81

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Nijolė, 21 parašė:

tu gal pasigydyk... Ruta.. nusisneki.. jei jau kazkokiu kompleksu turi, tai nereikia ant kitu zmoniu stumti. nepyk, bet jau pasiutau.. as tikrai pritariu Dorai.. visom dviem kojom ir dviem rankom...
jei jau pavydi kitoms panoms, tai nzn.. darykis isvadas.. nes as cia kai paskaiciau, tai man tikrai atrodo, kad atejai cia ieskoti uzuojautos ir pritarianciu.. kaip kokia sekta man cia..

>> kas cia per savoka > sveikai liekna???<<<< tu gal apskritai nesupranti zodzio lieknas? lieknas nereiskia anoreksikas ar bulimikas, kaip tu cia bandai nupiesti :? nzn.. tu gal pasivartyk didiji lietuviu kalbos zodyna ir tada reisk savo mintis


Šaunuole, Nijole :::035 Rūtelei tikrai reikėtų daugiau tolerancijos turėti wink

82

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Na sveikai liekna, tai zmogus kuris lieknas iki tokio lygio, kai nera jokiu problemu su sveikata ir etc. kai viskas savo vietoj. Beto ne tik del lieknumo bet ir per didelio antsvorio buna sveikatos problemu. ir deja, baisiu...

83

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

visu pirma as nepavydziu, nes as dziaugiuosi kads esu tokia kokia esu, kad ir satmboka, bet atvira. zinau pas mane yra perdetas atvirumas ka galvoju ta sakau, neziuriu kitu, sitas negerai, bet ka padarysi... kokia esu tokia smile nepatinka? nieko negaliu del to padaryt...

84

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, tu gali galvoti ar sakyti, ka tik nori, taciau tavo pasauleziura yra iskreipta. Zinai, kai buna kai kurios anoreksikes bado pirstus i merginas sveriancias daugiau nei 40kg ir jas storom vadina, tai ir tu taip pat... tik i kita puse.

85

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

gali buti as nesigincinsiu

86

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta kokias cia nesamoningas temas galvoji?dar daugiau juokingesniu temu sugalvok.Aplamai dedi i savo galvele kvailas mintis.Gyvenime esme yra ne tai ,kiek ant kuno nesioji svorio. Nesvarbu Ar tu busi kuda ar stambi,jei tave vertins- myles kokia esi...

87

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kokios aptimistes

88

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Kaulu rinkinukai musu laikais jau nebera tokios populiarios, net grozio etalonu daba skaitomos beyonce ir shakira, o jos visai neplonutes ir ant podiumu vis labiau pastebiamos stambesnes paneles! :::521

89

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

big_smile tuoj ir ant taves uzstums

90

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

O ka daryt kai zmogus valgo kjp uz 5, bet nepriauga? O.o
Tu kudute, ar tu valgai?- tjp visi saka ir man jau atsiboda..
Ka daryt? M?
Valgau ir sokoladus ir bandeles..
Pagrinde ir te valgau bandeles.. xD
Bet nieko..

91

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

smile na nezinau ka tau reikia daryti, pradek sportuot ir papildus vartok, gal svorio priaugsi.. smile
as tai pasakysiu taip, kad menesy laiko kudinausi ir tik dabar supratau kad bereikalo, nes radau berniuka kuriam tinku ir tokia.. smile nemeskit to svorio, visada graziau kai apvalesne ir kaii yra kaip sakant uz ko paimti.. smile viskas ciki piki smile

92

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Dovile, 12 parašė:

O ka daryt kai zmogus valgo kjp uz 5, bet nepriauga? O.o
Tu kudute, ar tu valgai?- tjp visi saka ir man jau atsiboda..
Ka daryt? M?
Valgau ir sokoladus ir bandeles..
Pagrinde ir te valgau bandeles.. xD
Bet nieko..

geriau jau koki riebu kepsni suvalgyk ir kiausiniu nepamirsk... na jei nepadeda, tai valgyk uz desimt:D

93

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Dovile, 12 parašė:

O ka daryt kai zmogus valgo kjp uz 5, bet nepriauga? O.o
Tu kudute, ar tu valgai?- tjp visi saka ir man jau atsiboda..
Ka daryt? M?
Valgau ir sokoladus ir bandeles..
Pagrinde ir te valgau bandeles.. xD
Bet nieko..


ką daryt? džiaugtis smile paskui priaugsi tos masės ir taip. juk tau tik 12. gerai, kai  gali valgyt ko nori kiek nori ir nejausti sąžinės graužimo smile o mane dėl kiekvieno papildomo kąsnio užgraužia sąžinė, nes esu linkus į storėjimą.

94

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Dovile, 12 parašė:

O ka daryt kai zmogus valgo kjp uz 5, bet nepriauga? O.o
Tu kudute, ar tu valgai?- tjp visi saka ir man jau atsiboda..
Ka daryt? M?
Valgau ir sokoladus ir bandeles..
Pagrinde ir te valgau bandeles.. xD
Bet nieko..


Sokoladai,bandeles cia ne normalus maistas...Uzkandziams gal ir tinka,kas megsta,bet pagr.valgymui tai tikrai ne.Pasistenk maitintis normaliai,valgyti ivairu,silta maista.Nes vien tik nuo kaloringu uzkandziu svorio gal ir priaugsi,bet gali ir sveikata susigadinti.Pvz.skrandi.O kam tau tie kilogramai,ilgainiui net ir pacios kudziausios pastoreja,ypac jei dar jokiu dietu nesilaiko.

95

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Dovile, 12 parašė:

O ka daryt kai zmogus valgo kjp uz 5, bet nepriauga? O.o
Tu kudute, ar tu valgai?- tjp visi saka ir man jau atsiboda..
Ka daryt? M?
Valgau ir sokoladus ir bandeles..
Pagrinde ir te valgau bandeles.. xD
Bet nieko..

Nepergyvek, pats tikriausiai prades augt savaime po keliu metu. Aisku stambi tikriausiai ne tapsi, bet abejoju ar tau to reikia. Valgyk normaliai ir sveikai tiek kiek norisi. Nei kudintis nei stambintis neverta. Is nuotrauku esi labai smulkiu kaulu taigi jei smarkiai sustambesi, bus labai negrazu - akivaizdziai riebalai matysis.

96

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

hm,kas cia ka rase apie grazusati kad valgo ne tai ka nori?vat,o as.....esu ne storas,ir tiesa sakant,visa gyvenima valgau kiek noriu,ka noriu,nes jau seniai noriu priaugti pora kg,tai vat,ka daryti man?:Dva kokia problemyte,ir nieko nebepakeisi,:),ir papildus geriu visokius kokius tik galima,ir vitaminukus,nu vienu zodziu:),dziaukites valgiu ir nesukit sau galvos,
daugumai vaikinu patinka,kad butu uz ko paimti,:)
aciu dievui turiu uzpakaluika ir krutine:)

97

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

big_smile as anksciau ir pergyvenau bet dabar jau ne,,

98

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nu man tai nou plunu iki tokiu kaip marius nupasakojo bet tikrai ne storesniu...

99

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

zinai kaip sakoma : zmona turi buti protinga, darbsti, mylinti, o meiluze grazi.. smile tongue

100

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 16 parašė:

zinai kaip sakoma : zmona turi buti protinga, darbsti, mylinti, o meiluze grazi.. smile tongue


sakoma bet nevisiems tinka.