81

Re: Pirmoji avarija...

Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.


nu tai fotkese jos tai nieko.

aik tu, snukis ziurek koks, o dar riebalais visa aplipus, pilvas didesnis nei mano ;] dar viena pavadinima zinau "kiaune" big_smile anekdotas: vakareja, vaikstineja dvi paneles.. privaziuoja juodas bemsas, sustoja, per langa islenda skusta galva: e, ziurkes, mergu nematet ? big_smile
bet tikrai, nereikia nukrypt nuo temos, gal dar kas nors pasipasakos kaip ir kodel jiem avarijos nutinka.. as asmeniskai tpfu tpfu su nuotykiais, bet kol kas be avariju..
o siaip tai pastebejau, kad pradejau bijot pescias gatvem vaiksciot, kai reikia pereit ir pan. gasdintis pradejau masinu smile

82

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:
Karolina, 19 parašė:

Jokie čia ne varymai. Pvz. aš asmeniškai, nesuprantu, kaip tu nesupranti. Ir jokia čia ne "smagi diskusija". Jei nemoki pastovėt už save, ir argumentuot kodėl yra taip ir ne kitaip, mano nuomone nieko iš tavęs gero. Ir visiškai nieko asmeniško, taip pasakyčiau kiekvienam. Tiesiog jei kažką teigi, pasistenk argumentuot ir įtikint, o ne tiesiog sakyt kad yra taip ir viskas. Nes kaip jau turėjai pastebėt, niekas tuo nepatikės. Thats it.

Į temą: šiandien man į užpakalį įvažiavo kamštyje.. Bet baigėsi viskas laimingai, išsiaiškinom be policijos, susitarėm viską ir draugiškai išsiskirstėm smile


Gaila kad cia tik netas, idomu kaip sneketum realiai big_smile
P.s. Taip tau ir reikia ;D


Žinai kodėl dauguma žmonių labai nemėgsta su manim diskutuot ir ginčytis? Dėl to, kad prieš ką nors sakydama ir teigdama, visada pagalvoju ar turėsiu pakankamai įtikint kitą žmogų savo kažkokia tai tiesa. Jei ne, tuomet pridedu žodžius "aš manau kad" ar pan. Ir visą laiką reikalauju argumentų iš to žmogaus, su kuriuo kalbu ar diskutuoju. VISADA. Ir netas čia ne prie ko. Yra žmonių, kurie gyvenime galbūt visiškai kitokie negu čia, bet aš ne iš tokių.

P.S. Ačiū už gerus linkėjimus.
P.P.S. Linai, visi sveiki, viskas baigėsi geruoju smile

83

Re: Pirmoji avarija...

Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.


nu tai fotkese jos tai nieko.

aik tu, snukis ziurek koks, o dar riebalais visa aplipus, pilvas didesnis nei mano ;] dar viena pavadinima zinau "kiaune" big_smile anekdotas: vakareja, vaikstineja dvi paneles.. privaziuoja juodas bemsas, sustoja, per langa islenda skusta galva: e, ziurkes, mergu nematet ? big_smile
bet tikrai, nereikia nukrypt nuo temos, gal dar kas nors pasipasakos kaip ir kodel jiem avarijos nutinka.. as asmeniskai tpfu tpfu su nuotykiais, bet kol kas be avariju..
o siaip tai pastebejau, kad pradejau bijot pescias gatvem vaiksciot, kai reikia pereit ir pan. gasdintis pradejau masinu smile

nezinau jai tavo lygiui netinka 172 ant 54 tai patyliu kokie tau kaulai patinka,nuotraukose sveika grazi mergina.tu turbut pats labai grazus:)bet del panu skonio nesigyncisim

ai nu, Gintautai, nesupratai tu manes ;] norejau pora kompleksu ivaryt ;] kad nesijaustu tokia poniute cia ;]

84

Re: Pirmoji avarija...

Linas, 19 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.

na nei proto nei patrauklumo pas tokia pempe buti negali.. :V jei taip kalba . :::819

Mirk is juoko ;D jus ka galvojat mane jaudina jusu nuomone? ;D

85

Re: Pirmoji avarija...

Linas, 19 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.


nu tai fotkese jos tai nieko.

>> Gintautai fotoshopas ir shaklius gali viska big_smile big_smile big_smile
>> bet cia kalbesim apie avarijas o ne apie ta butybe.. big_smile

Nemoku fotoshopu naudotis ir yra pora fotkiu kur as be spakliaus isvis ;D

86

Re: Pirmoji avarija...

Aleksandras, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.


nu tai fotkese jos tai nieko.

aik tu, snukis ziurek koks, o dar riebalais visa aplipus, pilvas didesnis nei mano ;] dar viena pavadinima zinau "kiaune" big_smile anekdotas: vakareja, vaikstineja dvi paneles.. privaziuoja juodas bemsas, sustoja, per langa islenda skusta galva: e, ziurkes, mergu nematet ? big_smile
bet tikrai, nereikia nukrypt nuo temos, gal dar kas nors pasipasakos kaip ir kodel jiem avarijos nutinka.. as asmeniskai tpfu tpfu su nuotykiais, bet kol kas be avariju..
o siaip tai pastebejau, kad pradejau bijot pescias gatvem vaiksciot, kai reikia pereit ir pan. gasdintis pradejau masinu smile

Idomu kodel pas tave nuotrauku anketoj ner...:::215 ;D

87

Re: Pirmoji avarija...

Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.


nu tai fotkese jos tai nieko.

aik tu, snukis ziurek koks, o dar riebalais visa aplipus, pilvas didesnis nei mano ;] dar viena pavadinima zinau "kiaune" big_smile anekdotas: vakareja, vaikstineja dvi paneles.. privaziuoja juodas bemsas, sustoja, per langa islenda skusta galva: e, ziurkes, mergu nematet ? big_smile
bet tikrai, nereikia nukrypt nuo temos, gal dar kas nors pasipasakos kaip ir kodel jiem avarijos nutinka.. as asmeniskai tpfu tpfu su nuotykiais, bet kol kas be avariju..
o siaip tai pastebejau, kad pradejau bijot pescias gatvem vaiksciot, kai reikia pereit ir pan. gasdintis pradejau masinu smile

nezinau jai tavo lygiui netinka 172 ant 54 tai patyliu kokie tau kaulai patinka,nuotraukose sveika grazi mergina.tu turbut pats labai grazus:)bet del panu skonio nesigyncisim

Aciu kad gini , Gintautai, bet tai visiskai nebutina wink juk kiekvienas turi savo nuomone smile:::a23

88

Re: Pirmoji avarija...

Aleksandras, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:
Gintautas, 25 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

baisi ir durna greiciau, bet tai tik mano nuomone.


nu tai fotkese jos tai nieko.

aik tu, snukis ziurek koks, o dar riebalais visa aplipus, pilvas didesnis nei mano ;] dar viena pavadinima zinau "kiaune" big_smile anekdotas: vakareja, vaikstineja dvi paneles.. privaziuoja juodas bemsas, sustoja, per langa islenda skusta galva: e, ziurkes, mergu nematet ? big_smile
bet tikrai, nereikia nukrypt nuo temos, gal dar kas nors pasipasakos kaip ir kodel jiem avarijos nutinka.. as asmeniskai tpfu tpfu su nuotykiais, bet kol kas be avariju..
o siaip tai pastebejau, kad pradejau bijot pescias gatvem vaiksciot, kai reikia pereit ir pan. gasdintis pradejau masinu smile

nezinau jai tavo lygiui netinka 172 ant 54 tai patyliu kokie tau kaulai patinka,nuotraukose sveika grazi mergina.tu turbut pats labai grazus:)bet del panu skonio nesigyncisim

ai nu, Gintautai, nesupratai tu manes ;] norejau pora kompleksu ivaryt ;] kad nesijaustu tokia poniute cia ;]

Neimanoma man kompleksu ivaryt, per daug jau as pasiputus ir savim pasitikinti :::757:::607

89

Re: Pirmoji avarija...

draugas ei zie kaip mano tacka traukia,dave pameginti,tai uzsivedziau dugnas dugnas dugnas,stabdziau pries posuki i desine,bet vistiek nuvaziavau tiesiai,masina truputi pazeminta,o kelkrastis dvigubai aukstenis,tai nuo bamperio iki pat bako viska islauze,nutempe pasina nuveze iki banko,issiemiau pinigus kuriuos taupiau kitai masina atidaviau draugui jis man atidave raktelius,taip baigesi musu draugyste.....

90

Re: Pirmoji avarija...

negrybaukit... :V nes kortas gausit big_smile

91

Re: Pirmoji avarija...

Prie kiekvienos geltonos kortelės yra paaiškinimas, už ką jinai skirta. Ir jokio subjektyvumo, tiesiog jei žmogus neperpranta forumo rašytų ir nerašytų taisyklių, tenka puoštis geltonai smile

Viktorija, nebūtina cituot, tiesiog gali kreiptis į žmogų vardu ir išsakyt būtent jam ką nori smile

92

Re: Pirmoji avarija...

Karolina, 19 parašė:

Prie kiekvienos geltonos kortelės yra paaiškinimas, už ką jinai skirta. Ir jokio subjektyvumo, tiesiog jei žmogus neperpranta forumo rašytų ir nerašytų taisyklių, tenka puoštis geltonai smile

Viktorija, nebūtina cituot, tiesiog gali kreiptis į žmogų vardu ir išsakyt būtent jam ką nori smile

Oba! geras, dabar zinosiu big_smile

93

Re: Pirmoji avarija...

Linai, pradek metyt geltonas.. nes jau nusivaziavom visai, tema visai ne apie avarijas jau kelis puslapius eina smile negi visi tokie sventi kad avariju nebedaro ?? smile

94

Re: Pirmoji avarija...

Aleksandras, 22 parašė:

Linai, pradek metyt geltonas.. nes jau nusivaziavom visai, tema visai ne apie avarijas jau kelis puslapius eina smile negi visi tokie sventi kad avariju nebedaro ?? smile

tiesiog istrinsiu off topicinius postus

95

Re: Pirmoji avarija...

Karolina 19
Prie kiekvienos geltonos kortelės yra paaiškinimas, už ką jinai skirta. Ir jokio subjektyvumo, tiesiog jei žmogus neperpranta forumo rašytų ir nerašytų taisyklių, tenka puoštis geltonai   
Viktorija, nebūtina cituot, tiesiog gali kreiptis į žmogų vardu ir išsakyt būtent jam ką nori

Alexandras 22
Linai, pradek metyt geltonas.. nes jau nusivaziavom visai, tema visai ne apie avarijas jau kelis puslapius eina  negi visi tokie sventi kad avariju nebedaro ??

Butent tai ir paaiskina ta ka as rasiau kad vadovaujasi jausmais simpatijom ir antipatijom dalindami korteles ir trindami postus..Nejuokinga tau paciam? Kazkodel sitos dvi zinutes buvo paliktos nors jos lygiai tox pats offtopicas kaip ir mano istrintoji..Nors manoji buvo tiesi ir aiski, bet kaip joje buvo rasoma kad vadovaujantis savo uzgautais jausmais ja istrynet..O minetas dvi palikot..Tai akivaizdu ka as rasiau zinutej kuri buvo istrinta..
Aisku sita ir vel istrinsi nes tiesa ir kritika niekam nepatinka..Bet uz savo zodzius as atsakau, gal;iu gincytis iki numirimo kad as teisus..O tuo labiau tai irodys jei man bus skirta kortele..
Vataipva..darykit isvadas moderatoriai..

96

Re: Pirmoji avarija...

Tomas, 27 parašė:

Karolina 19
Prie kiekvienos geltonos kortelės yra paaiškinimas, už ką jinai skirta. Ir jokio subjektyvumo, tiesiog jei žmogus neperpranta forumo rašytų ir nerašytų taisyklių, tenka puoštis geltonai   
Viktorija, nebūtina cituot, tiesiog gali kreiptis į žmogų vardu ir išsakyt būtent jam ką nori

Alexandras 22
Linai, pradek metyt geltonas.. nes jau nusivaziavom visai, tema visai ne apie avarijas jau kelis puslapius eina  negi visi tokie sventi kad avariju nebedaro ??

Butent tai ir paaiskina ta ka as rasiau kad vadovaujasi jausmais simpatijom ir antipatijom dalindami korteles ir trindami postus..Nejuokinga tau paciam? Kazkodel sitos dvi zinutes buvo paliktos nors jos lygiai tox pats offtopicas kaip ir mano istrintoji..Nors manoji buvo tiesi ir aiski, bet kaip joje buvo rasoma kad vadovaujantis savo uzgautais jausmais ja istrynet..O minetas dvi palikot..Tai akivaizdu ka as rasiau zinutej kuri buvo istrinta..
Aisku sita ir vel istrinsi nes tiesa ir kritika niekam nepatinka..Bet uz savo zodzius as atsakau, gal;iu gincytis iki numirimo kad as teisus..O tuo labiau tai irodys jei man bus skirta kortele..
Vataipva..darykit isvadas moderatoriai..

tomai, tu nesupranti, as priprasiau apie avarijas big_smile vadinas parasiau pusiau i tema big_smile o tu visiskai kringeliuoji savo asmenine nuomone, kuri neturi nieko bendro su sia tema ;] as nieko pries, kad linas tikrai istrintu visus offtopicus, iskaitant ir dabar mano. ir tikiuosi vel bus ramu ir taika.

97

Re: Pirmoji avarija...

Aleksandras, 22 parašė:

Linai, pradek metyt geltonas.. nes jau nusivaziavom visai, tema visai ne apie avarijas jau kelis puslapius eina smile negi visi tokie sventi kad avariju nebedaro ?? smile

kam tos avarijos ,dabar jau idomiau:)

98

Re: Pirmoji avarija...

..visai nebeidomu cia skaityt, kaip ant tos Viktorijos varot-ir taip viskas akivaizdu.. tongue

99

Re: Pirmoji avarija...

>>>> Tomai 27
> na kad su tavim ginčytis net beprasmiška nes mano akimis tu esi tik arogantiškas stuobrys, kuris mato tik savo tiesas..
> galvok ka nori arba paduok nmane i teismą.
> ačiū už dėmesį tikiuosi off topicų serijos baigsis ir ne tk šitoj temoj.. :V

100

Re: Pirmoji avarija...

Stuobriais vadintis gali su savo draugais bendraamziais, bet ne su manim kvaily..