1

Tema: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

mano asmeniskai megstamiausi zanrai yra veiksmo, fantastiniai ir komedijos smile dievinu filmus apie greiti smile tokius filmus galiu ziuret ir ziuret smile mmmm....

2

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

O vat man lb patinka komedijos ir siaubo filmai smile) Kazkaip kitu zanru ir neziuriu ;D

3

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Nemegstu as fantastikos perlabiausiai... O va komedijos, romantines komedijos kodel gi ne...:p Siaubiakai tai kartais smile Ir dar nuotykiu fimukai nieko smile ir animaciniai big_smile

4

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Viskas kas susieje su auto..:D

5

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

psichologiniai, gal truputis mistikos ir sveiko trileriuko bruožu.gal dar visai nieko socialines dramos (nemaišyti su muilo operomis:) ir geri istoriniai (tokiu yra mazai)

6

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

"BELDZIANT I DANGAUS VARTUS", "SKRYDIS VIRS GEGUTES LIZDO", "PABEGIMAS IS SENSENKO", "VERGE IZAuRA" (cia pajuokavau) , ir kiti ...

7

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

girdejote, iseis filmas RAMBO IV su Stalone smile

8

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

am megstamiausi filmai: step up[sokis hip hopo ritmu] :::d07 , shes the men [mergina vaikino kelnese]:::629 , skubek myleti :::744 ir drugio efektas :::857:::737

9

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

dievu miestas , leles (jaonu filmas nepamenu rezisieiaus) "oldboy" "kvepalai" ir gal dar ten keli kuriu nepamenu pavadinimu big_smile

10

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Kristina, 16 parašė:

am megstamiausi filmai: step up[sokis hip hopo ritmu]

paziurek dar stomp the yard panasiai kaip step up ir trupuciuka  astuntos milios

11

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

megstu  comedijas ir dokumentika

12

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Dievinu tik siaubo filmus, tiek esu ziurejusi, taj nebesuskajciuoju smile

13

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

man patys geriausi yra kriminaliniai smile,esu brigados fanas big_smile

14

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

megstu nuotykinius, fantastinius siek tiek, komedijas (bet ne banalias), siabo (ne kraujo upeliu) ir t,t,

15

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

megstu romantinius filmus,kur galima asara islieti,taip pat gerus siaubo filmus(tik yra viena siu filmu rusis kuri nepatinka,paminesiu veliau),bei komedijas is kuriu galima gerai pasijuokti:::044 ir zinoma dievinu "vedes ir turi vaiku!!!" na,o nemegstu vat is tos siaubiaku serijos filmu apie vampyrus,nes dazniausiai jie net nebaisus,o kurie buna kazkiek itikinamesni,tai po to ir persekioja mintys kad jie egzistuoja ir nakti net i tulika bijau eiti,nes nezinau is kokio kampo islyyys...o labiausiai nekenciu  tai muilo operu,kur nuo pat pirmos serijos viskas aisku kaip baigsis,tai tada nafik ziureti puse metu???niekaip to nesuprantu

16

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Lukas, 18 parašė:

mano asmeniskai megstamiausi zanrai yra veiksmo, fantastiniai ir komedijos smile dievinu filmus apie greiti smile tokius filmus galiu ziuret ir ziuret smile mmmm....

Zinok laikui begant skonis keiciasi :? negaliu visada ziureti ta pati ;/ dabar uzsikabliavau ant animacijos :::714

17

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Tomas, 25 parašė:
Lukas, 18 parašė:

mano asmeniskai megstamiausi zanrai yra veiksmo, fantastiniai ir komedijos smile dievinu filmus apie greiti smile tokius filmus galiu ziuret ir ziuret smile mmmm....

Zinok laikui begant skonis keiciasi :? negaliu visada ziureti ta pati ;/ dabar uzsikabliavau ant animacijos :::714

jo,o jeigu jau multikai,tai "ogis ir tarakonai" big_smile zaiza zaiza zaizai zai zai zai...

18

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Gabija, 21 parašė:
Tomas, 25 parašė:
Lukas, 18 parašė:

mano asmeniskai megstamiausi zanrai yra veiksmo, fantastiniai ir komedijos smile dievinu filmus apie greiti smile tokius filmus galiu ziuret ir ziuret smile mmmm....

Zinok laikui begant skonis keiciasi :? negaliu visada ziureti ta pati ;/ dabar uzsikabliavau ant animacijos :::714

jo,o jeigu jau multikai,tai "ogis ir tarakonai" big_smile zaiza zaiza zaizai zai zai zai...


Mno megstamiausias po goku:p->:::320 tie tarakonai ;D bet  sios sienienos nebepasiekia manes :::111
big_smile as ziuriu tirkai rimtus animacinius kurinius visus isejusius per paskutinius 4 metus yra mano sarase:=D

19

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

komedijos ir siaubo bei istoriniai... na bet sten top.. tokio tipo filmam visada pirmenybe...

20

Re: Megstamiausi filmai arba megstamiausi filmu zanrai :)

Inga,tleisk man neapsisvietusiai,bet kas tas "sten top"? :::007