121

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

O as labai savim patenkinta..Kiekvienam savo..

122

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

seip manau nors ir kiek zmogui rupetu formos jis ne visada su tokia pasilieka,,, pazystu ne viena ir ne du vaikinus kurie aiskino jog ziuri tik y lieknas,, nu zodziu,, myli ne sirdimi o akimis kaip patys prisipazino,, bet atsitiko taip kad susiejo su daug stambesnem uz save... tokiom kur yra ka paciupinet smile

123

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ir apskritai. Nejau uz kilogramus zmogu myli?????

124

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

tai vat butent.. manau kad jie bent jau is pradziu galvoja jog myli uz juos,, tiksliau merginas be ju big_smile bet veliau suvokia kad tas vienas ar kitas apvalumas nesikandzioja... galu gale..gero ir mylimo zmogaus turi buti daug wink

125

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ne uz kilogramus myli o uz viska bendrai big_smile vat jus panos tai velnias zn uz ka mylit kol nesuaugat.. tongue

126

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

geriau kai kuda, bet nieko blogo kai ir stambesne wink siaip yra nete ten tu anoreksikiu foto... tai paziurejus i jas... kai is lagerio koio.. tai gal tikrai geriau stambesne, tai bent paziurejus i zmogu galima pasakyti kad turi pinigu bent pavalgyti big_smile ai niu vnz. big_smile

127

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Evaldas, 22 parašė:

geriau kai kuda, bet nieko blogo kai ir stambesne wink siaip yra nete ten tu anoreksikiu foto... tai paziurejus i jas... kai is lagerio koio.. tai gal tikrai geriau stambesne, tai bent paziurejus i zmogu galima pasakyti kad turi pinigu bent pavalgyti big_smile ai niu vnz. big_smile

Manau niekas anoreksijos nepropaguoja. Taciau persivalgyti irgi nesveika. Jei yra virssvoris tuomet pats laikas susirupinti.

128

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

ai cia siaip buvo kudlotos mintys, nereikia kreipt demesio wink

129

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

respect zmogai, yrdomios nuomones, mane pvz geriausia drauge pries kelias dienas pamalonino tokiais zodeliais \tau iki mano figuros toli, badaug, bet vistiek nebusi tokia,ir siaip tu negrazi..\ vat, labai miela, jos ugis 174 o sveria gal 45 ar maziau, mano brolis jos uzpakaly trapecija vadina big_smile nuu ka zinau, labai mielai pasijauciau mo jos situ zodziu, bet kam tylet, tiesiog norejau pasireiksti, aciu uz demesy big_smile

130

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

lengva kalbet apie grazia figura kai esi jaunute,ydomu ka pasakys "grazuole" kudena kai susilauks vaikelio ir priaugs maziausiai 20 kg. abejoju ar jai pades kokios dietos,bet ir vargu ar ji pasakys kad yra negrazi. Reikia mylet save tokia,kokia esi (zinoma nepersistengt) kas ziauriai per daug,tas tikrai jau nebebuna grazu.....:::817

131

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

tai kad all her family kudzenkos... genetika...

132

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

su gera figura lieknute nedidute, zgrebna big_smile

133

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ruta, 34 parašė:

lengva kalbet apie grazia figura kai esi jaunute,ydomu ka pasakys "grazuole" kudena kai susilauks vaikelio ir priaugs maziausiai 20 kg. abejoju ar jai pades kokios dietos,bet ir vargu ar ji pasakys kad yra negrazi. Reikia mylet save tokia,kokia esi (zinoma nepersistengt) kas ziauriai per daug,tas tikrai jau nebebuna grazu.....:::817

Nebutinai;) ne wisos priauga;=jeigu ka:::028

134

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Shady, 14 parašė:

Ne uz kilogramus myli o uz viska bendrai big_smile vat jus panos tai velnias zn uz ka mylit kol nesuaugat.. tongue

o tai pagal tave kada gi mes suaugam ? big_smile drįsčiau ginčytis kad anksčiau už jus,vyrus xD

135

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Živilė, 15 parašė:

respect zmogai, yrdomios nuomones, mane pvz geriausia drauge pries kelias dienas pamalonino tokiais zodeliais \tau iki mano figuros toli, badaug, bet vistiek nebusi tokia,ir siaip tu negrazi..\ vat, labai miela, jos ugis 174 o sveria gal 45 ar maziau, mano brolis jos uzpakaly trapecija vadina big_smile nuu ka zinau, labai mielai pasijauciau mo jos situ zodziu, bet kam tylet, tiesiog norejau pasireiksti, aciu uz demesy big_smile

ir dar tu ja geriausia drauge vadini?:o

136

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Aukso viduriukas pats geriausias. smile Nesinori ten kaip statines merginos, bet kai sonkauliai matos irgi negerai

137

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Živilė, 15 parašė:

respect zmogai, yrdomios nuomones, mane pvz geriausia drauge pries kelias dienas pamalonino tokiais zodeliais \tau iki mano figuros toli, badaug, bet vistiek nebusi tokia,ir siaip tu negrazi..\ vat, labai miela, jos ugis 174 o sveria gal 45 ar maziau, mano brolis jos uzpakaly trapecija vadina big_smile nuu ka zinau, labai mielai pasijauciau mo jos situ zodziu, bet kam tylet, tiesiog norejau pasireiksti, aciu uz demesy big_smile

kas cia per drauge?juk draugus renkames tai tikrai ne del kuno sudejimo ar svorio.niekuomet negaleciau nei vienai savo draugei taip pasakyti,kiekvienas zmogus yra individualus ir grazus toks,koks yra.butu lb nuobodu jei visi butume vienodi.

138

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

be abejones, as balsuoju uz kuda.

139

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Balsuok uz ka tu tik nori... norek ko tik nori, cia tavo reikalas.... bet tokiuose metuose galetum turet ir tinkama supratima.... big_smile*/

140

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Sigitas, 25 parašė:

Balsuok uz ka tu tik nori... norek ko tik nori, cia tavo reikalas.... bet tokiuose metuose galetum turet ir tinkama supratima.... big_smile*/

kas yra "tinkamas supratimas" ? :?