21

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Oj... tautiskumo issaugojimas... Kam dabar tai rupi? Gyvenom tarubu sajungoj, dabra europos sajungoj, greit visi susimaisysim smile Nesvarbu kokia tavo tautybe, svarbu koks tu zmogus. O paprociai - galima ismokt, tuo paciu praplesti akyrati galima, o dar 2 skirtingu tautybiu zmoniu vaikai automatiskai tampa poliglotias - matai kiek pliusu? smile

22

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Tadai, kartais kulturiniai skirtumai gali but pernelyg dideli kaip ir pats mentalitetas zmoniu..
O kalbant i tema, mano draugas yra vedes amerikiete wink

23

Re: Lietuvis vedes uzsienete

As manau kad pamastymai sia tema butu absoliuciai priesingi, jei klausimas butu suformuluotas siek tiek kitaip:
"Lietuve istekejus uz uzsienecio"
Replikos butu panasiai tokios:
Lietuviai vyrai stobriai, uzsieneciai svelnus ir pukuoti, ir t.t. smile
Kas nors man papriestaraus? smile))

24

Re: Lietuvis vedes uzsienete

as priestarausiu..nes manau kad lietuvoje yra vaikinu kure kaip minejai nera "stobriai",gal mes tik visada uzsienis dar tokia neatpazinta erdve...kurioje visada atrodo kad Uzsienis tai pasaka ir joje gyvenatys zmones..ne velnio visur yra visokiu vyru ir moteru... tik gal mes lietuvaites norim per dau saldziu vyruku.. :? (man uztenka ir savo lietuvaicio)

25

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Tadas, 26 parašė:

Oj... tautiskumo issaugojimas... Kam dabar tai rupi? Gyvenom tarubu sajungoj, dabra europos sajungoj, greit visi susimaisysim smile Nesvarbu kokia tavo tautybe, svarbu koks tu zmogus. O paprociai - galima ismokt, tuo paciu praplesti akyrati galima, o dar 2 skirtingu tautybiu zmoniu vaikai automatiskai tampa poliglotias - matai kiek pliusu? smile

na, gal as labai senamadiska, bet manau, kad turime issaugoti savo kultura ir kt. tuo mes ir idomus kitiems...paprociu galima ismokti, bet juk jie svetimi..aisku, musu vaikams jau nebebutu svetimi, bet mums...

Tadas, 26 parašė:

As manau kad pamastymai sia tema butu absoliuciai priesingi, jei klausimas butu suformuluotas siek tiek kitaip:
"Lietuve istekejus uz uzsienecio"
Replikos butu panasiai tokios:
Lietuviai vyrai stobriai, uzsieneciai svelnus ir pukuoti, ir t.t. smile
Kas nors man papriestaraus? smile))

man rodos, kad tokia ar panasi tema tikrai yra, ir tikrai, lietuviai peikiami...bet, as tik uz vyra lietuvi...kodel?todel, kad jie vyrai, o ne kokie verkiantys "volverasai" ar panasiai big_smile

26

Re: Lietuvis vedes uzsienete

tai stuobriu yra ir kitose salyse ne tik Lietuvoje smile

27

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Auri>>juk as ir taip sakiau tongue

28

Re: Lietuvis vedes uzsienete

tai as tiesiog kaip papuga pasikartoju pritardamas tavo nuostabiai teisingai nuomonei wink

29

Re: Lietuvis vedes uzsienete

Marius, 24 parašė:

Jei rasiu, tai zadu paimti i zmonas TIKTAI lietuvaite:) bet kolkas dar neradau JOS:)

arba ji tave paims...