41

Re: Kosmetika

Šiap iš kosmetikos naudoju tik tušą Loreal ir Maybelline lūpų blizgesį, ir man užtenka, nebent į vakarėlį eidama labiau pasišpakliuoju;) O kremus tai naudoju iš vaistinės tiktai:)

42

Re: Kosmetika

Ingrida, 16 parašė:
Žilvis, 18 parašė:

sveikos merginos;)) sveikas makijazo kiekis labai grazu:) bet jus man pasakykit kodel kaip kurios panels tiek jo prikrauna kad atrodo nukris.kodel taip yra.ar jos laikuj begant jau nebejaucia saiko?

kiekviena turi savo skoni;)

arba paprasciausiai nemoka nadoti tinkamai kosmetikos smile nes tikrai galima jos prikrauti nemazai bet niekas nepasakys kad ji gali tau nikristi

43

Re: Kosmetika

tereikia moketi ja tinkamai panaudoti;>

44

Re: Kosmetika

O man grazu, kai merginai nereikia jokio makiazo, nesmagu kai net bijai prisiliest, nes atrodo kad pats issidazysi...

45

Re: Kosmetika

panos kam jums tas spaklius!!!ir tjp mes visos kazkuo grazios!!!kitos kj nusispakliuoja tj bajseu atrodo negu nepasidaze..tjp kad darykit isvadas!:-D

46

Re: Kosmetika

Egidijus, 17 parašė:

cia tai tupa. as netycia cia uzklydau ir paskaiciau smile todel pareiksiu savo nuomone , panele turi buti naturali be jokios kosmetikos ir pan beto kosmetika tik pinigu leidimas ir nuo jos nesvarbu kokios kokybes merginos veidas raukslejasi ir greiciau sensta tongue

cia tj pritariu!!nes tikraj nuo tu pudru ir sejp visokiu po 10 metu atrodysit kjp 50:Dnu gal ne bet vistiek grejceu susensit ir td jau net pudra nepades..:))

47

Re: Kosmetika

as naudoju rusiska kosmetika FABERLIC, man patinka, taciau dekoratyvine kosmetika megstu pirkti kitu firmu, man labai patinka ir siaip labai geras blakstienu tusas MAYBELINE XXL kiti tusai sulipina blakstienas arba sausi kad net nesimato jod esi pasidaziusi smile o seselius stengiuosi naudoti neryskius ir dazniausiai derinu prie drabuziu, arba naudoju tiesiog neutralius, kurie tinka prie visu rubu, tai sviesu su tamsesniu rudu atspalviu smile

48

Re: Kosmetika

siaip ponickos jei kalbat apie brangias kosmetikas tai gal pamirskit tokius vardukus kaip AVON ar Oriflame...
brangesni, pvz - Loccitane, Givenchy, Guerlain, Chanel, YSL, Biotherm...cia yra tie vadinami brangesni...

49

Re: Kosmetika

ish kur tep gerai nusimanai??))

50

Re: Kosmetika

nes pries kelis men dirbau zurnale STILIUS...ten beveik kiekvienam nr apie kosmetikas...tai vat...:)
beje, nors PUPA yra lietuviska preke...bet manau ji verta demesio...bo net STILIUJE kelis kartus buvo ju aprasymas...ir naujienu pristatymas...

51

Re: Kosmetika

Marijan, 22 parašė:

nes pries kelis men dirbau zurnale STILIUS...ten beveik kiekvienam nr apie kosmetikas...tai vat...:)
beje, nors PUPA yra lietuviska preke...bet manau ji verta demesio...bo net STILIUJE kelis kartus buvo ju aprasymas...ir naujienu pristatymas...


jap PUPA tikrai geras dalykas;)
zinau;>

52

Re: Kosmetika

smile ir turetu buti nebrangi, rodos...

53

Re: Kosmetika

pati esu avon konsultante ir tik naudoju sia kosmetika:)

54

Re: Kosmetika

sveikos:) as manau kiekviena pasirenka pagal save kokia kosmetika labiau tinka.

55

Re: Kosmetika

..... dazausi ne daug....bet naudoju Avon kosmetika :::631

56

Re: Kosmetika

:pp:pp:-):-O:=):=D:=D:|:():():():-[:=D         
:{} sad) smile sad neutral :-o :-O :-) :-( :-]
         
:-[ :-{ :-} hmm :\ :=D :=) :=( :] :[
         
:{ :} :-} :-D yikes yikes :PP :pp tongue tongue

57

Re: Kosmetika

na jo as geriau turesiu maziau kosmetikos bet kokybiskos..manau sutaupysiu ateiciai nereiks plastines operacijos..siaip naudoju tik blakstienu tusa ir krema big_smile

58

Re: Kosmetika

as daugiausia vartoju avona
kadangi kolege prekiauja
seip tai dekoratyvine prku brangesne o va kremukai visokie tinka labiau rusiski ir vienodai kiek jie kainuoja

59

Re: Kosmetika

big_smile nu ir prisijuokiau is daugumos ka cia rasete smile Negi manot kad ta pati kosmetika tiks jusu draugei, na tikrai ne! Vienoms tinka kosmetika tik is kioskeliu, kitoms tik is firminiu padruotuviu.
Beje toks kurios perka kosmetika Lietuvoje tai galiu pasakyti, kad ji cia yra labai nekokybiska, todel paprasykit (arba pacios nuvaziuokit i pvz Vokietija) ir parsiveskit normalia kosmetika ir negadinkit veidu! Geriau jau nieko negu bet ka ant graziu veidu tepti!

60

Re: Kosmetika

shi...tik nereikia juoktis...negrazu gi...
xi xi smile