1

Tema: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nuomones cia wink

2

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

amm. Nu matai jei ten kaulai ir skura grynai, tai nei papuku bus nei uz siknikes neis pagreitp. Atrodo taip kaip 12 metu merginos tik kad didesnes ........... no good.
Geriau biski apvalesne bet tik truputi, jokiu budu ne bocka ;D

3

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Dauguma sako,kad geriau ir graziau apvalesnes:)O man atvirksciai, kuo kudesne-tuo graziau.Kiek zmoniu,tiek nuomoniu:)

4

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Mariui pritariu.

O egles nuomones, as isvis nesuprantu ir jai nepritariu visu 100% jei ne 1000%, bet tai jos nuomone. smile

5

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Egle>ne tu pirma,manes daug kas nesupranta:)Paprasciausiai taip jau yra, karta ziurinedama zurnala,pamaciusi lb liekna panele net susukau,dieve kokie grazus kaulai;DTai nereiskia,kad neturiu apvaliu draugiu-turiu ir jos tikrai labai mielos,gal ir daug linksmesnes uz mane bei mano "kudasias"bendramintes:Djos daug labiau dziaugiasi gyvenimu,nes valgo viska ka nori,ir nesuka galvos...o vat as vis dazniau bunu irzli ir pikta ir grauziu save del kiekvieno kasnio.

6

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Na cia jau priklauso nuo kudumo laipsnio. Grazu lieknos merginos jei jos proporcingos is sonkauliai neislinde. Man visada pagailsta visiskai nusistekenusiu kuduciu. Pas mociute i kaima tokias reikia siusti, kad pavalgytu big_smile Taciau per daug apkunios irgi negerai. Ypac jei visi iskilimai ir kuno linijos tampa vientisa mase. Manau sveikai maitinantis ir kartais pasportuojant galima islaikyti aukso viduri.

7

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Gal kai kas mane netaip suprato. as turiu omeny kuda kai jos ugis - svoris - 100 yra daugiau nie 10 kilogramu. va tokios tia geros dziusnos ir man nifiga nepatinka.
o tos kurios ten nuo 0 iki tu 10 yra pats tas smile jokiu budu ne antsvorininkes wink

8

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Tik apvalesne.... as nesuva.. ant kaulo nelipu..

9

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man va irgi graziau siek tiek apvalesnes, na tokio siek tiek pietietisko stiliaus.. deja pati esu beviltiska dziusna, mano tokia greita medziagu apykaita, kai jau keli metai nepriaugu nei kilogramo. o dar tas darbo tempas, kai negali daznai ir normaliai maitintis..

bet cia matyt taip jau yra, grazu tai kas ne pas tave smile

10

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Man atrodo, kad tu turi psichologiniu problemu Egle. Nepyk, bet man taip atrodo... Gal jos nera dideles... Bet kazkas netaip... Nenormalu cia...

11

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kaip miela girdeti kai apie burbuliukus taip graziai, net miela skaityt.. smile
seip pati ir nesu kaulu rinkinukas, per sinkaulius nepagarosi smile bet kazkodel dauguma del to dideles problemos nepadaro.. smile

12

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

idomiai toks klausimas o pasisakoma vien paneliu...:) smile
mm as tai sakyciau kad panele neturi buti nei perkarus kaip dviracio remas.. nei dramblio dydzio.. turi buti viduriukas smile
smile

13

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

aj nu zinai skonio reikalas smile

14

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Egle, 17 parašė:

Man atrodo, kad tu turi psichologiniu problemu Egle. Nepyk, bet man taip atrodo... Gal jos nera dideles... Bet kazkas netaip... Nenormalu cia...

Nepykstu,jau pripratau,kad mane kai kurie skinny arba anoreksike vadina:D ir dar,kad vedu geras mergaites is kelio su savo dietom(atsirado mano pasekeju):DIs tikruju neesu nei anoreksike,nei bulimike,nei psichinis ligonis,tiesiog noriu kai ka pakoreguoti savo isvaizdoje:)nematau cia nieko blogo:)

15

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

pakoreguoti ne i ta puse...

16

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Pritariu ursulei, Eglei reiketu bent pora kilogramiuku priaugt, tada daug graziau atrodytum smile

17

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Bet,Linai,tuomet as nebusiu grazi pati sau.O kai as sau nepatinku,tuomet buna blogai:)Todel,geriau busiu kudesne,nors kai kuriems tai ir nepatinka,bet patenkinta:)Svarbiausia,kad turiu zmoniu,kurie myli mane tokia,kokia esu,o ne del priaugtu ar numestu kilogramu.

18

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

skaiciau as ka jus cia snekat bet tik kai Eglut pamaciau tavo foto pakraupau, as esu nekuda bet maudoma uzsidet ir kazkur kur daugiau zmoniu ma jau yra sunku nusimti bet tu tai.. as nezinau siaubinga.. tu urbut tikrai kazkauo sergi tik pati nenori to pripazinti, o cia ir yra blogiausia, pas tave per sonkaulius galima pagaliuku groti, tu svorio priauk! tikrai atrodysi grazesne smile o zinok kai pas panele ir sikna ir papai tai pana ledine, bet dabar tai nezinau... man net zodziu truksta.,..

19

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Elge blyn tik dabar i tavo fotas paziejau big_smile nepyk bet i galva ateina vienas zodis. EINA NAX**. mergyt nors tu sakai jai priauksiu svoriu busiu negrazi sau. bet tai cai ne taip kad 1 is 10 zmoniu sakytu tai ka as sakau. bet cia visi 100% tave pamate taip pasakytu. Cia jau tau liga kazkokia. eik pas pscihologe biski ar ka :::036 yikes

20

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Egle, 16 parašė:

Bet,Linai,tuomet as nebusiu grazi pati sau.O kai as sau nepatinku,tuomet buna blogai:)Todel,geriau busiu kudesne,nors kai kuriems tai ir nepatinka,bet patenkinta:)Svarbiausia,kad turiu zmoniu,kurie myli mane tokia,kokia esu,o ne del priaugtu ar numestu kilogramu.

Ar zinojai, kad butent anoreksikems visada atrodo, kad jos per storos ir negrazios? smile be to reiketu dietas su gyditojais derint, bet as labai suabejuociau, ar tau jie leistu jos laikytis.