1

Tema: Kosmetika

mielosios merginos. Kokia kosmetika dazhniau vartojate?
Ar pigia kuria parduoda kioskeliuose...ar nuklystat i kokia "Sarma", "kristiana", Oriflame&Avon biurus.....?)))

2

Re: Kosmetika

nma jau tik nezaiskit su pigiom.. ir dar is kioskeliu smile

3

Re: Kosmetika

dažniausiai nevartoju nieko smile  tik vandeniui atsparų tušą  smile  (perku EUROKOS parduotuvėse, nebrangu ir kokybiška)

4

Re: Kosmetika

Agne, na kodel....ten kartais buna nerealiu seseliu;>
tokiu...ash kazhkada buwau bare...prie manes prieina mergina ir sako"Devushka, a vy gde pokupali eti teni?"....atseit ciau jau wau:D

5

Re: Kosmetika

Dalia, ash irgi tik savo akytes dazhniausiai pasigrazhinu. Lupu dazhyti NEmegstu;>

6

Re: Kosmetika

as dazniausiai tik kremukus, aisq negaliu iseit is namu ir be tuso blaxtienom ar lupu balzamo smile ypatingom progom ishsitraukiu seselius... tada buna svente big_smile
o perku dazniausiai sarmoj, nes arciausiai namu big_smile tingine...

7

Re: Kosmetika

todel kad ten kokybes nulis.. bent jau as esu grieztai pries tokius dalykus wink o nerealiu seseliu as visai nesenai nusipirkau is oriflame.. siaip man oriflame ir nelabai prie sirdies, bet pamaciau pas drauge ir neatsilaikiau...

8

Re: Kosmetika

man kazkaip oriflame labiausiai patinka....tikrai kokybiskos prekes... kad ir brangiau, bet patikima, pritariu Agnei, kad jau tie visi dalykeliai "IS KIOSKELIO" tik bedos pridarti gali:)

9

Re: Kosmetika

Egle:D
xexe...;>
kalbi apie tonalinius??ash tj ju nevartoju...na kartais...irgi tuomet buna shvente;>
kalbant apie seselius..labai labai neryshkius..;>

10

Re: Kosmetika

Agne, gali buti;>
nesigincysiu..kiekvienas turime savo skoni;>
man labai patina firmos"Pupa" kosmetika;>

11

Re: Kosmetika

Aurelija, jo tikrai. Ten tikras dish....

12

Re: Kosmetika

geriau kokybishka, bet ir kokybishka buna prasta, gal atvezta neoriginali. bet geriau nenaudok jokiu pudru, nes kai buna prisideda sluoksny, tai ir negrazu ir nenaturalu. jau geriau kokiam soliariume atgaivinti po ziemos pavargusy veidely nei tepti pudrom tongue o tusai, sesejaii  tai tik is kokiso sarmos smile

13

Re: Kosmetika

Ausra, 22 parašė:

geriau kokybishka, bet ir kokybishka buna prasta, gal atvezta neoriginali. bet geriau nenaudok jokiu pudru, nes kai buna prisideda sluoksny, tai ir negrazu ir nenaturalu. jau geriau kokiam soliariume atgaivinti po ziemos pavargusy veidely nei tepti pudrom tongue o tusai, sesejaii  tai tik is kokiso sarmos smile



Ash ir priesh pudras! bet ir priesh soliaruma. nes man oda ir tep tamsi;>
xexe;>

14

Re: Kosmetika

Živilė, 17 parašė:

diskutuojat labai idomia tema;) galiu patarti labai gera kosmetika:) mary kay;) jei zinot kokiu kolsuntanciu butinai kreipkites ir isbandykit;) nereali kosmetika visiskai nekenkia, priesingai gydo odos sutrikimus ir visa kita;) bet zinoma, ten ne tokios kainos kaip oriflame ar avon:) kainos daug didesnes;) bet zinoma ir kokybe daug geresne:)



jo. brangi kosmetika ir kainuoja, bet verta. juk visos norime atrodyti grazhios;>

15

Re: Kosmetika

jau geriau vienas geras nei 100 sh:D

16

Re: Kosmetika

na kioskuose manau dabar mazai jau tos kosmetikos. o seseliai nepakenks. nes as ben jau turiu ir brangios ir pigios kosmetikos .  bet ir negnagi ir kokybiska tikrai yra .... kaip "gode rose". ji pakenciama. o tusa tai perkukokybiska. kaip "maibilyne"  nes man jie labiausia tinka. bet cia zinai kaip kam kas. rinkis kaip tau patinka . nes kartais ir tas brangus taiktas netinka ir atiduodi jy draugei.

17

Re: Kosmetika

supper dupper tusai yra REVLON.:)pritariat?

18

Re: Kosmetika

Indre, 17 parašė:

na kioskuose manau dabar mazai jau tos kosmetikos. o seseliai nepakenks. nes as ben jau turiu ir brangios ir pigios kosmetikos .  bet ir negnagi ir kokybiska tikrai yra .... kaip "gode rose". ji pakenciama. o tusa tai perkukokybiska. kaip "maibilyne"  nes man jie labiausia tinka. bet cia zinai kaip kam kas. rinkis kaip tau patinka . nes kartais ir tas brangus taiktas netinka ir atiduodi jy draugei.

zinau "Golden Rose"..man patinka sitos firmos auksiniai shesheliai..ir tikrai wisaj neblogi.netgi l.geri;>

19

Re: Kosmetika

Nereikia nuvertinti pigios kosmetikos. Bedos prisidarysi, jei bet ka ant veiduko tepsi. O akytems ir lupytems tinka ir paprastesne kosmetika. Kartais net nerasi firmose tokiu spalvu, kokiu nori...

20

Re: Kosmetika

AVON ;]