1

Tema: RANKDARBIU KLUBAS

siuvinejam,audziam,veliam,siuvam,neriam,dazom, pinam,adom,mezgam ir t.t. gal kas nori prisijungt? 

2

Re: RANKDARBIU KLUBAS

as tik norejau pasiklaust ka reiskia "adom" ?

3

Re: RANKDARBIU KLUBAS

adom tai reisskia, kai suplysta koks audinio , ar drabuzio, ar uztiesalo gabalas,  tada ji galima sulopyti, o kitaip suadyti

4

Re: RANKDARBIU KLUBAS

gerai, metas man papasakoti apie save.
as gyvenu vilniuje. esu baigusi tekstile, tad kas liecia rankdarbius tikrai moku daug ka., bet pasukau i pedagogine sriti, tad tenka dabar mokyti vaikucius to meno kaip sakoma. Pati nuo rankdarbiu nepabegu, nes planuoju ateiti dar ne viena parodele surengti.

5

Re: RANKDARBIU KLUBAS

gaila, kad vilniuje pati hmm tikrai mielai sudalyvauciau, darau papuosaliukus is karoliuku, savam malonumui wink

6

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Violeta, taigi junkis, na ir kas kad tu  ne vilniuje, tai as noriu kad cia visos lietuvos rankdarbiu darytojos jungtusi, ir bet kokio amziaus

7

Re: RANKDARBIU KLUBAS

o pati veltiniais domejaisi? man labai grazu pastaruoju metu

8

Re: RANKDARBIU KLUBAS

as irgi uzsiimineju rankdarbiais smile mezgu, siuvu, neriu, klijuoju, lipdau, paisau ir t.t  o studijuoju apie odas smile tik dbr daug laiko neturiu, nes moxlai viska uzima

9

Re: RANKDARBIU KLUBAS

man irgi labai grazu veltiniai, bandziau pati daryti, bet nelabai gavosi. sakiau reix ta imantria adatele nusipirkti, gal tada kad gerenio gausis smile

10

Re: RANKDARBIU KLUBAS

O ka veiksim siam klube?  dalinsim darbu nuotraukom?  rastais? idejom? smile ir kokiu principu viskas veiks? smile

11

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Gerda tai reikia ir sugalvoti bendrai kaip kas bus, turite pasiulymu?\

12

Re: RANKDARBIU KLUBAS

niu va o as su odom dirbti nem oku, eh...:(

13

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Na tarkim as ne is Vilniaus... galima susikurt koki free puslapiuka... Cia vienas is mano pasiulymu.. smile

14

Re: RANKDARBIU KLUBAS

koki dar free? paaiskimk

15

Re: RANKDARBIU KLUBAS

taip VIOLETA kai turiu laiko ir veltinius darau

16

Re: RANKDARBIU KLUBAS

is tikro tai gaila, kad neiseina gyvai toki klubeli sukurt, sunku internetu aprasyt ir paaiskint, be parodymo, mielai noreciau pamatyt gyvai kaip veltinukai daromi, nes visai neisivaizduoju kaip ten kas viskas

17

Re: RANKDARBIU KLUBAS

as ir prisijungiu:)


darau karolius is vilnos:)

18

Re: RANKDARBIU KLUBAS

ta prasme nemokama puslaplapy sukurt... o ten galima rinktis ir panasiai... smile o galu gale ir susitikima veliau galima padaryt... ir panasiai...:)

19

Re: RANKDARBIU KLUBAS

hmz o as nemoku puslapio kurti:(

20

Re: RANKDARBIU KLUBAS

as ir prie jusu jungiuos wink nors dabar kazkaip paskutiniu metu apleidau rankdarbius ... :::818 o gal tiesiog reikia kad kokia gera ideja sautu i galva smile
Gerda>>> manau ir cia kuo puikiausiai galima bendraut nekuriant puslapiu jokiu.. juolab kad kiek matau cia gretos kolkas nera musu dideles.. tiesiog bendraukim o po to jau ziuresim.. jei bus poreikias atskiram puslapiui tai kursim.. smile