1

Tema: Lietuvis vedes uzsienete

Tikriausiai daugeliui teko girdet apie lietuvaites istekejusias uz norvego, vokiecio, dano, italo, ispano ir t.t. ir panasei. Visu neisvardinsi. O ar teko kam girdeti, kad lietuvis vyras butu vedes itale, ispane, norvege ar kitokios tautybes motery?

2

Re: Lietuvis vedes uzsienete

na krepsininku teko girdet,bet taip is paprastu zmoniu,na,kad ne,nebent ruse ar lenke.

3

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Kad Jesikevicius vedes zydaite, tai visas pasaulis zino. O ruses ir lenkes nesiskaito. Ypac, jei jos is Vilniaus arba Wilno.

4

Re: Lietuvis vedes uzsienete

na tokio asmeniskai nepazistu smile

5

Re: Lietuvis vedes uzsienete

na gal yra,bet kazkaip merginos daugiau isteka uz uzsieneciu,nei vaikinai,as bent taip manau.

6

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Yra teke sutikti ne viena. Manau nemazai tokiu poru yra tik zmones nelabai apie tai sneka.

7

Re: Lietuvis vedes uzsienete

ka pamilsta-ta ir veda..
koks skirtumas rusas, italas, norvegas ar portugalas? :V
sirdziai neisakysi wink
o siaip pazystu latve vede wink svarbu laimingas..

8

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Arvydas, 30 parašė:

Tikriausiai daugeliui teko girdet apie lietuvaites istekejusias uz norvego, vokiecio, dano, italo, ispano ir t.t. ir panasei. Visu neisvardinsi. O ar teko kam girdeti, kad lietuvis vyras butu vedes itale, ispane, norvege ar kitokios tautybes motery?

jo zinau ir ne 1 toki atveji
pries puse metu apsizenijo mano geras draugas su ispane,ir greit zenisis kitas

9

Re: Lietuvis vedes uzsienete

mano pusbrolis vede aire

10

Re: Lietuvis vedes uzsienete

as vedziau latvijos piliete, nu nieko.... gyvenam,

11

Re: Lietuvis vedes uzsienete

o skirtingos rases atstove?

12

Re: Lietuvis vedes uzsienete

tiesiogiai nepazystu, bet zinau toki vaikina lietuvi kuris negre vede, esu juos maciusi visai nieko atrodo, tik va lietuvoi jie negyvena deja.....

13

Re: Lietuvis vedes uzsienete

taip zinau,kad lietuvis su norvege...sios temos prasme parodyti kad ir vel lietuvaites blogos nes jos kitu saliu vyrus ima sau i poras?

14

Re: Lietuvis vedes uzsienete

tikriausiai jau pabodo girdeti kaltinimus lietuvems del ju pasirinkimo... Juk kiekviena zino kas jai geriausia... :::028

15

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Koks skirtumas su kuo tuokiamasi ir kuriamas gyvenimas, svarbu, kad zmones jaustusi laimingi. Be to, jei nesijaus, issiskirti galima bet kada. Man netrukdo tokie dalykai, kiekvienas turi teise rinktis.

16

Re: Lietuvis vedes uzsienete

as gyvenau su swede 4 metus, buvau labai laimingas du kartus pirma kai tik susipazinom antra kai pagaliau atsikraciau he he he smile      Love comes  and goes love sometimes grows,  elle est la vie they say in France, lagom är best men aldrig är hemma sako svedai ir kur be nuvyksi visur zmones tie patys. 

And I don’t care any more

17

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Kristina, 26 parašė:

tikriausiai jau pabodo girdeti kaltinimus lietuvems del ju pasirinkimo... Juk kiekviena zino kas jai geriausia... :::028


pritariu Kristinai smile beto, juk vyru maziau nei moteru, tad kas belieka wink turbut taip ir turi buti...

Aciu Zilvinai, po tos sypseneles viska supratau...ir ne vien as, turbut... smile

18

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Jei rasiu, tai zadu paimti i zmonas TIKTAI lietuvaite:) bet kolkas dar neradau JOS:)

19

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Be reikalo manyciau. Na nebent uzsienio kalbu nemoki... Mano bendradarbis amerikonas atsiveze sau zmona is Tailando na ir nieko, turi dukra, dziaugiasi gyvenimu. Cia tik musu provincialus mastymas yra vienintele priezastis teigti, kad "vesiu tik lietuvaite". 21 amzius... Globalizacija...

20

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Tadas, 26 parašė:

Be reikalo manyciau. Na nebent uzsienio kalbu nemoki... Mano bendradarbis amerikonas atsiveze sau zmona is Tailando na ir nieko, turi dukra, dziaugiasi gyvenimu. Cia tik musu provincialus mastymas yra vienintele priezastis teigti, kad "vesiu tik lietuvaite". 21 amzius... Globalizacija...

manau, kad esme ne kalbose, o tame, kad daznai labai dideli skirtumai paprociuose, auklejime ir t.t. lemia, kad daug mieliau vesti tautiete/i..taip pat svarbus tautiskumo issaugojimas...bet jeigu nutinka taip, kad pamilsti kitataute/i-nera blogai...svarbu kazka myleti ir jausti, kad esi mylima/as...