1

Тема: ar yra teke taip pasijusti?

pasiklausykite dainos zodziu

http://www.youtube.com/watch?v=fm0T7_SGee4

2

Re: ar yra teke taip pasijusti?

turbut milijona kartu, o ka ?

3

Re: ar yra teke taip pasijusti?

tai blogai...

4

Re: ar yra teke taip pasijusti?

Neteko dar to pajusti...

5

Re: ar yra teke taip pasijusti?

o kas cia tokio ? paprasti jausmai, paprastos situacijos. Sena kaip pasaulis patarle "saukstai po pietu". Visada, visais laikais, visiems yra teke tai pajusti. Nesuprantu, ka jus cia tokio YPATINGO matot ??

6

Re: ar yra teke taip pasijusti?

Cia nieko ipatingo:D Iskyrus tai kad eilini karta sios autores sukurta kvaila beprasme tema..:D

7

Re: ar yra teke taip pasijusti?

Tomas, 27 пишет:

Cia nieko ipatingo:D Iskyrus tai kad eilini karta sios autores sukurta kvaila beprasme tema..:D

pritariu visu 100% !!!
is 55 sukurtu jos temu, nepamenu ar buvo nors viena normali.

8

Re: ar yra teke taip pasijusti?

siaip gal paaiskinsite , kas jusu manymu yra normalu? gal jusu poziuris yra nenormalus ir puolima naudojate kaip savigyna... lietuva laisva, kiek prisimenu ... taigi ir toliau kursiu temas, kurios 100 % procentu bus nenormalios, vien tik tam kad zinosiu kad jos kakzka nervuoja ... :* aciu uz pasisakymus, beje mano temose dazniausiai apsilankote Jus Aleksandrai 22 ir Tomai 27..

9

Re: ar yra teke taip pasijusti?

Todel kad uzkliuva kvailos temos uztai ir apsilankau..ir vien tik tam kad pasakyt ka galvoju apie ta tema..:D O paaiskinti tau nemanau kad yra vilties, tixliau kad tu suprasi ta paaiskinima..as aisku neskaiciavau kaip sake kad 55 temos, bet kiek pamenu tai visada jos man atrode juokingos..Ir jau pirmoje temoje turbut tau buvo paaiskinta, bet tu 55 kartus kartojaisi vel ir vel..:D

10

Re: ar yra teke taip pasijusti?

ir toliau kartosiuos, kad zmones su tokiu "aukstu" savo nuomones vertinimu, galetu ja ir toliau reiksti.. jei jau kitaip jiems neimanoma....:D

11

Re: ar yra teke taip pasijusti?

jeigu visi pradetu rasyti tavo nuomone protingomis temomis tau cia nebebutu ka veikti... taigi pasistengsiu, kad galetumei ir toliau reiksti savo nuomone:D

12

Re: ar yra teke taip pasijusti?

jei kas nors mano, kad sita tema normali, arba dar bent viena is biruteles repertuaro, tegu pakelia ranka. paskaiciuosim.

13

Re: ar yra teke taip pasijusti?

skaiciuojam

14

Re: ar yra teke taip pasijusti?

nu va, kaip ir maniau. per savaite ne vieno balso ;]]

15

Re: ar yra teke taip pasijusti?

smile aš nemanau, kad tema yra nenormali, nes:
1) temos klausimas gana aiškiai leidžia suprasti apie ką bus kalba, t.y. kažin kokius jausmus+forumo katalogas viską dar sukonkretina (ko negali pasakyt apie kai kurias kitas temas)
2) yra duota nuoroda į šaltinį, kuris turėtų užvesti diskusiją (dažnai autorius "pagimdęs" tą savo varganą temelę nesugeba nė padoraus įžanginio sakinio išmykti)
3) kažkas vis dėlto pasisakė į temą, taigi čia galima įžvelgti to smagiojo "normalumo"
4) kodėl kalbėti apie jausmus yra nenormalu? Aleksandro "paprasti jausmai, paprastos situacijos" neįrodo, kad tema nenormali, nes apskritai dauguma temų yra apie paprastus ar iš principo apgailėtinus dalykus

Ir vis dėlto aš negalėčiau atsakyti į klausimą. Ką reiškia "TAIP pasijusti"? Velniai žino, kaip ten tas žodžių autorius jautėsi (ir ar išvis jautėsi) - kiekvienas savaip išgyvena tą patį jausmą.

O muzika man patiko, ačiū už nuorodą smile

16

Re: ar yra teke taip pasijusti?

Dainos zodziai

Im holding on your rope,
Got me ten feet off the ground
Im hearin what you say but I just can     make a sound
You tell me that you need me
Then you go and cut me down, but wait
You tell me that you e sorry
Didn     think Id turn around, and say...

Its too late to apologize, its too late
I said its too late to apologize, its too late
Its too late to apologize, its too late
I said its too late to apologize, its too late

Id take another chance, take a fall
Take a shot for you
And I need you like a heart needs a beat
But its nothin new - yeah yeah
I loved you with a fire red-
Now its turning blue, and you say...
"Sorry" like the angel heaven let me think was you
But Im afraid...

Its too late to apologize, its too late
I said its too late to apologize, its too late
Its too late to apologize, its too late
I said its too late to apologize, its too late

Its too late to apologize, its too late
I said its too late to apologize, its too late
Its too late to apologize, yeah
I said its too late to apologize, yeah

17

Re: ar yra teke taip pasijusti?

as zinau zodzius

18

Re: ar yra teke taip pasijusti?

niekas ne gales tau atsakyt kaip jis jaucias po tokio nes kiek vienam zmoguij skirtingai !!! bet tema yra normali !!!