141

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Auris, 20 parašė:
Sigitas, 25 parašė:

Balsuok uz ka tu tik nori... norek ko tik nori, cia tavo reikalas.... bet tokiuose metuose galetum turet ir tinkama supratima.... big_smile*/

kas yra "tinkamas supratimas" ? :?

Asmeniniai klausimai i privata... ;D

142

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

tai kaip cia tu dabar kritikuoji kitus remdamasis kazkokiu tinkamu supratimu, kuris viesai neskelbiamas? big_smile)

143

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Kas tau ka kritikavo?!!!!!

144

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

ok, issireiksiu kitaip. Tai buvo tinkamo supratimo patarimas kitam zmogui ;D

145

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Aisku aukso viduriukas visada geriausia. Bet kiek laiminguju yra, kurios tokia figura turi?=)  gerai, kad tas aukso viduriukas kiekvienam skirtingas=) man asmeniskai graziau siek tiek apvalesnes, nes mergina turi buti moteriska. Nors as ir savo figura patenkinta=) aisku nepakenktu koki kilogrameli prisiaugint, sveikiau butu=) bet myliu save tokia, kokia esu=) o siaip apie tokias figuras kurios nuo to stereotipinio “aukso viduriuko” yra siek tiek i viena ar i kita puse lb teisingai Audrius pasake:

Audrius, 26 parašė:

Mergina grazi ta kuri moka pasinaudoti tuo ka turi wink


Apie krastutinumus.
kai perskaiciau Egles pirma posta apie ja, pagalvojau kad lb sarkastiskai zmogus tyciojasi is anoreksikiu, bet kai paziurejau i foto pakraupau, kad cia realybe..:::215 sveria tiek pat kiek mano sese kuri dar tik brest pradeda, o ugis uz mano seses 10cm didesnis.. negana to, kad atrodo nesveikai, su tokiu tragiskai mazu svoriu ypatingai didele rizika susirgt sirdies ir kraujagysliu ligomis, o ir imunitetas susilpneja – cia net su siek tiek per mazu svoriu, o su tokiu kaip Egles isvis milziniska zala sveikatai..
Bet kai db gatvej neretai matau ne “apvalesniu” paneliu, o svelniai tariant “backu” tai irgi nupurto.. tuo labiau kai daugelis ju uzsideda kuo aptemptesnius rubus del kuriu lasiniai isvirsta lauk ir pasidaro dar matomesni:::b53
Taip sakant, viskas kas per daug, nesveika.

Dovile, 12 parašė:

O ka daryt kai zmogus valgo kjp uz 5, bet nepriauga? O.o
Tu kudute, ar tu valgai?- tjp visi saka ir man jau atsiboda..
Ka daryt? M? Valgau ir sokoladus ir bandeles.. Pagrinde ir te valgau bandeles.. xD Bet nieko..


Nepanikuok, tau dar tik 12 metu. Ir nekimsk bandeliu ir sokolado, jie svorio gal ir priaugins, bet tik lasiniu pavidalu, kas figuros tikrai nesutvarkys. Valgyk sveikai ir viskas. Po mazdaug 5 metu turetum atrodyt kaip zmogus=) zinau, kad lb nepaguodziau, bet man tas pats buvo. Zmones pamate kiek as riju akis issprogindavo, nes kaulu vyniotinis buvau, bet paskui i paauglystes gala po truputi pasidariau panasi i zmogu=) taip jau yra su tais smulkiais kaulais. Db mano sesem tas pats. Sakaleliu rinkiniai=)

146

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

aisku graziau kai panele yra siek tiek apvalesne,bet ne per daug,va mano puske po gimdymo praejus 3 metams taip sukudo kd sakalys galima sakyti liko,o db taip nori priaugti svorio,nors ji ir taip lb graziai atrodo.

147

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Auste>dabar viskas su mano mityba yra tvarkoje .Del sveikatos taip,tu teisi,bet ka dabar padarysi,yra kaip yra.Vis delto nesigailiu to ka padariau,na nebent tevu ir artimuju nervu gaila.Bet ne apie tai.As noriu pasakyti,kad tokiu kaip as ir dar labiau gadinanciu sau sveikata Lietuvoje yra daug.Ir tikrai niekas ju neprivers valgyti daugiau,kol pacios nesusipras,kad daro blogai.Be to,dar viskas priklauso ir nuo priezasties,del ko tas svoris metamas.Tarkim,as visalaik sveriau ~51kg,bet pagalvojau,kodel gi netapti lieknesne,nors man niekada niekas nesake,kad esu apkuni.As pati gyvenime nei vienai draugei nepasakiau,kad jai reiktu numesti svorio,bet jeigu man pasako,kad noriu laikytis dietos,ka tu man patartumei,as niekuomet nepradedu atkalbineti ir pamokslauti.Zmogus pats turi nuspresti,kas jam geriau ir kaip jis nori atrodyti.Tai kas,kad vieniems negrazu ar siauba kelia,svarbu,kaip pats jautiesi.

148

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Visad lieknos merginos sulaukia daugiau simpatiju ir vaikinu demesio,  ir sveikatai geriau.

149

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Manau geriausia kai mergina neturi viršsvorio tuomet yra sveikesnė ir žvalesnė smile aišku be viršsvorio ji bus ir daili :::629

150

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Aukse, 28 parašė:

Visad lieknos merginos sulaukia daugiau simpatiju ir vaikinu demesio,  ir sveikatai geriau.

na,pritarsiu sitai nuomonej ir kai vaikinai sako ,kad va,man apvalesne labiau patinka,bet kazkodel gatveje zvilgsniai krypsta i kudesniu puse,o ne i tu apkunesniu ir "sveikai atrodanciu" puse...
>>>Lina,16 ,neisizeisk,bet paziurejus nuotraukas supratau tik viena ,kad tau reikia pavalgyti...cia tikrai draugiskas patarimas,nes atrodai pritrenkianciai(cia ne komplimentas):::a55

151

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Gabija, 21 parašė:
Aukse, 28 parašė:

Visad lieknos merginos sulaukia daugiau simpatiju ir vaikinu demesio,  ir sveikatai geriau.

na,pritarsiu sitai nuomonej ir kai vaikinai sako ,kad va,man apvalesne labiau patinka,bet kazkodel gatveje zvilgsniai krypsta i kudesniu puse,o ne i tu apkunesniu ir "sveikai atrodanciu" puse...
>>>Lina,16 ,neisizeisk,bet paziurejus nuotraukas supratau tik viena ,kad tau reikia pavalgyti...cia tikrai draugiskas patarimas,nes atrodai pritrenkianciai(cia ne komplimentas):::a55

na... ji dar jauna... big_smile pagimdys vaiki ir net nereiks valgyti, des antsvorio kaip sunkiasvore ;D

152

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Kudesnes labiau patinka, as  balsuoju uz liekna ir plona.

153

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

>>>Auri,tai tada as jai linkiu pagimdyti sveika vaika,nes jeigu tokiu metu visokiu dietu laikosi ir t.t.,tai jau nekas...:::611

154

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

cia tai jo.. kai gims koks vaikas per bruksnely augalas tai tik paveluotai suzinos..

155

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

as manau kad lieknesnes merginos atrodo tikrai graziau negu apvalesnes..bet aisku tai priklauso ir nuo zmogaus, koks jis yra.. as nesu labai stora bet vistiek sau nepatinku.. man nepatinka nei mano rankos, nei kojos, nei pilvas.. pavalgau savaite kaip zmogus o poto sazine ima grauzt.. jau pati nezinau ka daryt. ziuriu cia daug vaikinu kurie uz apvalesnes merginas, o patys i jas net neziuri. mano klasiokai ir netik anksciau megdavo pasakyt ka nors nemalonaus apie mano figura (tipo juokais) bet veliau jau pradejau visus ,,statyt i savo vietas\ nes jau nusibodo. kokia as esu tokia mane vaikinai tures gerbti..

156

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

prisiskaiciau cia daug nuomoniu ir pan .. as esu apvali na ir ka galiu sau padaryti ,uz tad jauciuosi visad gerai ,kaip egle (sr jei varda susmaisiau) sake ,kad jauciasi irzli ir pan .aisku mergyt kaip tu nesijausi irzli,kad nepavalgai normaliai ,aisku tau kitu replikos ir pan ,nerupi ,bet kartais  ne pro sal pasiklaustyti kitu zmoniu nuomones ,kaip pati sakei tavo namiskiams tavo isvaizda nieko baisaus ..nes jie priprato prie taves ..
bet nu tu paziurek i veidrodi gerai ,ir paklausk saves ar tikrai esi patenkinta .. manau priaugus keleta kilogramus atrodimtum visiskai geriau ,ir galu gale sveikiau .

157

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

esu liekna,bet su mielu noru priaugciau kokis 7 kilogramiukus,nes numest galiu greit,o priaugt-cia jau beda...

158

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Egle, 16 parašė:

Egle>ne tu pirma,manes daug kas nesupranta:)Paprasciausiai taip jau yra, karta ziurinedama zurnala,pamaciusi lb liekna panele net susukau,dieve kokie grazus kaulai;DTai nereiskia,kad neturiu apvaliu draugiu-turiu ir jos tikrai labai mielos,gal ir daug linksmesnes uz mane bei mano "kudasias"bendramintes:Djos daug labiau dziaugiasi gyvenimu,nes valgo viska ka nori,ir nesuka galvos...o vat as vis dazniau bunu irzli ir pikta ir grauziu save del kiekvieno kasnio.

ir blogai darai ;/ o dieve, tavo foto paziurejau ir issigandau...tau jokios ligos dar nera? vieni kauleliai is taves;/

159

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kaskas minejo kad kudesne sveikesne dazniausiai,as tai pasakysiu ne velnio taip nera...as tai save laikau normalaus sudejimo ir man tu ligu daugiau turbut negu proto...kokiu tik benori pas mane ligu... as manau kad reikia visokiu moteru o kas geriau reikia rinktis tik paciam zmogui...

160

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Buvau apvalaina smile. Pora savaiciu beveik nieko nevalgiau ir numeciau apie keturis kilogramus. Dabar ir atrodau geriau ir pati jauciuosi lengviau. Tik labai sunku ta svori islaikyt, nevalgyt tiek daug. Taciau verta stengtis. Taigi mazas svoris ne tik grazu, bet ir paciam maloniau, kai einant neliuliuoja pilvas. Taciau nereikia persistengt ir verstis i skeletus, apvalumai grazu. smile