101

Re: Pirmoji avarija...

Daiva, 20 parašė:

..visai nebeidomu cia skaityt, kaip ant tos Viktorijos varot-ir taip viskas akivaizdu.. tongue

1,jai neidomu kodel tada skaitai,rasai?:)2. jai cia man citavai tai as vienas is tu kuris viktorija uztariau:)?

102

Re: Pirmoji avarija...

ot forumas viskas kas neigemai susije su moderatoriais yra istrinta.tik durneliai lankytojai rasykit i tema kaip mazi vaikai .

103

Re: Pirmoji avarija...

as dauguma postu pratryniau tu kurie, ten stumimai ant Paneles Viktorijos.. o pvz Tomo 27 liko tas stumiamas postas ant moderatoriu, todel nedarom of topicu ir gyvenam draugiskai. :::b18

104

Re: Pirmoji avarija...

nu kaip pvz. stumet ant paneles viktorijos kad ji durna:)...

105

Re: Pirmoji avarija...

As nesuprantu kam moderatoriai trina postus..man visiskai vienodai kad ant manes varo..be to aplamai kitose temose juk norisi parasyti ir kitus pastebejimus nebutinai susijusius su tema.. gal jus pakoreguokit biski forumo taisykles, nes aplamai cia jokios geros diskusijos kaip ir nevyksta, nes visai nepatogu buti ikistam i temos remus, o poto dar ir postai yra trinami..nesamone..

106

Re: Pirmoji avarija...

nu kad jau apie pirma avarija tai man buvo kazkada labai seniai, kai uzkirso girta porele su mersu, baigesi tuo kad is merso priekio liko garmoske, o mano bmwukui paislinko biski vienas sparnas, na bet uz 50lt atitempe ir psio :::608

isvados: vazinekit blaiviai ir protingai tai geriausias budas isvengt avariju  :::035

107

Re: Pirmoji avarija...

susipykom su draugia bare ir variau namo tad biski paspaudziau nesveikai ir nebesuvaldziau, is zveriuko tik vairas beliko big_smile:D:D

108

Re: Pirmoji avarija...

ir seip dar daug tokiu menkuciu nubrozdinimu drifto metu

109

Re: Pirmoji avarija...

Nerijus, 22 parašė:

susipykom su draugia bare ir variau namo tad biski paspaudziau nesveikai ir nebesuvaldziau, is zveriuko tik vairas beliko big_smile:D:D


Pasitaiko big_smile

110

Re: Pirmoji avarija...

tfu tfu ,bet dar avarijos neturėjau,nors tris metus minu kasdien su mašina .anksčiau buvo ,kad po darbo 2h nakties atsitrenkiau kieme į koloną,bet čia buvo nuo nuovargio,nelabai jau gaudžiausi tamsoj .

111

Re: Pirmoji avarija...

nedidele avarija buvo, pries pora metu, ziema ant vingio padanga sporogo, tai pagulejau griovyje bet jokiu sudeidimu nebuvo

112

Re: Pirmoji avarija...

man pirmoji avarija buvo kai pirma karta sedau uz vairo smile tevas nutare, kad man mokytis vairuoti priekaba visiskai netrukdys. kiek pasivazinejus po laukus ir pasitobulinus, tevas nusprende, kad jau taip gerai sekasi galiu ir atbuliniu vaziuot mokintis. tai susukau masina taip, kad galas atsireme i priekaba. vos tramdziau juoka, o tevas vaiksciojo aplink masina ir ruke cigaretes viena po kitos big_smile. po to ilipo i masina ir jau kiek galejo tiek ramiu balsu isstenejo, kad kaip ivaziavau, taip turiu ir isvaziuot big_smile

113

Re: Pirmoji avarija...

O man pirmoji avarija dar tik bus :::639

114

Re: Pirmoji avarija...

amm nzn nepamenu pirmosios,tiksliau nepamenu kuri pirma buvo,turbut sita:
zodziu vaziavau vienpusio eismo keliu,dvieju juostu. vaziavau antraja juosta,cia pirmaja juosta mane pasiveja panele uz ciuviko vairo:) kiek pavaziavusi pirmaja juosta ji metasi tiesiai i kairiji posuji,o cia antroi juostoj as,su 12toniu. zodziu ciuvikas uzkliuna uz mano bamperio ir visu vairuotojo puses sonu prie jo prilimpa(as ji stumiu) padangos cypia,panele is ciuviko rekia,o as tik speju stabdi minkyt,visgi istumiau ciuvika i stulpa,susimale masinyte totaliai, zodziu pasiseke panelikei, ji atsipirko keliais nemazais ibrezimais,o man tik streso biski ivare va:)

115

Re: Pirmoji avarija...

Vaziavau gal ant 80km/h :> miske, uztraukiau rankini pirma karta gerai buvo toliau vaziavau dar 2 karta rankini uztraukiau viskas gerai ;> po to trecia karta uztraukiau ziuriu jau pries mane medis :>> padenge uz masina 120lt

116

Re: Pirmoji avarija...

galetu nukelt tau teises ilgam laikui, turetum laiko pagalvot kas kaip smile

117

Re: Pirmoji avarija...

girtas,zvyrkelis...kelis kart vertimasis,visi sveiki,menesis dreba kojos uz vairo,poto normaliai.pagrindine problema alkoholis.zmones vartokit samone netemdancius narkotikus.

118

Re: Pirmoji avarija...

Viktorija, 18 parašė:

Papasakokit.Kaip nutiko?Kaip jautetes?

tfu tfu tfu, bet dar neteko padaryti smile o "sudalyvavus" gal 3ose, viena rimtesniu - atsidūrėm griovį, vairavo blaiviausias, bet atsisuko į galą pakalbėti ir atsidūrėm griovį smile nieko rimto nenutiko smile)

119

Re: Pirmoji avarija...

ko gero pirmas autoincidentas buvo girtas susitiktas priešpriešoje. Gerai, kad veiksmas lėtoje vietoje vyko  ir viskas baigėsi tik dviejų opel kadett nurašymu. Įsitikinau kad saugos diržai ne dėl bajerio sugalvoti, nes mano  nosis ir kakta liko sveika, o va oponentui beveik pavyko išlipti per priekinį stiklą. Pats oponentas nustebino tuo, kad po avarijos gerą pusvalandį elgėsi visai padoriai ir jei ne kvapas, tai net neįtartum kad su slibinais kovojo. O kiek vėliau jam kilo mintis palikti mašiną ir eiti namo. Vos įkalbėjau dar pasėdėti ir policijos su greitąja palaukti (galvojau kad, sumuštos galvos čia įtaka, kad orientacija erdvėje kiek sutriko).  Atvažiavus pareigūnams veikėjas pripūtė 2.4 tuo paaiškindamas savo elgesį bei avarijos priežastis.
o geras kadetas buvo, dyzeliukas karavanas su vairo stiprintuvu... vistik pirmasis drandalietas, iki šiol jaučiu jam nostalgiją, nors jaučiu gaučiau su tokiu pavažiuoti, tai bėgčiau nuo jo neatsisukdamas.

120

Re: Pirmoji avarija...

Pirmoji ir pakolkas vienintelė (ačiū dievui) avarija buvo dar važinėjant mokomaja, kai užgesau prie šviesoforo, o iš galo užsižiopsojęs vyrukas trenkėsi į galą...
Tiesa mums nieko nenutiko, nei asmenims nei automobiliui - išgelbėjo "kablys",  va džipo pumerius jo vairuotojas pasiėmė perlenktus nuo asfalto smile
Žinoma buvo išgastis, juk automobilis šoktėlėjo į priekį ir to nesuvokęs intruktorius ėmė riaumoti big_smile Bet kai paaiškinau kas įvyko, viskas buvo suderinta su kito automobilio vairuotoju ir pasivažinėjimas tesėsi..
O dėl šio ir kitų įdomių situacijų besimokant vairuoti - tą vasarą atsiminsiu dar ilgai smile)