyp i mane atbuliniu įvažiavo.. Baigėsi laimongai ir be traumų, bet bolidą žiauriai sulamdė.. Draudimas visu litų neišmokėjo, nes "mano mašinos vertė mažesnė, negu kad kainuos remontas".. Tai nors išmokėjo maksimalią sumą, bet vis tiek neužteko..


nu tai galejai draudimui duot taisyt jai tu savo antikvara saugai , servisai dvigubai nulupa nuo draudimo nei draudimas ismoka grynais.arba parduot reikejo jai suma nebloga

Ir taip man draugas remontavo smile Ir nebūčiau pardavus, nebent į laužyną.. Bet ir gerai, dar ir dabar važinėju normaliai, tik tiek kad kažkur skylė yra, tai kai lyja, sankabą išmynus ant kojos laša ;D

36

Re: Pirmoji avarija...

nu tay susitwarkyk ta skyle bo ziema sweisi ir sweisi langus big_smile

37

Re: Pirmoji avarija...

Egle, 17 parašė:
Vitalijus, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

mano pirmoji avarija kai man buvo 20.   2,5metu  teisiu stazo kai prakutau lakstyt:::021 viena 16kine pasigyre kad jai patinka exstrymas tai norfos aikstelej taip daviau gazu,kad netycia pagavo ratas bardiura ir mes apsivertem .dar mergina spejau pagaut su desine ranka uz galvos ,kad neiiskristu per langa:)(taigi sekites dirzus)o jos mobilekas suduzo:)kas keisciause ,kad per valanda laiko nieks neprisikabino nors ziopliu netruko,jokios baudos,auto verte 600 lt:)sakyciau laimynga avarija

na va kaip ten sako kad mokosi is savu klaidu zmones smile
>> as visada seguosi dirza, kai atsisedu uz bolido vairo, tai pirmas darbas ikisti rakteli, uzdeti mago snuki, uzsisegti dirza, isijungti sviesas ir vaziuoti big_smile big_smile

a man kazhkaip atvirkshciai gaunas, atsisedu, uzhsisegu dirzha,tada magas ,raktelis, shviesos,begissu sankaba ir tik tada kuriam big_smile ash nesveikas???? :::215:::819  o avarija... ish garazho vaziuodamas atbulom,sugebejau PRIEKIU uzhkabint tvora big_smile nu cia geriau nesigilint kaip cia taip big_smile

O gal pasigilinam?:D Sudominai;D

kad gal geriau nereikia big_smile man gal geda big_smile  tokia "avarija" big_smile

38

Re: Pirmoji avarija...

Vitalijus, 20 parašė:
Egle, 17 parašė:
Vitalijus, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

mano pirmoji avarija kai man buvo 20.   2,5metu  teisiu stazo kai prakutau lakstyt:::021 viena 16kine pasigyre kad jai patinka exstrymas tai norfos aikstelej taip daviau gazu,kad netycia pagavo ratas bardiura ir mes apsivertem .dar mergina spejau pagaut su desine ranka uz galvos ,kad neiiskristu per langa:)(taigi sekites dirzus)o jos mobilekas suduzo:)kas keisciause ,kad per valanda laiko nieks neprisikabino nors ziopliu netruko,jokios baudos,auto verte 600 lt:)sakyciau laimynga avarija

na va kaip ten sako kad mokosi is savu klaidu zmones smile
>> as visada seguosi dirza, kai atsisedu uz bolido vairo, tai pirmas darbas ikisti rakteli, uzdeti mago snuki, uzsisegti dirza, isijungti sviesas ir vaziuoti big_smile big_smile

a man kazhkaip atvirkshciai gaunas, atsisedu, uzhsisegu dirzha,tada magas ,raktelis, shviesos,begissu sankaba ir tik tada kuriam big_smile ash nesveikas???? :::215:::819  o avarija... ish garazho vaziuodamas atbulom,sugebejau PRIEKIU uzhkabint tvora big_smile nu cia geriau nesigilint kaip cia taip big_smile

O gal pasigilinam?:D Sudominai;D

kad gal geriau nereikia big_smile man gal geda big_smile  tokia "avarija" big_smile

nu Vitalijau gi visi cia psakojasi kokiu ziopliu prigaude wink

39

Re: Pirmoji avarija...

...o mano pirmas(tikiuos ir paskutinis) susidurimas ivyko dar pries teisiu islaikyma...taigi sedau i tevuko masina ir galvoju pavaziuosiu siek tiek atgal,kad butu galima geriau praeit per kiema..tik deja as ziople nepaziurejau, kad tata buvo masina palikes "ant begio", tai kai reziausi i pavesine :::042..atsipirko pora ilenkimu nedideliu(tata kaip ir nepastebejo tongue )  ir suduzusiu geliu vazonu... wink...

40

Re: Pirmoji avarija...

autoplius.lt ..... masina metay lietuwoje.... nebuwo dauzta..... wairawo moteris.. big_smile