81

Re: RANKDARBIU KLUBAS

pasiskaityk kuiliu kluba ir pamatysi, kad ne is kelmo spirtas big_smile mazu maziausiai is pirmos sakos iskrites ;D
Vaivut, susigriebk ir padarysi wink tada labai labai didziuosies savim..ir Auris net pagirs big_smile

82

Re: RANKDARBIU KLUBAS

eik jau man nereikia kad pagirtu tongue o prie ko Aurio cia pagirimas?a? ne nu visai ...
o ka tam kuiliu klube gero rasu? m?

reiks kokia diena prisiverst..

83

Re: RANKDARBIU KLUBAS

a mane priimsit? as lipdau )

84

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Vaiva, juk smagu kai giria big_smile o Auris kai pagirs, bus dvigubai smagiau big_smile klube oi kiek ten visko...paskui i zmones kitaip ziuret pradedi...visa gyvenimo istorija jie ten issipasakoja wink
Andzej, ka lipdai? :Dmakaronus ar siaip puodus? big_smile

85

Re: RANKDARBIU KLUBAS

puodus is makaronu big_smile

86

Re: RANKDARBIU KLUBAS

idomi autorine technika, sakyciau ;D

87

Re: RANKDARBIU KLUBAS

seip paprastas dalykas... nesunku ismokt ) taip dar iki musu lipde  Baltai visokie )))

88

Re: RANKDARBIU KLUBAS

visokie smile na, nezinojau as...va, saunu, kad cia pargryzai, bent as apsisvieciau big_smile

89

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Ingrida, 22 parašė:

Vaiva, juk smagu kai giria big_smile o Auris kai pagirs, bus dvigubai smagiau big_smile klube oi kiek ten visko...paskui i zmones kitaip ziuret pradedi...visa gyvenimo istorija jie ten issipasakoja wink
Andzej, ka lipdai? :Dmakaronus ar siaip puodus? big_smile

Ingrida> nejau tu griezi danti ant Aurio,o gal labiau trauki per danti? :? juk kaskur turi zmones isikalbeti ir kaskas pagirti... o jis tai tikrai moka zmones girti pastebejau ir as... bet juk gerai ar cia blogai?

Andzej> gal ikelsi savo darbeliu foto?labai idomu,man aplamai patinka ranku darbu daiktai..

90

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Vaiva> kur nors, kad niekas nematytu ju.. ) kai busiu garsus tada visiems ir rodysiu )))

91

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Andzej> tai niekas neduos per galva tau jei parodysi..beto cia nelabai zmoniu ateina nes jau pavadinimas skamba turbut atgrasiai skamba :?

92

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Vaiva, 19 parašė:
Ingrida, 22 parašė:

Vaiva, juk smagu kai giria big_smile o Auris kai pagirs, bus dvigubai smagiau big_smile klube oi kiek ten visko...paskui i zmones kitaip ziuret pradedi...visa gyvenimo istorija jie ten issipasakoja wink

Ingrida> nejau tu griezi danti ant Aurio,o gal labiau trauki per danti? :? juk kaskur turi zmones isikalbeti ir kaskas pagirti... o jis tai tikrai moka zmones girti pastebejau ir as... bet juk gerai ar cia blogai?

as nieko nedarau su tais dantim ;D ta ir norejau pasakyt, kad moka graziai pagirti wink

93

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Ingrida> emmm nu jau zinau kaip jus viska mokat jus esat visu galu meistrai wink

94

Re: RANKDARBIU KLUBAS

  http://forumas.ieskok.lt/imgload/4632 mano puodelka ) ir pano uz kompo ant sienos http://forumas.ieskok.lt/imgload/4633  (HQ) ) uzteks... )

95

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Andzej> man patinka tavo darbai,:::833:::833 tai gal jau ir pardavineji?

96

Re: RANKDARBIU KLUBAS

kartais pagal uzsakymus, dovanas dazniausiai )

97

Re: RANKDARBIU KLUBAS

ta puoda isimylejau :)98%del to, kad melynas :Dtai kaip ten su nuolaidom pas tamsta? big_smile

98

Re: RANKDARBIU KLUBAS

mmm,aisku tada kaip fainiai.. kad patinka tokie dalykai

99

Re: RANKDARBIU KLUBAS

megstamiausia spalva ) , seip puodelis su mano lupomis nulietom is gipsines formos, o gipsas nuo veido, tai isejna, Ingrida mane myli big_smile:D:D:D

100

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Andžej, 22 parašė:

megstamiausia spalva ) , seip puodelis su mano lupomis nulietom is gipsines formos, o gipsas nuo veido, tai isejna, Ingrida mane myli big_smile:D:D:D

baik :::818as negaliu taves mylet, nes turiu vyra ir esu istikima smile bet va ta puoduka meginciau pabuciuot :Dmmm :::742