21

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

pritariu Živilei..

22

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

na, nemanau, kad tos reklamos labai jau didele itaka daro >> pvz tos antitabako ar labai padejo??

>> del greicio .. mano vienas pazistamas pateko i avarija, tai atsargiau vazinejo tik trumpa laika, praejus baimei vel lakste kaip lakstes.. cia nuo zmogaus priklauso, o ne nuo kazkokio tv klipuko, kuris teigia, kad mes mirsim ir t.t.
>>>> klausimas>>> ar labai jau susimastot ir kazka darot kelyje vilnius-kaunas, kuriame parasyta: siame kelyje zuvo tiek ir tiek, suzeista tiek ir tiek.. pasirinkite saugu greiti.. bet atsakykit nuosirdziai, o ne su filosofijom visokiom :V

23

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Laikytis saugaus eismo visiems reikia ,ne tik britvininkams . Tegu mokosi bajeriu specialiose aikstelese o ne greitkeli,keli .

24

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

nuotraukos man tai visai nera ziaurios,macius realybej tokiu vaizdeliu...o del britvu greicio ir auto tai geraiu as patylesiu nes nemegstu kai zmones kurie nusiperka teises issisokineja su greicio pedalu ...ir tada buna...

25

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Vaiva, 18 parašė:

nuotraukos man tai visai nera ziaurios,macius realybej tokiu vaizdeliu...o del britvu greicio ir auto tai geraiu as patylesiu nes nemegstu kai zmones kurie nusiperka teises issisokineja su greicio pedalu ...ir tada buna...

kad i kojas uzverstum tai ne visdada reikia tik savo pastangu. gi ir ant taves gali uzlekti koks pusprotis.. :V

26

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Geros foto... kraupiausia tai kad visa laika ziuredamas valgiau... kewl... big_smile
siaip kaip dauguma jau sake tokios foto per TV nieko nepadetu. atsimenu pernai buvo pas mane mokykloj atleke ten kazkokie dedes rode filmukus prevencinius pries neatsargu vairavima ir t.t. tai praktiskai visa mokykla zvenge kai is niekur islindo masina ir sutraiske maza vaika.

27

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Linas, 19 parašė:
Vaiva, 18 parašė:

nuotraukos man tai visai nera ziaurios,macius realybej tokiu vaizdeliu...o del britvu greicio ir auto tai geraiu as patylesiu nes nemegstu kai zmones kurie nusiperka teises issisokineja su greicio pedalu ...ir tada buna...

kad i kojas uzverstum tai ne visdada reikia tik savo pastangu. gi ir ant taves gali uzlekti koks pusprotis.. :V

zinau is patirties tiksliau mano giminaiti (dede) nutrenke kai jis vaziavo su britva pakrascio  keliu...

28

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

tai kas ten per mokykla tavo?  kad is tokio dalyko zvengia?

29

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

Tai kad zinok ne vien mano mokykla. Isvis dar paskui girdejau kad kitose 3-jose situacija buvo daugmaz ta pati... Tiesiog kazkaip kai zinai kad ten netikra viskas nu tai ir ima juokas. Cia tas pats kas ziurint jackie chano filmus. Dauzosi musasi skauda ten jiem nu bet juokinga gi...

30

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

as labai nenuliusciau jaj su britva ar bmw uzsimusciau,svarbiausia ko nors kito neuzmust,pvz...keleivio ar per pereja einancio

31 (redagavo Rasa, 23 2010-05-24 16:47)

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

O man britvos nereikia, as ir su dviraciu pro bobuciu ausis prasvilpiu, man paciai, kartais, maza nepasirodo, bet visteik ta pati darau big_smile

32

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

dazniausiai britva, sportinis auto yra grynai noras pasipuikuot pries kitus, dauguma mane supanciu zmoniu perkasi tik del vaizdo, api tai neturedami zalio supratimo. pats irgi taip pradejau, buvau kietas. teko palaidoti gera drauga, tada biski grizta smegenu funkcijos is tarpukojo. Yra zmoniu kurie tuo domisi, tuo gyvena, yra tie kurie tik nori but geresniais uz kitus ir galvoja jei nusipirks, pasuks rata ant starto,  visi galvos koks kietas bicas, svajoniu vyras..

33

Re: Tema sukursiu tiem kurie taip sakant laksto ar ketina lakstyti (Britvom, masinom).

As geriau nueisiu ant supyniu pasisupti yra tokie vagonelei ish didelio aukscio dideliu greiciu begeis vaziuaja visom kryptim ....


Darkarta pasikartosiu TV pavojingas silpnaprociams nes kaipsakant bezdziones linkusios megdzioti.  smile