201

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Nedailiu merginu nebūna, būna tik degtinės mažai:::920

202

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Yra mada tokia is amerikes atejus mazdaug ''stora ir tuo patenkinta'' Jie ten apsiryje ir tingedami gal ir jau tuo patenkinti tai dabar visam pasauliui ta nesamone persa kaip ir pederastija makdonaldus ir visa kita s kuri patys vartoja.. Jau ir grozio konkursus spausti pradeda mazdaug kam tos lieknos tegul buna kokios nori..
Smegenu plovimas ir tiek.. Visada sakiau kad etalonas turi liekna buti. Kodel? Ogi todel kad tai moterys vercia pasitempti ir prisiziureti bent jau minimaliai saves. Lygiai kaip ir vyrus kokio raumenyngo ten bla bla etalonas..   O jei koks 200 kg aukselis laimes pasaulio mis konkursa ir visur kitur tik per tv tokias pristatines kaip grozio etalona tai ka tada kalbeti apie paprastas motereles kurios i tokius etalonus lygiuojasi.. Imant senus laikus nebuvo to briedo nei apie lieknas nei  pie stambias visokiu buvo. Bet tais laikasi manksta vos ne visa diddele ir draugiska salimi darydavome, buvo nemokami sporto ir pan bureliai visur agituodavo i juos stoti ir panasiai... O dabar kas? Visur su auto, ryjame tik greita maista, per tv pila bruda storekime ir bukime tuo patenkiti ir pan..  I etalona reikia statyti geriausius nes mases pagal tai ligiuojasi.. Is vyresniu visi atsimena koks bumas buvo geleziu kilnojimo kai per vidiakus pamate Svarca, koju kilnojimo ir pan mada kokia buvo kilusi kai Bruce le pamate... Dabar turime ir to ir to pasauliu cempionu is tokios mazytes Lietuveles..  O kas butu buve jei tada butume pamate is serijos " as storas ryju makdonaldus geriu kola ir myzu i kelnes nes per storuma net iki wc sunku nueiti bet tai yra cool ''  Arba jei vietoje Pamelos savo laiku per gelbetojus koks 200 kg aukselis begiotu?
Jokiu budu nesmerkiu ir nemanau pasiepti stambius zmones. Kekvienam savo. Kaip ir viskas yra imanoma kad tik noro butu.. Bet kai kazkas bando iteigti visiems kad nesportuokime tyngekime  valgykime nesveika maista ir pan ir nieko nedarykime kad to nebutu sakyciau tai tolygu nusikaltimui...

203

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Man geriau kai apvalesne tikrai wink
man tokios patinka . taiki merginos negalvokite kad tik kudi patinka..
visokiu zmoniu yra..


http://allmoviesdownload.net/dating/na.jpg

204

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man ir apvalesnes patinka !

205

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man patinka lieknesnes:)

206

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Laba diena. Ar butu galima kaip nors susisiekti su Gitana, 30?
Labai buciau dekinga jeigu ji man parasytu asmeniskai.
Mano e.pastas agnekunciute@gmail.com
As neseniai uzsiregistravau siame puslapyje ir nzn kaip asmeniskai zmogui parasyti laiska.

207

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Man lieknesnės patinka.

O Agne, tiesiog paspausk ant žmogaus vardo ir pateksi į jo anketą.
Ten rasi didelį mygtuką kairėje, per vidurį "Rašyti žinutę"