1

Tema: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Nu tai kokia jusu nuomone?

2

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Deividas17 nu rover jos ir nepasakysiu kad pigios masinos.Apie jas negirdeti nes nelabai kas jas ir perka.Nebent kad vairo stiprintuvai salonas ir visa kita kiekvieno skirtingas pasirinkimas yra apie automobilius.

3

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

galiu pasiulyt nebent redline.lt foruma - jame buvo nemazai aptartas sis ir kiti modelis, tiek benzinas, tiek dyzelis

4

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Gintaras, 23, aciu uz nuoroda.

5

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

ner uz ka. o siaip visad gali padeti google wink visokie users review placiai isanalizuoja pliusus ir minusus

6

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Nera jis visai brangus..jis pigus delto kad angliskas ir delto kad Rover..:)Nes Rover nusipirke BMW jo atsikrate ir pardave kinieciams..:)O siaip kas liecia 620 tai manau nera jis prastas vien delto kad tai angliska Honda Accord, jame nemazai yra bendro su accordu..

7

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

geras modelis, kažkokių specifinių bėdų kaip ir nelabai žinoma. smagus ir įdomus yra dyzelinis variantas;)

8

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

nei smagus nei ka 95procentai roveriu gedimu yra variklis o viskas tuom baigiasi kad reikia keist varikli

9

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Jo vytautas 12 tu zinai geriausiai..:)

10

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

mane džiugina tų jaunuolių entuziazmas;D ir surink tu man tokią statistiką.. žinai, būtų labai įdomu pamatyti;) vytautai, aa;)?

11

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Vytautas 12, turbut jau daug roveriu esi nuvazinejas, kad taip gerai zinai ar jau pradejo pasakose rasyti apie tokius dalykus?

12

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

As pats vazineju su Rover 620SI tai nesiskundziu  smagi masinike, tik va mieste daugokai valgo kai paspaudi visdelto 132 arkliai, ir nesamones cia raso kad su varikliais bedu buna juk tai ta pati Honda accord tik skardos kitos, net vidus vienas prie vieno

13

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

rover 620 zyzelis ar benzas ? smile) siaip masinos smagios, honda ihsskyrus isore, beje smagios patogios masinos, valentai jo rover valdo !!!!!!!!!!! smile)))) jei zyzelis vaziosi pigiai benzas vaziosi brangiau:D jei ka pagooglinus rast gali tokia nuoroda kaip www.rover-klubas.net wink) ten aptarinejama smile

14

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

nei as juos vairaves nei as ateiti pirkciau  ir(nemeluoju ir neisigalvoju)cia pasake mano tevas o jis jau automobilius tvarko20-25 metus ir kai dabar vadovauja vienam is didziausiu servisu jis tokius kaip jus vat tipo daug nusimanancius apie masinas nei klausos nei priima i darba  norit tikekit norit ne be jis tas su mano kuma kurie  tikrai moka tvarkyt masinas o ne pastovet garaze ir patrint nuspakluit masiaust ir dazyt jie moka daugiau norit tikit norit ne o kad ne i offtopica meslo gabalas tas roveris ar jis honda ar ne bet jis gamintas anglijoj su susiktu varikliu

15

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

siūlau baną. ir dar galiu pridurti, kad ni*uja tas tavo tėvas nesupranta apie auto, jei tokias nesąmones šneka, na nebent jis ant karbiuratorinių golfų ir silkių prasikalęs. pasakyk kokiam vienam didžiausių servisų jis vadovauja ir į tą servisą kojos nekelsiu ir kitiems pasiūlysiu aplenkti:)

16

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

siulik nesiulik man **** bet tau taj tikraj nesakyciau nes vieno dalyko nesupranti bet man **** as ant tokiu dedu skersai ir isilgai

17

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

big_smile vaikui didziausia shizofrenija matyt daromas buvo ne roveryje o vienam is dydziausiu servisu lietuvoje wink uzjauciam smile o del dejimo skersai ir issilgai big_smile ka dedi ?
to vilius: villiau kai suzinosi servisa praneshk man smile perspesiu gimenms big_smile
P.S matyt irgy buvo daromas 20-25 metus smile pasikeisdami su kuma big_smile neklausydami kitu kad taip negalima :::223

18

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

pizdavokites kiek norit nuo to niekam geriau nebus ir blogiau niekam nebus

19

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

Sakykit ką norit, bet Vytauto kalboj tiesos yra. Biškį barškalai jie, 620 Roveris tų pačių metų accordui tikrai nusileidžia kokybe, dideliu patvarumu nepasižymi, bet ne čia blogiausia. Su detalėm problemų būtų, brangus taisymas, Rover turbūt neatsitiktinai bankrutavo... Na, pagal kainą gal ir apsimoka.

20

Re: Noriu pirkti Rover 620 94metu. ar verta? Gal zinote kokios pagrindines problemos ju buna?

apsimoka..jei jokiu bedu paskuj nebuna:D nes daliu taj nelabai yra ? ir jos nepigios? m roveristai? vo draugelio zmonai 420roveriukui pavaru deze parejo, automatas, niex remontuot neapsiema, padevetu lietuvoj ne vienos neradom, naujos kaina kajp pacios masinos:D man asmeniskai taj tas roveris panasei kajp alfa romeo...nusipirkai pigiai..bet jei bedu aciras taj sugrusi 2gubai masinos kainos:D