1

Tema: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Kitaip jus nesusimastysit kol nepamatysit kas buna kai perdidelis greitis.

2

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

ziaurios foto
nerekomenduoju ziureti zmonem kurie pamate krauja nualpsta.

3

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

na nzn siaip foto ziauros tikrai, bet ne manau akd tai atbaidys britvininkus ir speederius, gi jie galvoja kad jiems taip negai nutikti
>> as asmeniskai. kai vaziuoju vienas tik tada virsiju greiti,. o jei su kuo nors tai stengiuosi nelakstyti (prisipazistu ne visdada pavyksta) nes as jauciu atsakomybe uz zmons kuriuos vezu,
> mirti spesi visada nes jei ne tu tai ant taves gali uzlekti kas nors.. :V :::819

4

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Pas mus tokia situacija, kad nei foto, nei reklamos jokios naudos neduoda ir neduos. cia jau reikia is esmes keisti zmoniu mastyma, didinti vairuotoju kultura ir pan.

tas pats per ta pati. pasnekam, padejuojam,o gatvese kaip karas taip karas. nors gerai, kad stai atsirado jaunas zmogus Linas, kuris neieina i ta plika mase, kuriems masina yra vien del palakstymo gatvem=] jauciasi, kad zmogus biski masto=]]

5

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Bullshit..:D

6

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Linai, tu pas mus vienintelis ir nuostabus ;]

7

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

:::545 tikrai ziauru...

8

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Aleksandras, 22 parašė:

Linai, tu pas mus vienintelis ir nuostabus ;]

:::a38 taip, Alexandrai, buciau pats nuostabiausias, jei nebutu nuostabesniu :::b02

9

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Linas, 19 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

Linai, tu pas mus vienintelis ir nuostabus ;]

:::a38 taip, Alexandrai, buciau pats nuostabiausias, jei nebutu nuostabesniu :::b02

O gal čia buvo skirta tam Linui, kuris temą sukūrė, a? (chuckle) ;D

10

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Živilė, 21 parašė:

nors gerai, kad stai atsirado jaunas zmogus Linas, kuris neieina i ta plika mase, kuriems masina yra vien del palakstymo gatvem=] jauciasi, kad zmogus biski masto=]]

ne ne, cia cituojant Ziviles zodzius.

bet as pritariu ir kitiems jos zodziam, kad pas mus bukaprociu tauta, ir jokios prevencines priemones nepades. Reikia pradeti nuo zmoniu mentaliteto didinimo.

11

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

mylekit gyvenima,o ne britvas.esu netekes trejeta geru pazistamu,tai va...

12

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Tomas, 28 parašė:

mylekit gyvenima,o ne britvas.esu netekes trejeta geru pazistamu,tai va...


Mylekit britvas ir pulkit visi dabar zudytis 100km/h i siena ar i medi ;D cia rinkites pagal skoni :::036as pirmas :::a39 jug skauda tik pirma karta kai uzsimusi big_smile paskui nebeskauda:::a55 uzjauciu tuos kurie kaip katinai turi 7 gyvenimus :::b02
----
Zinot vakar vos mane nepertrenke perijoj :::215 tiesiog pirmas automobilis sustojo o antras ne :::a55 tai gerai kad as vikresnis ir spejau pasitraukti net dviem zinksniais <-1-2- atgal:::525 nes jei ne tai ta auto  sustojo tik ant perejos vidurio :::157 vos nemiriau ir ant britvos neatsisedes :::009 bet tie kas seda ant mylimo zveriuko tai rizikuoja visada.Mano draugas buvo taranuotas nuo motorolerio ir pazeide stubura 3-cia menesi jis vaiksto 0.0000001km/h greiciu :::b02

13

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Tomas, 28 parašė:

mylekit gyvenima,o ne britvas.esu netekes trejeta geru pazistamu,tai va...

Prarasi ir mane big_smile

14

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Kad va tokius vaizdus per TV parodytu. Zymiai geresnis rezultatas butu.

15

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Linas, 17 parašė:

Kad va tokius vaizdus per TV parodytu. Zymiai geresnis rezultatas butu.

tkiu dalyku nerodys vien del to kad yra TV etika.. Juk pats pamastyk ar tu noretum matyti savo gimines ar draugus gabalais suplesytus ir pesimetancius ant kelio ? :? kazkodel abejoju.. :V

16

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Na, aš olandiškai nemoku, bet panašu, kad tose nuotraukose užfiksuotos pasekmės ne vien viršijus greitį. Bet čia tik šiaip pastebėjimas.
Iš esmės tai teisingai sakot - nieko nekeičia tos nuotraukos + kodėl, pavyzdžiui, aš ar bet kas kitas, kam nėra jokio reikalo, turėtų matyti jas net to nenorėdami, jei jau tai taptų populiaria prevencine priemone? Bent man negera darosi jau vien nuo tų socialinių reklamų per TV, o jos, palyginus su tomis nuotraukomis, tėra kuklūs vaizdeliai...

17

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Pritariu, Martynai, kad uzknisa,o kartais net baugina tos soc.reklamos. Nors jos man absoliuciai nera aktualios. O tie, kuriem reiketu, jas bent karta pamatyti, aisku, niekada nepaziuri. Bet kita vertus kiek yra aplink dalyku, kurie mums neaktualus, bet vis tiek esam priversti klausytis, matyti=P

jei jau kalbam ta tema, tai as amenishkai manau, kad reikia itin grieztu priemoniu imtis! Jei esi padorus vairuotojas, tai tau nei silta nei salta, koks baudu dydis,o jei esi asilas, tai gal viena kita karta suplojes po kelis tukstancius pagaliau pradesi bijoti spausti iki dugno=PPP

18

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

reklamas paziuri ne tik vairuotojai,bet ir keliaiviai.ne vienas zmogus paziurejas blogus vaizdus uzsisega dirza,papraso vairuotojo vairuot atsargiau

19

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

galetu parodyt tuos vaizdus kuriuose yra Visas kunas.    Bet visgi maziau lakstytu, atsargesni butu

20

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

ne velnio!!! labai retas kuris mokosi is svetimu klaidu!