61

Re: Kosmetika

is pigiu nieko gero reikia brangesiu nusipirksi pigia kosmetika ir nieko gero jau geriau jai neturi  pinigu pataupyk ant geresnes kosmetikos ir buk laimina ir pratsuuuuuuuuuuuuuuuu nieko gero nelauk!!!!!!!!!!!!!!!!!

62

Re: Kosmetika

ai as tai beveik nesidazau kam to reikia..kaip cia daugelis pareiske turi buti naturalus grozis paskui oda susiraukles nuo visko.. big_smile nebent lupytes labai [riziuriu savasias nes tai geriausia ka turiu smile ir tikrai ne lupdaziais nekenciu tik lupu balzamais ..:)

63

Re: Kosmetika

Greta, 12 parašė:

is pigiu nieko gero reikia brangesiu nusipirksi pigia kosmetika ir nieko gero jau geriau jai neturi  pinigu pataupyk ant geresnes kosmetikos ir buk laimina ir pratsuuuuuuuuuuuuuuuu nieko gero nelauk!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmm...ka vadini brangia? ka tu naudoji? smile

64

Re: Kosmetika

tik paneles per daug nesidazykite...o tai viena diena vajkinas nepazins be makiazo:D

65

Re: Kosmetika

Marijan, 22 parašė:
Greta, 12 parašė:

is pigiu nieko gero reikia brangesiu nusipirksi pigia kosmetika ir nieko gero jau geriau jai neturi  pinigu pataupyk ant geresnes kosmetikos ir buk laimina ir pratsuuuuuuuuuuuuuuuu nieko gero nelauk!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmm...ka vadini brangia? ka tu naudoji? smile

tai brangu...nu siaip tai gi vistiek nepirksi uz 10 lt reikia brangesniu ir geresniu o as isviso nesidazau bet mano nuomone kad reikia brangesniu ir geresniu

66

Re: Kosmetika

Neringa, 19 parašė:

ai as tai beveik nesidazau kam to reikia..kaip cia daugelis pareiske turi buti naturalus grozis paskui oda susiraukles nuo visko.. big_smile nebent lupytes labai [riziuriu savasias nes tai geriausia ka turiu smile ir tikrai ne lupdaziais nekenciu tik lupu balzamais ..:)

as tai ir nesidazau bet kitos be dazu klaikios o kitos grazios

67

Re: Kosmetika

tai vat...:)

68

Re: Kosmetika

ta vat vat vat

69

Re: Kosmetika

tai eisi su manim i pasimatyma?:D

70

Re: Kosmetika

Marijan, 22 parašė:

tai eisi su manim i pasimatyma?:D

begu zinok sakau ne durna gi suprantu tokius bairius

71

Re: Kosmetika

kur tusa galima rasti?

72

Re: Kosmetika

tai ar pasakysit?

73

Re: Kosmetika

kiekvienoj dazu parduotuvej jai ka yra sarmoj saules uoloj kiekvienoj kosmetikos pardej

74

Re: Kosmetika

Meile, 10 parašė:

tai ar pasakysit?

tai nzn kur tusu yra ane ? ;D cia kiekvienas zino net ir vaikinai

75

Re: Kosmetika

Marijan, 22 parašė:

smile ir turetu buti nebrangi, rodos...


brangoka;>

76

Re: Kosmetika

jei jau dazytis,tai tik su kokybiska kosmetika.teko detis pigia pudra ant veido,tai ojojoj.skirtumas yra.geriau nesidazysiu,nei pirksiu pigia kosmetika:)

77

Re: Kosmetika

Dievinu rusiska kosmetika"Faberlik",ji man padejo issigydyti oda..

78

Re: Kosmetika

ai siaip man tai geriausia nors nesidazau bet per balius kokius tai kartais tai man loreal arma max faktor na ir faberlik

79

Re: Kosmetika

Pigus seseliai,kaip golden rause man tinka,istikruju jie manes nei karto nepawede irsilaiko ir per nakti smile krem pudros gywenime neuzsitepsiu pigios,aciu wiena kart buwau... geriau jau bebandyt. nors lietuviski zinomu wardu kosmetikos gaminiai tikrai nera labai kokybiski ir jie tiesiog antrausiai daugumai tai tinka,nes tiesiog NORI pasikelti kai kurios smile)) man labiausiai patinka maxfactor krempudra,tas ilga laikis lupdaziukas tikrai neprastas kai reik ilgam pasigrazinti.
   Tusus i dazniausiai reik rinktis asmeniskai pagal sawwe,esu isbandziusi daugeli lietuwoje parduodamu tusu,labai nemegstu tu dwispalwiu,man jie netinka,renkuosi dazniausiai max factor arba abyline smile

Galiu pasakyti dar wiena dalyka,tos kurios tikrai nedaug pinigu ir perkasi bazese ar turguose tikrai nelabai skundziasi wien del tokad ju oda pripranta prie tokiu,o kas pradeda naudoti "lituwiskas zinomu gamintoju" kosmetikas pripranta prie ju ir tada nebetinka turgeliu kosmetika smile O rusiska kosmetika yra nebloga wisai.
    Galiu pasakyt galetu Lietuwiai pradet gamint seselius ir wisa kita,per sawo patirti pastebejau jog lietuwiski gaminiai tikrai kokybiski,tiek kad mum lietuwiam per prasti paciu sawo gaminiu wardas,mum tiesiog neprestizas, Pradejau naudoti lietuwiskus kremus tonikus ir t.t ir rezultatais nenusiwyliau,sutaupau pinigu nemokeda 75% uz garsaus wardo pawadinima smile

80

Re: Kosmetika

Yves Rocher produkcija