1

Tema: Nusprendžiau būti laimingu

Mintis, pamąstymai apie laimę. Kaip kiekvienas žmogus supranta laimę, ko reikėtų, kad galėtum jaustis laimingu.

2

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Pries daug metu toks filosofas, jei neklystu Tacitas, yra pasakes "sumazink poreikius ir busi laimingesnis".
Ukisku pavyzdziu galiu paaiskint situos zodzius. Tarkim jei nori milijono ir jo niekada neturesi, visada busi nelaimingas, bet jei susimazinsi savo poreikius, ir noresi tarkim tukstancio, tu gali ji uzsidirbti ir buti laimingesnis, nes pasiekei ko nori. Sumazini poreikius - tampi laimingesnis.

3

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Aglaja, 47 parašė:

Mintis, pamąstymai apie laimę. Kaip kiekvienas žmogus supranta laimę, ko reikėtų, kad galėtum jaustis laimingu.

Ko reikia,kad galetum jaustis laimingu?
Tiketi jog esi laimingas.Nes Visi upesciai ir edos dazniausiai slypi tik musu ligotose fantazijose.

4

Re: Nusprendžiau būti laimingu

...laimė kyla iš žmogaus vidaus, o ne randama išorinime  pasaulyje...t.y. būti laimingu ar nelaiminingu mes pasirenkame patys sąmoningai. Ir tai nėra kažkoks laimingas atsitiktinumas, ar likimo dovana. Mes kiekvienas turime galios, susikurti savąją laimę...
Na vien tikėjimo, kad esi laimingas, gal ir neužtenka, bet tai labai svarbus žingsnis laimės link...

5

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Aglaja, 47 parašė:

...laimė kyla iš žmogaus vidaus, o ne randama išorinime  pasaulyje...t.y. būti laimingu ar nelaiminingu mes pasirenkame patys sąmoningai. Ir tai nėra kažkoks laimingas atsitiktinumas, ar likimo dovana. Mes kiekvienas turime galios, susikurti savąją laimę...
Na vien tikėjimo, kad esi laimingas, gal ir neužtenka, bet tai labai svarbus žingsnis laimės link...

kuom tavo zodis svaresnis uz kieno nors kito ? kodel manai, kad sakai tiesa ir esi teisi ? o gal yra visai ne taip, kaip tu sakai.

6

Re: Nusprendžiau būti laimingu

na, kad as buciau laiminga, man tiesiog uztenka smulkmenu smile pvz mane labai maloniai nustebino pauksteliu ciulbesys uz lango kai pabudau smile kai saule sviete ir buvo grazu, tada buvau laiminga. ir dabar esu laiminga, nes tikiu, kad tokia busiu ir toliau ir rupesciu reiksme dazniausiai menkinu, nes gali kiek nori grauztis del ko nors (ypac jei t negali pakeist) ir busi nelaimingas, arba gali tiketi savo laime, sekme ir tiketi, kad si karta nepasiseke, o kita karta pasiseks ir busi laimingas. na, jei supratot ka norejau pasakyt, tai cia kaip ir issireiskiau kodel esu laimiga big_smile

7

Re: Nusprendžiau būti laimingu

...na  aš ir neteigiu, kad mano žodis svaresnis- tik palaikiau poziciją, kad laimės reikia ieškoti savyje, o ne išorinime pasaulyje... Žinoma išorinis pasaulis arba padeda, arba gali ir bandyti sutrikdyti... tada reikės didesnių pastangų...

8

Re: Nusprendžiau būti laimingu

kas yra laime lb sunku apsakyti.. manau tai priklauso nuo kiekvieno zmogaus. .nuo jo sieku.. vieniem reikia lb mazai, kad jau pasijustu laimingu, o kitems mazai nepakanka, siekia vis daugiau ir daugiau.. dazniausiai nepavyksta pasiekti maximo ir liek nelaimingi..tai ta nuomone pritariu Aleksandrui smile

9

Re: Nusprendžiau būti laimingu

butent, Aglaja, laimes reikia ieskoti savyje :::920 nelaimes irgi ;D
>> kuo ilgiau save kankinsi del vieno ar kito dalyko, tuo ilgiau nelaimingesnis busi wink laimingu zmogumi TAMPA kievienas zmogus, kai jis pats to uzsimano, na noro ir istvermes bei laukimo taip pat reikia ir paskui viskas buna jeee :::a48 manau, labai svarbu yra TIKETI, kad busi laimingas :H

10

Re: Nusprendžiau būti laimingu

apie laime ->> visada uzsinoredavau kazko ,kai tai gaudavau ,uzsinoredavau kazko naujo ir taip be galo :? viskas isipildo o laimingas netampu :::a55 nes uzsinoriu materialiu dalyku.Kai nori nesavanaudisku dalyku tampi laimingesnis.Igivendini tai ir jautiesi ilga laika laimingas uztenka ta momenta prisiminti kai kam nors padejau ir jau jauciuos  laimingas.O kad ten uzsidirbi ir paskui isvaistai ant nauju nesamoniu kuris tukso tavo garaze, laimes neatnesa :::a55

11

Re: Nusprendžiau būti laimingu

laime - kiekvienam savo. O siaip svarbiausiai kad turi kas tave supranta ir palaiko...

12

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Erika, 16 parašė:
Aglaja, 47 parašė:

Mintis, pamąstymai apie laimę. Kaip kiekvienas žmogus supranta laimę, ko reikėtų, kad galėtum jaustis laimingu.

Ko reikia,kad galetum jaustis laimingu?
Tiketi jog esi laimingas.Nes Visi
upesciai ir edos dazniausiai slypi tik musu ligotose fantazijose.

Na tiketi yralabai geraj nes uzsiprogramuoji geriems yvykiams. bet... ligotosios fantazijos cia jau suskelei... jei turiu problemu taj turiu ir jei ju vienu metu buna labai daug tada tikrai pasijauciu nelaiminga bet tikrai zmones BEDU NEISSIGALVOJA tongue ej dar visi pamirstat depresijas kurios gimsta dazniausiai nuo blogo oro... kaj bjaurus oras man visada nuotaika nukrinta ir nekaip jauciuos... o siaip myliu save ir tai yra didziausias pliusas :* man smile

13

Re: Nusprendžiau būti laimingu

...sako laimingi žmonės panašūs, o nelaimingi kiekvienas savaip..., o gal atvirkščiai...:::042
Na lyg ir aišku, kad būsi laimingas ar nelaimingas didžia dalim priklauso nuo paties žmogaus...tik ne visiems sekasi..., išeitų, kad kažką daro ne taip... , bet tada kaip?...

14

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Kazkaip daznai pagalvoju,kad zmones niekada nei vienas nesijaus niekad visiskai laimingais.Nes to neimanoma padaryti.Aisku kazkiek gali pats save zmogus  itikinti.Daznai kazko mes trokstame ,norime ,ieskome ir tai gave pasijuntame laiminti.Bet tai daznai buna laikina...Tad manau ,kad zmogus niekada neuzpildys to jausmo kazkuo,kad jaustusi laimingas pilnai savyje...

15

Re: Nusprendžiau būti laimingu

as manau kad  visalaika laimingam buti neimanoma kaip ir visalaika nelaimingam, tai priklauso nuo tam tikru musu gyvenimo momentu, jei niekada nebutum nelaimingas tai ir laimei atejus  nezinotum kad esi laimingas

16

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Man iki pilnos laimes truksta susigrazint tai ka praradau ...
Laimingas gali but jai moki dziaugtis, tuo kas tave supa, tuo ka turi ir sugebi ... jai turi tave supancius artimus zmones, gera sveikata, kur gyvent ir uz ka pavalgyt vadinasi ir turi but laimingas ... visa kita tai tik laikina laime ... nauja masina - laime savaitei, kelione i issvajota saly - tol kol nenuvaziuoji, naujas telefonas - tol kol dezutej ...
Karjera, pinigai ir materealines vertybes tik buitis -budas isgyvent ...

17

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Pritariu nuomonei,kad laime - tai vidinis jausmas. Taciau nemanau,kad tas zmogus,kuris nenori materialiniu dalyku, yra laimingas. Labai daznai jau pats siekis kazko yra didele laime. Man gaila tu zmoniu, kurie nieko nenori, nieko netroksta. Jie jau yra mire...Ir net jei tai tera naujas telefonas arba nauja masina...

18

Re: Nusprendžiau būti laimingu

joooooo, Lorka, tu ir pavarei- jei nori naujo mobiliako, reiskia dar gyvas, o jei tenkiniesi senu- baigta, gatavas, lavonas, zombis.......einu nusipirksiu nauja debiluji  tlf- kas patars, koki tlf turedamas pats gyviausias buni?...... mat naujiems ratams bobuliu truksta.......

19

Re: Nusprendžiau būti laimingu

pritari Petrui del materealiu dalyku,dabar zmones turi milijonus,bet nori dar didesniu,turi 2 namus,nori trecio ir taip be pabaigos,be jokio [pasisotinimo jausmo...o pvz.vaikai ir suauge kokioj afrikoj yra laimingi kai turi ka valgyti(nes dazniausiai neturi) ir jie apie jokius kitus materealius dalykus nesvajoja,tiesiog nedrysta :::a55
o tokio apibrezimo kad kaip as pasidaryciau laimingu,tai net nepasakyciau,na gal todel kad galvoje sukasi tik materealus dalykai(darbas,seima,kad ir tie patys pinigai...) :::734

20

Re: Nusprendžiau būti laimingu

Aglaja, 47 parašė:

...sako laimingi žmonės panašūs, o nelaimingi kiekvienas savaip..., o gal atvirkščiai...:::042
Na lyg ir aišku, kad būsi laimingas ar nelaimingas didžia dalim priklauso nuo paties žmogaus...tik ne visiems sekasi..., išeitų, kad kažką daro ne taip... , bet tada kaip?...


gal napasitiki savim? daug kam tai uzkerta kelia i tikslu igyvendinima ir laime... :V

Suleimanas, 42 parašė:

joooooo, Lorka, tu ir pavarei- jei nori naujo mobiliako, reiskia dar gyvas, o jei tenkiniesi senu- baigta, gatavas, lavonas, zombis.......einu nusipirksiu nauja debiluji  tlf- kas patars, koki tlf turedamas pats gyviausias buni?...... mat naujiems ratams bobuliu truksta.......


gyvas reiskia todel, kad tu pagalvosi kaip tai gauti, vadinas gyveni wink
o siaip, nebutona gi visko suvesti i materialius dalykus... na pvz busi laimingas susitikes sena gera drauga, kuris gyvena kitam Lietuvos gale... jei nera labai daug pinigu, o tu vis del to sugalvoji kaip ji aplankyt, tu velgi gyveni, nes tu galvoji wink