161

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

tai aisq kad reikia apvaloku! Su jomis ir smagiau ir silciau. O su tomis kudomis tai tik nervas ir tejama ;D

162

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Auri>> sudominai kodel tas nervas taip ima?m?

163

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

tai kad tos kudos vis parinas del savo svorio ir tas paras kaupiasi ir poto islieja visa tai ant aplinkos tai ir pats parinies... wink

164

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Auri, tai isvada tokia, kad tave vien kudos grazios merginos supa? :)asmeniskas klausimas, tu sesiu ar broliu turi? big_smile

165

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Auri>>matai kaip cia visia as apie tai nepagalvojau..
Ingrida>> juk ne veltui  berniukas saldainiukus tai ne nuostabu kad aplink daug merginu...

166

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nepykite, bet nezinojau, kad Auris tirpsta sauleje big_smile

167

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

man tai labiau patinka kudos, bet aisku ne lentos big_smile

168

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Viskam turi būt saikas. Panelė ir su barankom ant pilvo gali būt labai graži, jei tos barankos nesivelka žeme big_smile Ir išvis, dėmesį reikėtų kreipt į bendravimą ir t.t...

169

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Kūdos... tongue baisu man į jas žiūrėti... Pritariu Betaričei, apvalumai gražu. Net pati nesistengiu mesti svorio, o turėti apvalumų smile

170

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Viktorija>  tai kad pas tave tu apvalumu net neaptikta...
yra zmoniu kuriems pritinka but ploniems o kitiems apkununiems...

171

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Vaiva> yra tų apvalumų, tik ant nuotraukų taip neatrodo. Jaigu mano brolis man pasakė komplimentą "žiūrėk kaip tu atrodai, koks pas tave pilvas, tu svorį mesk!"...

172

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Kudesnes geriau... Bet, nesakau, kad apvalios nepatrauklios... Paprasciausia susitaikau su tuo, kad tiesiog pas ja sutrikusi medziagu apykaita...

173

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Viktorija> jei mano mama man sako kad pas mane celiulitai ir as stora? nejau imsiu ir as sprotuosiu ne velnio... ir man brolis sako kad sustambejau ir gerai patys jie abu nekusta..

174

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Vika > Kokie dar celiulitai? big_smile baik tu juokus... :? :?

175

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

as nesuprantu kas cia per vardu painiojimas sia savaite, beje, ir praeita...Vaiva, Vaiva cia rase apie celiulita big_smile

176

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Ingrida> gaudyk nauja mada ;D ;D  ir tu

177

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

kad as niekad ju nesivaikau :? man netinka tai, kas madinga big_smile

178

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

faina visokios smile vienoms tinka buti kudoms, kitoms tinka buti apvalainoms. Labiausiai patinka pakankamai kudos, pasportavusios, su stangriais uzpakaliukais smile

jamam smile

179

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

Jamam tai jamam big_smile~

180

Re: Mergina geriau kai kuda ir kai apvalesne? :)

nesamone cia isvis. nemanau kad galima pasakyt geriausios apvalesnes arba kudesnes. kiekvienam zmogui kitaip. ir isvis tam kuriem patinka apvalesnes nereiskia kad neisimyles storos niekad.