201

Re: Kosmetika

Eglė, 13 parašė:

avon geriuasia firma smile))))))))))))


atsigauk mergaite ;D is avono niekada nieko nesu pirkes man ten apgaletina firma

202

Re: Kosmetika

seip kosmetikos is kokios bazes/turgaus/kioskelio niekada nepirkciau, geriau jau tada isvis nepirkt kaip kazkas cia sake arba teptis veida visokiom varskem, nuovirais ar dar kazkokiais naturaliais made at home produktais=)
pati perku dazniausiai Sarmoj arba Eurokos, priklauso nuo to, ko reikia, pvz veido krema turiu megstama viena ir ta pati lygtais Oligovital firmos, kuri perku Eurokos, o jei tarkim pasibaigia tusas, dazniausiai tipenu i kokia nemaza Sarma, kad butu didelis pasirinkimas ir protingu pardaveju, nes jau tuso niekada nesiknaisioju pati, pasigriebiu kokia konsultante ir liepiu man rekomenduot ka nors, kas nesulipdo blakstienu=) paskutiniai du buvo Lorealio. del to ir is katalogu neperku, nes visu pirma megstu matyti, paciupineti ir jei imanoma pauostyti ka perku, be to, su popieriaus lapu nepasikonsultuosi=) nors kazkada ziauriai seniai pirkdavau toki kuno krema Black Dress neatsimenu is Avon ar is Oriflame, bet paskui jis kazkur dingo..:V
o seip kosmetikos naudoju ne taip ir mazai, daugiausia tai visokie kremai - plaukams (Garnier kazkox zalias lb skaniai kvepiantis), veidui, rankoms, kunui. o is dekoratyvines naudoju tik blakstienu tusa, mielai naudociau ir lupu blizgesi, bet 40lt jam gaila, o pigesni mano sausoms lupoms buna tikra tragedija, todel naudoju tik balzama=) beje geriausiai drekinantis - lietuviskas saltalankiu Biodermos-L firmos
P.S. lb juokingai cia kazkuri panelyte pasake, kad tusa galima rasti kiekvienoj "dazu parduotuvej":D idomu guaso ar tu, kur luboms dazyti?:D

203

Re: Kosmetika

as tai gaunu dovanu is avon.tai kolkas neperku nei tusu, nei losijonu, nei kremu. smile

204

Re: Kosmetika

jau geriau nusipirkti brangiau bet maziau is geru firminiu parduotuviu nei is kioskeliu daug padisofkiu! smile tai tiek wink

205

Re: Kosmetika

hm..retaj naudoju kosmetika,tej pasitenkinu tik kwepalajs..:) o kwepalaj bent jau man swarbus dalykas..juk nesmirdesi..prakajtu..:))

206

Re: Kosmetika

Justė, 15 parašė:

hm..retaj naudoju kosmetika,tej pasitenkinu tik kwepalajs..:) o kwepalaj bent jau man swarbus dalykas..juk nesmirdesi..prakajtu..:))

ir kodel visos tokio amziaus panos mano, kad prisipurks kvepalu ant prakaito ir kvepes?.. kai reikia rubinej persirenginet su tokiom ismintingom, tai uzdust galima.. praustis reikia, kad nesmirdetum, o tik tada kvepintis:V

207

Re: Kosmetika

Kosmetikos beveik nenaudoju tik akim piestukus seip tai uzsuku i neprastos kokybes parduotuves

208

Re: Kosmetika

pudra ir tusas tik kokybiski ir is parduotuves. Lupu blizgis kaip papuola big_smile Krema veidui irgi stengiuos kokybiska. Pvz. Nivea visai nebrangus ir labai geras big_smile~ Na tiesiog visos atrandam sau tinkamiausius produktus. Nebutinai jie turi but brangus smile

209

Re: Kosmetika

Justė, 15 parašė:

hm..retaj naudoju kosmetika,tej pasitenkinu tik kwepalajs..:) o kwepalaj bent jau man swarbus dalykas..juk nesmirdesi..prakajtu..:))

Juste reiketu dazniau praustis, o ne kvepalais uzdengti prakaito kvapa !!! smile

210

Re: Kosmetika

dieve..niekad neinu i kazkokius kaip sakai "kioskelius" jau nepatingiu ir i sarma oriflame&avon uzeit...:)
kuo brangesne kosmetika tuo ji geresne:)

211

Re: Kosmetika

na jei nori atrodyt graziai tai tenka paklot pinigeliu... o kitaip tai tik pries zmones apsijuoksi big_smile

212

Re: Kosmetika

o as tai naudoju
Loreal,Maybelline

213

Re: Kosmetika

Auris, 19 parašė:

na jei nori atrodyt graziai tai tenka paklot pinigeliu... o kitaip tai tik pries zmones apsijuoksi big_smile

o is kur zinai? big_smile

214

Re: Kosmetika

Turejau mergina kazkada gi:) nesu jau toks atgyvenes ;DDD tai zinau kiek ji isleisdavo... tusui (40 - 60lt) ir visoms kitoms reikmems... baisu ! big_smile Gerai kad manasis garderomas pigokas big_smile ! beveik big_smile)

215

Re: Kosmetika

beveik?
tai ka nesioji?

216

Re: Kosmetika

Auris, 19 parašė:

Turejau mergina kazkada gi:) nesu jau toks atgyvenes ;DDD tai zinau kiek ji isleisdavo... tusui (40 - 60lt) ir visoms kitoms reikmems... baisu ! big_smile Gerai kad manasis garderomas pigokas big_smile ! beveik big_smile)

Tai uz tai kas lieka,tai po to tavo panelei atskyla smile

217

Re: Kosmetika

auris,19 uzuojauta big_smile

218

Re: Kosmetika

jo gaila aurio ;(
big_smile

219

Re: Kosmetika

paliudekim visi kartu big_smile
na gerai..nukrypom nuo temos...

220

Re: Kosmetika

bet tos pigios kioskuose kosmetikos tai pat cool big_smile