121

Re: RANKDARBIU KLUBAS

vienas geras dalykas bent, kad daznai galvoji big_smile

122

Re: RANKDARBIU KLUBAS

na taip zinai i nauda,nes kiti mano kad ir tai nemokam smile

123

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Sveiki ir sveikos  smile gal norite ranku darbo papuosaliuku? prasom uzsukti ir ka nors isigyti, dabar 15% visiems laisviems darbeliams!!!! http://www.lamela.visiems.lt

124

Re: RANKDARBIU KLUBAS

vaje vaje is kur toks gerumas:D

125

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Kviečiame užsirašyti vaikus ir jaunimą nuo 6 iki 19 metų į RANKDARBIŲ BŪRELĮ (Dailės technologijų būrelis). Kurio metu bus galima išmokti dažyti audinius, velti papuošalus iš vilnos, kurti gėles iš organzos, nerti, megzti, siuvinėti, austi gobelenus ir paveiksliukus, kurti žaislus ir kt., dalyvavimas parodose, mugėse, respublikiniuose konkursuose, išvykos į Vilniaus dailės akademija.
Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę. Būrelio mėnesinis mokestis 20 lt.
Platesnė informacija Vilniuje tel.2168799 arba el.paštu gitacepyte@yahoo.com

126

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Vaiva, 20 parašė:
Gitana, 29 parašė:

Kviečiame užsirašyti vaikus ir jaunimą nuo 6 iki 19 metų į RANKDARBIŲ BŪRELĮ (Dailės technologijų būrelis). Kurio metu bus galima išmokti dažyti audinius, velti papuošalus iš vilnos, kurti gėles iš organzos, nerti, megzti, siuvinėti, austi gobelenus ir paveiksliukus, kurti žaislus ir kt., dalyvavimas parodose, mugėse, respublikiniuose konkursuose, išvykos į Vilniaus dailės akademija.
Užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę. Būrelio mėnesinis mokestis 20 lt.
Platesnė informacija Vilniuje tel.2168799 arba el.paštu gitacepyte@yahoo.com

Nežinojau kad menininkė big_smile


Vaiva, 20 parašė:

vaje vaje is kur toks gerumas:D


Šudo kukulių vėrinys,  kaina trys litai big_smile

127

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Tomai ar ne per daug?

128

Re: RANKDARBIU KLUBAS

man irgi patinka rankdarbiai,neriu,darau sages,prisijungciau

129

Re: RANKDARBIU KLUBAS

gal kas papasakotu kaip daryti dekupaza ant drobes ? smile

130

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Nu as uz! Bet gal visgi draugai-bendraminciai?

131

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Iš rankdarbių man labiausiai patinka kurti sages ir verti karolius iš veltinio.Seniau mėgau daryti apyrankes iš siūlų wink

132

Re: RANKDARBIU KLUBAS

labas smile as irgi sugalvojau pasisakyt smile siuo metu siuvineju kryzeliu ir ir pardavineju savo darbus smile

133

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Ramune negaila ju parduoti? as ir siuvineju siuo etu tai siuvineju 3 zirafas smile

134

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Dekupažuoju, išsiuvinėju.

135

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Pasigirsiu visiems kad mano draugė iš mano plaukų nuvėlė man auskarus smile man jie tokie žavūs smile

136

Re: RANKDARBIU KLUBAS

laba

137

Re: RANKDARBIU KLUBAS

Kažko visi nutilo... matyt paskendo rankdarbiuose smile arba sumetė visus nebaigtus darbus į spintas.
Aš norėčiau daugiau laiko rankdarbiams turėti ir daryti daugiau tai, kas man patinka, o ne tai, ką reikėtų. Graviūra, dekupažas, siuvimas, medžio deginimo darbai...