181

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

mergina yra grazesne plona ;}o stora tai vapsie nieka gera :{

182

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Renata, 18 parašė:

nesamone cia isvis. nemanau kad galima pasakyt geriausios apvalesnes arba kudesnes. kiekvienam zmogui kitaip. ir isvis tam kuriem patinka apvalesnes nereiskia kad neisimyles storos niekad.

Nesijaudink Renatuk, mes tave jamam vistiek big_smile~

183

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

as neisivaizduoju kaip reiketu draugaut su stambia panele ;/

184

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kai cia susimovet

185

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man tiesa sakant patinka tokios kurios nera per kudos ir nera per storos... smile pati esu kuda ir del to save labai griauziu... niekaip nepriaugu svorio... ;// na bet manau nereikia labai pergyventi uzaugs tas svoris kai ateis laikas smile

186

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

nuomones cia wink

liaudiskai sakant mylimo kuno turi buti daug :::639:::639:::639:::639:::639:::639

187

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

As uz savus - stambesnes geriau!  big_smile

188

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

na kai perdziuvus mergina tikraj nera labaj grazu, nes dazniausia ner i ka paziuret big_smile

189

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

koks **** ji kuda ar stambesne,jei tinka jai iswaizda tokia tj ****,swarbu duoda uzkist big_smile

190

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Man tai asmeniškai patinka,kai pana turi formą :]

191

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man grazu kai merginos lieknos:)

192

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

ai man tai visaip is tikro.. smile buna panu kurios graziai atrodo ir kudos, kai kurios visai nieko gal siek tiek ir stambesnes... smile o buna visai nieko ir toks apvalios... smile na is tikro jei yra apie ka su zmogum bendrauti.. wink tai po kurio laiko pradedi nematyti tu kuno formu... smile

193 (redagavo Simona, 16 2011-08-28 02:17)

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Visada atsiras zmoniu kuriems patinka vienas, o kitiems kitas..(su skirtingom nuomonem) na pavyzdziui man tai grazu, kai yra viskas per viduriuka smile nei per daug plona, nei per stora..Bet jei reiketu pasirinkti tai nes nezinau, sunki tema ;D kai pagalvoji, jei zmogus yra LABAi "apvalus" -tai na man asmeniskai buna kraupu ziuret, kai visi lasiniai yra per visur islinde big_smile Na bet kai kaulais bados ir negerai big_smile Man atrodo, kad moteris- (mergina) turi buti MOTERISKA (su privalumais ;DD) pvz man asmeniskai merilyn monroe yra tobula figura!! +as nesuprantu kodel kiti zmones taip reaguoja, kad jei tu esi stora, tai perdaug valgai, o jei esi Plona, tai per mazai..
Pvz, as pati tesveriu 48kg, o ir is ugio gan auksta esu smile zdz plona.., bet valgau kaip uz du ;D Visi ziauriai stebis kodel as taip nepriaugu-taip valgydama big_smile..o nuo vaikystes tokia esu, zodziu kiekviena diena turiu plyta sokolado suvalgyt ir t.t.,,,o ir i mcdonaldus vaikstau gana daznai, o ir sveiko maisto neatsisakau, bet kaip nepriaugu taip nepriaugu, nors galiu stenktis betkaip ;( zodziu kiekvienam skirtingai, vieni badauja, ir  bando numest, o kiti viska kemsa kad priaugtu, taip jau yra big_smile O kas graziau- cia skonio reikalas smile

194

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Kaip tu sitam gyvenime egzistoji taip ir dziaukis. Jei tu ten pora kilu storesne no plonos ar no paneles kurios sudijimas tau patiko nereike tu dietu o kam tu galvoji as negrazi cia netiesa. Tu esi sukurtu kaip esi ir niekas sito nepakeis. Jei tu stambi ir pamatei va tos tas kunas ir ta tiek demesio gauna ir as nieko ne reiske kad tau dietos reike. Stambim nereike bijot atsiras ir joms princas kaip ir plonai.
Paprasciausiai miliek save kaip esi sukurta.
As skaitau keikurios stambios yra daug mylimesnios.
Keikurie sako net neisivaizduoju kaip su stambe draugauti paprastai kaip ir su normale panele draugautum, keikurie ziuri i kuna ir keikurie ne.
As ziuriu i zmogaus vidu nes ten. Nebus to kad panele galvos o jam nepatinku kaip tik jai bus maloniau ar ne tiesa

195

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Jau  ir  per  televiziją  sakoma  ,kad  tos  superplonų  mados  ,kenkia  jaunoms   mergaitėms.Sutinku  plonai   lengviau   rūbą  prisitaikyti ,vbiskas  gražiau   priglunda.
Bet  mano  darbe  buvo   gan  apvbali   moteriškė ,bet  ji  taip  sugebėjo   apsirengti  ,kad  atrodydavo   alegantiškai   Jei  genai  tokie   ,tai  reikia  mokėti  sau  stilių   pasirinkti.
  O  kas  liečia  vyrus   vienėms   patinka  itin  kūdos ,kitiems  su  apvalumais,o  yra   kas  alpsta  dėl  storulių.  Atsimenu  kai  draugė  parodė  ,kokia  ploną  intiligentišką   ir  gražią   žmoną   ,paliko   dėl  labai,labai  storos   ir  negražios   patikėti  negalėjau.
Daugiau  skaičiau  straipsnį ,kaip  amerikietis   išsiskyrė   su  žmona  kuri  svėrė  140 ,dėl  to  kad  ji  pradėjo  kudintis.Vedė   antrą  karta   sveriančia   160  ir  vedybų  sutartije   parašė, kad  ji  negali  mesti  svorio.  Sako  su  tokia  minštai   kaip  pataluose

196

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Aš  ne  už  tai  kad  būti   storai ,bet  nėra  ko  smerkti   storuliu  kūno  nepasirinksi,net  gaila  kiek  tokie  žmonės  stengiasi  mesdami  svorį.  O  ir  vyrai  tegul  myli   moteris  tokias   kokios  jiems  labiau   patinka  ir  šiuo  klausimu   tegul  spjauna  į  kitų   nuomone.     
  Svarbiausias   klausimas  sveikata   laikantis  dietų   ir  persivalgant.

197

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kuda, jei lyginant su stora

198

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Skonio reikalas. Vienam tokia kitam tokia.. Kaip zinia negraziu moteru nebuna, buna tik ne tavo skonio..
Man asmeniskai lieknos.

199

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kai siknoj dantu nera

200

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Mano nuomone, geriau, kai panelė liekna. Žinoma, ne visoms duota, bet apsileidimas ir galvojimas, kad "jei kas mylės, mylės ir 100kg sveriančią", nėra pagirtinas. Na, bet žinoma, su ligomis ir genais yra sunku kovot...