41

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

o kodel tomai vengi?
man tai asmeniskai grazu kai pana turi papus ir sikna, bent yra y ka paziurreti o dar ir uz ko paimti.. big_smile

42

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

o kodel tomai vengi?
man tai asmeniskai grazu kai pana turi papus ir sikna, bent yra y ka paziurreti o dar ir uz ko paimti.. big_smile


faktas kaip blynas

43

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man tai apvalesnes tikrai labiau patinka

44

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Man tai truputi juokinga,as pvz.niekada negalvojau kokio vyro noreciau:apvalesnio,ar lieknesnio.Na zinoma,vaikinams gal aktualiau,bet juk ne zmogaus sudejime ir svoryje yra gyvenimo sekme.Tai ka norit pasakyti,kad jeigu jusu apvali mylimoji numestu daug svorio ir del to butu labai laiminga ir patenkinta,o jums tai nepatiktu,tai vien del to paliktumet ja?

45

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Pritariu Eglei smile tapat rasyt norejau. Norejau klaust Tomo, ka darytu jeigu jo liekna zmona pvz po gimdymo svorio priaugtu.. nebeziuretu i ja?mestu?

46

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

o kodel tomai vengi?
man tai asmeniskai grazu kai pana turi papus ir sikna, bent yra y ka paziurreti o dar ir uz ko paimti.. big_smile

Todel kad vengiu..nuo tokiu mane purto tiesiog ir viskas..:D Taip visada teisinasi tos kurios nieko kito negali padaryti kaip tik teisintis ir guostis kad nera tokios i kurias gatveje dauguma atsisuka..:D

47

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Egle, 17 parašė:

Pritariu Eglei smile tapat rasyt norejau. Norejau klaust Tomo, ka darytu jeigu jo liekna zmona pvz po gimdymo svorio priaugtu.. nebeziuretu i ja?mestu?

Cia jau fantazija..nei tu zinai kokia ji ir isvis..nepriaux ji siaip jeigu ka..:D

48

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

tomai pagimdyk ir pamatysi kad priaugs big_smile

49

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

tomai pagimdyk ir pamatysi kad priaugs big_smile

Nerasinek nesamoniu..neturinciu jokios logines prasmes..

50

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

gerai smile pasakei ir sventa big_smile

51

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Is tikro,dar labai daug kas priklauso ir nuo to,kaip elgsiesi nestumo laikotarpiu ir po gimdymo.Jeigu neprisivalgysi iki beprotybes,o pagimdziusi vaika sportuosi ir taip pat protingai su maistu elgsiesi,tai neturetu lb jau pakisti ta figura.Pazistu ne viena moteri,kuri ir po poros gimdymu islaike grazu kuna.

52

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nu tau po gimdymo tai nebutu nieko baisaus jai sustambetum..

53

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Pati visą laiką buvau kudutė, nors jokių dietų nesilaikiau ir dėl to labai kompeksavau. Dabar po truputi atsiranda tie apvalumai ir man labai gražu, tik, kad jų per daug neatsirastų big_smile Kol jaunos, tai gražu lieknos (aišku proto ribose), bet po 30 jau nebelabai gražu tie kauliukai, geriau apvalesnės, jos ilgiau jaunos atrodo wink

54

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

nu tau po gimdymo tai nebutu nieko baisaus jai sustambetum..

Rutele,nepradekim is naujo sitos diskusijos,nes as zinau jusu nuomone,o jus zinot mano.

55

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man tai moteris truri buti moteriska....:) jai priklauso tureti subiniuka,krutine...o vat pas kudas kazkaip to nlb pastebiu:)) nors buvo laikas kai man patiko lb kudos ir stengiausi tokia buti,bet su amzium nuomone keiciasi ir manau ,kad turi buti apvalumu tr..zinoma ne per daug:))

56

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

pati neesu tobulu formu i standartus 90 60 90 neisipaisau,nes truputi daugiau cm gaunasi,bet vyru demesiu nesiskundziu kazkaip...:)) vieniems atrodau sexy,kitiems gal nlb..bet visiems neiktiksi..;))

57

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nju as paty nelabaj jau ir "kuda" o tjuo labiau nesu stora...://

58

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

nu tau po gimdymo tai nebutu nieko baisaus jai sustambetum..

pfffff.....nematau jokios baimes buti kudai...turiu drauge ji stora tai is jos visi saiposi o as ja turiu ginti....:(

59

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nu matai tavo amziaus vaikai visda buni ziauriausi ka mato ta sako apie nieka nepagalvodami, o tavo drauge tai labai durnai elgesia jei y tai kreipia dmesy.. na ir man taip buvo, bet va visi prprtao prie to kokia as esu ir niekas nesisaipo...
buti kudai nera blogai, bet kai per oda kaulai sviecai tai nieko o gero o dar jei ir atrodai stora pati sau tai jau pas daktarus reikia kreiptis...
ajsku jai pana ne backa ir tarodo gerai tai ji saunu kad sugeba budama apkuni ir graziai atrodyti, kai reikia viska paslepti kai ne parodyti, bet viskas savo normose.. smile

60

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

niu tai as sutinku tiuri buti mylimo kuno dauk niu nesakau kad perdauk bet joa turi buti nes poto kaip nebus uz ko paimt tai irgi vaikinam blogai big_smile tongue