81

Re: Kosmetika

dazniausia nueinu i saules uola ar eurokos parduotuve, va dar drogas labai patinka...na bet tos kosmetikos daug nenaudoju....nebent jei koks vakarelis ar siaip kur einu...kiekviena diena naudoju tusa ir lupu blizgesi, balzama lupoms...

82

Re: Kosmetika

nikad nenaudojau pudros ir manau nenaudosiu smile ziauriai tarodo kai paziuri i merginos veia ir atrodo, kad pirstu perbraukus liks dryzis... pudros tiek pritepta, kad net baisu... O truputis kosmetkos, niekam nepakenke smile

83

Re: Kosmetika

na jo susivalius visa toki "normalaus" storio makiaza galima kokiais 3 kg palengveti...heh...atrodo toks anekdotas yra...hmmm...

84

Re: Kosmetika

na pudras naudoju is matis, max factor ir isadora seriju, tusas maybeline, o seseliai ir blizgesiai reiksmes neturi (tik aisku ne kioskeliai)

85

Re: Kosmetika

Nu tei ajsq kad ne is kioskelio:) jau geriau ejciau nesidaziusi negu su kokiais is kioskelio nusipirkusiais seseliais
big_smile seip kosmetika "kristianoj" arba sarmoi perku:P

86

Re: Kosmetika

Jau geriau nepagaileti didesniu pinigu, o ne po to verkti kad isbere, nuo tuso akis grauzia ar seseliai ilgai neissilaiko... Nors pas kitas paneles yra manija tureti kuo daugiau grazinimosi priemoniu, taigi kuo pigiau tuo daugiau smile tada kioskeliai pats tas smile

87

Re: Kosmetika

kosmetika naudoju tik tam kad paslepciau defektus arba trukumus... as uz kokybiska kosmetika, nes pries pora metu nusipirkusi pigios rusiskos krempudros dvi savaites negalejau i vejda pasiziureti, nes jis buvo demem raudonom isverstas... tad... isvadas padariau...

88

Re: Kosmetika

nu man tai patinka kokybe ir prieinama kaina:) nors kartais galima pasilepint asve ir paislaidauti, kaip sakoma nuima stresa smile

89

Re: Kosmetika

Pigi kosmetika ir atrodo pigiai-subega kur neturetu,ir spalvos buna visai ne tokios kaip is pirmo kartio atrodo.geriau jau nepagaileti keliu litu daugiau,bet nusipirkti viena ir kokybiska.VAT

90

Re: Kosmetika

Kadangi mažai maklevojuos, tai ne ekspertė šiuo atžvilgiu... Bet pirmenyę atiduodu orginaliai NIVEA (parveža iš Vokietijos) ir MaxFactor... big_smile Šešėliams - Mantheten:D

91

Re: Kosmetika

man tai geriausia oriflame ir avon,kitu nepripazystu:=) ...nors istikruju gera firma pvz "oriflame" nereiskia kokybe nes vienems gali buti alergija..cia jau priklauso kas kam tinka:-)

92

Re: Kosmetika

tai va jei kosmetika alergizuoja ,jos kokybiska nepavadinsi,nes gera firma negamina alergizuojancios kosmetikos,pvz clinique firma atlieka testa su 8000 zmoniu pries isleisdama produkta i rinka ir jei nors viena, su alergizuoja produktas yra atmetamas ir i prekyba nepaleidziamas,vat

93

Re: Kosmetika

mano nuomone mes grazios ir be spakliaus,a ne tep?:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/104

94

Re: Kosmetika

as daug dazytis cnemegstu...niu i shokius eidama daugeu nebent o tjp tik tusa naudoju ir vazelina:DDD

95

Re: Kosmetika

Naudoju mazai kosmetikos, dazniausiai vandeniui atsparu tusa is Sarmos, esu pries pigia kosmetika is kioskeliu...

96

Re: Kosmetika

heh kad prirashiusios wisos smile shiaip wisada dazydawausi kasdien, bet tik pudra ir tusha...pudros tiesa budawo tiek ir tokios kad retaj kas pagalwodawo kad ja naudoju tongue kazkajp neseniai sumasciau i mokyklele nebesishpakliuot ir ka jus sau galwojat?ogi shakes mano odaj...ligtaj ir kremukas neblogas buwo..taj wat dbr gydausi...grrr..ziema cia kalta turbut smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/140

97

Re: Kosmetika

nesuprantu kur matot kokybiskuma avon kosmetikoje?!?!;Dpati platinau ir nieko ten gero nemaciau...sutinku kad  Loccitane, Givenchy,Guerlain,Chanel,Biotherm yra visai kas kita...nors jei busi profesionalas,tai su ta paprasciausia kosmetika "is kioskelio" taip pat gali padaryti kazka grazaus...reikia tik moketi...

98

Re: Kosmetika

O idomu kaip su ta rusiska kosmetika kurios dabar pilna Eurocose ar Droge..Tik Sarma dar atrodo atsilaiko nuo jos..Ji pigi bet ar veixminga?
Mano viena buvusi pana kazkada naudodavo toki blaxtienu tusa kuris nubyredavo ant pagalves..Ziauru..:)
Dabartiniai panai liepiu tik gera pirkti.:)

99

Re: Kosmetika

chebra geda klaust bet ar yra tokiu kurios bevei nenaudoja kosmetikos? :DDDD

100

Re: Kosmetika

oriflame ir avon.