21

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

O is kitos puses tai jai pvz Ruta butu vyresne su mielu noriu biski pakybinciau, o nuo taves bekciau keturiom.........................................................................

22

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

O as rodyciau savo vaikams ir sakyciau, jei nevalgysit atrodysit taip (zinot, kaip kartais sunku maza vaika itikinti, kad valgyti reikia daug) big_smile Na manau, pradetu valgyt greitai big_smile

23

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Linas cia gera durei smile Bet zinok po tokiu vaizdu vaiko islaikymas padides ...

24

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

mariau dekuj smile
dziaugiuos jaunyste kol galiu wink
ne nu egle yra tikrai per kuda ir ji turbut bulimike ar anoreksike tik pati to dar nepripazysta, na o pradzia pati sunkiausia.. mano drauge ir pavalgius issivemia sakiau eit pas daktarus bet kur ji klausys, ji pti sau vis stora ir stora, ko, krauju vemt nepradejo tai ir nesustojo, bet nieko dabar viskas gerai smile pana pasitaisius smile ledine mano padruske smile
o egle tu tikrai atkereipk demesy y tai ka tau patariam smile

25

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ner uzka smile

26

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Pritarsiu Rutai siuo klausimu.
Egle, jei jau taip labai norisi mesti svori, reikia sportuoti, o ne badauti. Buna geru dietu kurios taikomos jei zmogus tikrai turi antsvori ar virskinimo problemu. Taciau, jei sveri 50 kilogramu ir jautiesi stora, tuomet jau kazkas negerai. Oda ir kaulai ne tik nesveika, bet ir negrazu. Tai nereiskia, kad turi specialiai meginti priaugti svorio, nes kiekvieno svoris turi atitikti ju kuno sudejima, bet jei pavalgyti cepelinu ar kepsnio karts nuo karto yra sveika.

27

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

nuomones cia wink


Ne tas ne tas :::111 viskas priklauso nuo to kaip atrodo:V jei liekna atrodo gerai??? vadinasi tinka liekna jei atrodo geriau pilnesne:::111 vadinasi turi buti pilnesne.Nereikia kad atrodytu kaip kubilas nei liesa kaip dviratis  :::036 ...o visgi :? kas kai ji atrodo gerai ir storuliuke ir lieknute :? ,manau rinkciuos storuliuke big_smile zinot reikia seis laikais daugiau mesos :::036

28

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ar siandien bus mesos :::036 yikes

29

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man asmeniskai plonos merginos nera sexualios smile

30

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Arunas, 21 parašė:

man asmeniskai plonos merginos nera sexualios smile

Liesos :::818 o ne plonos big_smile cia tau ne poprieriaus lapas ;D .-Nukirpkit kas nors man plonai plaukus !Pasake blondine ;D
------------------------------------ sendien bus mesos Milane :::b02 plonai uspiaustytos big_smile:D o riebia pasiliksim desertui :::b02

31

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

big_smile nu cia verda arsi diskusija smile
saunu, nu bet kai ji lieseja kai esa liekna tai ka zinau big_smile
va suprantu man reiketu nevalgyt ar dar ka, bet as zinot valgydama figura palaikau big_smile tongue
man asmeniskai grazu ki panele kuda, nes traukia tas ko neturiu.. bet nieko nepakeisi kokia esu tokia esu smile

32

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Vaje,negalvojau,kad taip sureaguosit:)Patikinu:as ne bulimike(tikrai nevemiu po valgio) ir ne anoreksike.As valgau,tik,kad visiskai atsisakiau nesveiko maisto,visokiu limonadu,o saldumynu niekada per daug nemegau.Na ir stengiuosi valgyti maziau,tik tada kai tikrai esu alkana.Cia gal tik jums viskas atrodo taip tragiskai,mano seima ir draugai kazkaip apsiprato ir nebekreipia didelio demesio.Mano mama pati buvo labai labai kuda,kol negimiau as.Jauciuosi normaliai,todel nesuprantu, kodel tureciau priaugti svorio?Ta padaryti visalaik spesiu.O kad kazkam nepatinka,tai ka padarysi-visiems neitiksi,o ir nereikia:)

33

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Is tikruju vieniems grazios lieknos, kitiems stambokos. Cia kiekvieno reikalas...o kai myli nesvarbu kokia ta mergina yra, myli tokia, kokia ji yra

34

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Pridesiu dar tai, kad neturi Egle niekam itikti, turi pati sau patikti. Tik ziurek kad tai sveikatai tavo nepakenktu...Sekmes smile

35

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Egles:>>>tik tada kai tikrai esu alkana.


Kazkaip baisiai skamba=P. Mazdaug, kai jau alpstu, senka jegos ir nebepakeliu rankinuko, tada einu palesti=DDD. Na bet tikiuosi, kad tikrai taip nera=P

O siaip prisiziurint figura alkio jausmas yra labai negerai. Reikia valgyti daug kartu per diena, bet po lb nedaug=]. Cia zurnalai taip raso=D

36

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

As tai cia visiem del Egles pritariu vistiek. smile O siaip as pvz jauciuosi visai normaliai..:p nu ir, kas kad nepabrauksi pagaliuku per sonkaulius, bet uztat kokia krutine ;D ;D ;D

37

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

apwalesne ,,,nei plona,nei stora......

38

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

big_smile  siaubaaaa...
kjo pas mergina krutine yra tikrai galinga ;D jau cia visrfta tyciojimusi bet ka zinau.. big_smile
nustokit..
geriau pakalbam apie ta paty tik is kitos puses big_smile

39

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

jei ne tik seksui tai geriausia kad protinga......taktiska

40

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

O man tik liekna..ar labai liekna ar nelabai jau cia priklauso nuo visos bendro kuno veido bruozu ir visu kitu dalyku..bet vnzdz stambesniu mano akys ir visas mastymas vengia..:D