181

Re: Kosmetika

as nesakau,kad as nenaudoju,bet tai man ne 13m,o 13metu mergaitei tai ryskiai per anksti yra tepliotis pudrom.ir ne tepliojimasis pudrom reiskiasi saves  prisiziurejimas.tokiu metu vaikas nei kokybiska pudra nusipirks,nei ka tik poras uzkims ir viskas.ir kas liks is odos ,kai jai bus 25 metai,jau nekalbu,kai bus 40m,jei nuo tokiu metu pradedama mozotis pudra

182

Re: Kosmetika

Tomas, 26 parašė:

Tai niex nesako kad ant baisiu kazkokiu sasuotu pudruji..Siaip ant mazyciu keliu labai gerai..:D

Matai Tomai, man tai nepatinka kai vaikinai pudruojasi, o jei tie tavo spuoguciai tokie minuskuliniai tai nereikia ten ir pudruot ir terst dar labiau oda!!! Be to kai pudruosi savo spuogelius papudruok visa veida tolygiai, nes po to vaiksciosi plemuotas ir tik dar labiau i save demesi atkreipsi!!!

183

Re: Kosmetika

Vilma, 22 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Tai niex nesako kad ant baisiu kazkokiu sasuotu pudruji..Siaip ant mazyciu keliu labai gerai..:D

Matai Tomai, man tai nepatinka kai vaikinai pudruojasi, o jei tie tavo spuoguciai tokie minuskuliniai tai nereikia ten ir pudruot ir terst dar labiau oda!!! Be to kai pudruosi savo spuogelius papudruok visa veida tolygiai, nes po to vaiksciosi plemuotas ir tik dar labiau i save demesi atkreipsi!!!

Ka tu cia svaixti?:D Man daugkas nepatinka..pvz tu..:D Kaip as noresiu taip ir darysiu.. nemextu kai man aiskina kazkokias nesamones visiskai to nezinanti nemaciusi ir nesuprantanti..Jei tau tersiasi ir plemuojasi, tai pati kalta..Man tokiu problemu nera..:D

184

Re: Kosmetika

O tu cia nedaryk klauno is saves su tokiais pasakymais nes tikrai juokas ima !!! Visazinis atsirado!!

185

Re: Kosmetika

jo pastebejau,kad tomas visiskai nesugeba priimti kritikos,ir jei jau ka pasakys tai nebandyk su juo gincytis,nes tik jis visada ir visur teisus ir TASKAS

186

Re: Kosmetika

Ingute, 22 parašė:

jo pastebejau,kad tomas visiskai nesugeba priimti kritikos,ir jei jau ka pasakys tai nebandyk su juo gincytis,nes tik jis visada ir visur teisus ir TASKAS

Kokia kritika..Pazek ka raso..ji ne kritikuoja o svaixta kad as blogai darau, nors ji nei zino nei mate ka as ir kaip darau..O klounai cirke visi..Prie ko cia jie? Juokas ima tai ir mane is daug ko..O as taip visazinis ka zinau tai zinau, bet neviska ko nezinau apie tai ir nekalbu..Vienu zodziu maziau cia svaikit apie mane..tema apie kosmetika o ne apie mane..:D

187

Re: Kosmetika

Ingute, 22 parašė:

jo pastebejau,kad tomas visiskai nesugeba priimti kritikos,ir jei jau ka pasakys tai nebandyk su juo gincytis,nes tik jis visada ir visur teisus ir TASKAS

Respect smile

188

Re: Kosmetika

geriausia kosmetika pirkti is parduotuviu tiki jau ne is kioskelių su kokiom pasibaigusiomis garantijomis......perkant kosmetika veidui ypac jaunoms panikems manau reikia pirma pasikonsultuoti su kosmetologe kokiam salone

189

Re: Kosmetika

man labiausiai avon kosmetika...:DDD

190

Re: Kosmetika

Hem....
kam is vis reik to spaklio na gerai suprantu i koki vakareli ari svente galima
nu bet man nedaeina kam reik dieti tos pudros jug nuo jos spuogu atsiranda:/

191

Re: Kosmetika

Gintė, 13 parašė:

Hem....
kam is vis reik to spaklio na gerai suprantu i koki vakareli ari svente galima
nu bet man nedaeina kam reik dieti tos pudros jug nuo jos spuogu atsiranda:/

jei gera,specialia ir kokybiska pudra naudoji,neatsiras jokiu spuogu...:] smile

192

Re: Kosmetika

kai gyvenau lietuvoj, tai viskas tiko ir kioskai, ir draugiu kosmetika, bet isvaziavus i uzsieni galiu sau leisti CHANEL, YSL, ir viska ka tik sirdis geizia. dabar naudojo Armani tusa, Lankomes blizgesiu , Isadoros seseliu ir dar daug kt. tik dabar galiu pasakyt, kad geriau pataupyt ir nepagailet 50lt ar \daugiau ir nusipirkti gera daikta. be to geru firmu tusa naudosi apie 6-8men kiekviena diena, tad paskaiciuok, tas ant to iseina uz pigu tusa menesiui ar dviem!!!

193

Re: Kosmetika

manu jiai kosmetika gera tada, ir priziureti oda yra lengviau bet vistiek patartina jos mazai naudoti pvz: i kokias  nors sventes:)

194

Re: Kosmetika

Perku tik zinomu firmu kosmetika neatsizvlgiant i ju pinigine verte, juk svarbiausia naudojant kosmetika ne tik jos efektingumas, bet ir tai kad kosmetika nekenktu tau, nekeltu elergijos.. o prekes perkamos kioskose daznai sukelia elergines reakcijas, yra nekokybiskos, nors kartais buna, kad kaina neatitinka kokybes, tad butent todel perku tik zinomu ir turinciu gera reputacija firmu kosmetika.

195

Re: Kosmetika

Duosiu keleta patarimu, nes esu kosmetikos verge. Taigi geriausi kremai veidui ir kūnui yra AVON firmos, kaukes Garnier (tokios vienkatines - apie 5 lt, uztenka 2 k.), tusas - Loreal Lash Architect( apie 35 lt, bet tikrai verta sumoketi), seseliai ir lupu dazai - essence (stendai yra Eurokose - nuo 4 lt iki 10 lt) , krepines pudros - FLUID ALL DAY (apie 7 lt) smile

196

Re: Kosmetika

a man kazkaip nepatinka uzsisakinet kosmetikos is tu katalogu,kam dar laukt,jei gali nueit i parduotuve ir iskart nusipirkt?:) o ta kokybe manau kaina ir atspindi.

197

Re: Kosmetika

Koki jus cia sh.. malat..?:D " Perku tik geru, brangiu firmu: Avon, Maxfaktor, Loreal ir t.t.." Visos sitos firmos yra pigios..skirtos tokiai rinkai kaip LT ir kitos salys..Nesakau kad cia ****, ir pats naudoju ta pacia kosmetika..Bet tada ir vadinkim kad naudojam vidutine kosmetika, o ne geriausia..:D Kazkodel niekas nemini tokiu kaip Chanel, Yves Sent Laurent, Christian Dior ir daugybe kitu.. Va cia yra auksciausio lygio kosmetika..Kuri  kainuoja kelis simtus litu ir pan..:D

198

Re: Kosmetika

avon geriuasia firma smile))))))))))))

199

Re: Kosmetika

kiek daug nuomoniu smile) visos skirtingos ir kartu panasios =] viska perskaityti uzhimtu daug laiko tad ash galbut tiesiog parasysiu savaja =] visu pirma manau, kad pradeti dazhytis reikia kuo veliau =] skoningas makiazhas, tvarkingas nagu manikiuras - grazhu. nesu pati suaugusi, bet kai 12-14 metu mergaites vaiksto susidarkoje savo veida, net gaila zhiureti =] taciau mes visos norime buti grazhios. zhinoma, kas per daug, tas nesveika =] priesh pradedant naudoti tam tikras veido, odos prieziuros priemones reikia atsirinkti, kas tinka. nereiketu pagaileti pinigu ir issitirti pas kosmetologe koks yra jusu odos tipas. daugelis ish musu susiduriame su tokiomis problemomis kaip alergija, spuogai.. fee =DD reikia su tuo kovoti!!! yra toks vienas anglu posakis: "ash ne toks turtingas, kad pirkciau tai, kas pigu" t.y. gali pirkti pigiai ir daug, bet rezultatas bus prastas, ir priesingai - brangiau, maziau, bet rezultatas geras. taip mes sutaupome =] man labiausiai patinka ARTISTRY kosmetika, kuria gamina kompanija JAV "Amway". viskas yra pagaminta ish naturaliu produktu. pasaulio geriausios kosmetikos penketuke ARTISTRY uzhima 1 vieta =] taip pat visai nieko Loreal, LANCOME, CLINIQUE. Neatsisakau ir MAYBELLINE bei NIVEA =] svarbiausia, mielosios, zhinoti ko jums reikia ir ko jus norite =]

200

Re: Kosmetika

:DDDDD jo cia tai tema atradot big_smile