1

Tema: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Nusprendziau isigyti linzes. Kazkaip jau pabodo vaiksciot su tom paciom akim:D) Norisi kazko naujo. Kadangi teveliai man padovanojo rudas akutes, noretusi kokiu nors zaliu ar zydru... Tik va, tame visa ir problema, kad nezinau, kokiu labiau noriu... Kokios jusu manymu akys grazesnes? Ir siaip, kaip manot, tamsaus gymio mergickai, kurios labiau tiktu?
Beje, gal jau kas nesiojat lesius? Gal galetumet apie juos daugiau papasakot? Na, apie kainas, firmas, kokybe, salonus, kuriuose juos galima isigyti. Aciu:::920

2

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

na nzn... man tai tie visokie spalvoti, dryzuoti lesiai tai nelabai... tik akis bjauroja... o siaip su kokios spalvos akim gimei, ta spalva labiausiai ir tinka :::920

3

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

As tai irgi planuoju isigyt. eisiu gruodiaps daktare del akiiu, bet noriu tokiu, kad geriau matyciau, man mano akys ir taip patinka:) vat akinius pabodo nesiot...:) o siaip ir man aktuali tema. kiek zinau buna zmoniu kuriem isvis netinka lesiai ir negali ju nesiot:| nes akis grauzia...

4

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Na, mano nuomonė apie linzes būtų: jei gali nenešioti - nenešiok. Nors reikia pripažinti, kad pati ja kol kas nesivadovauju... bent jau stengiuosi kaip įmanoma mažiau tom plėvėm naudotis.
Spalvoti, aišku, gali būti smagu, gražu ir visa kita, tik čia reikia susidėlioti prioritetus: ar sveikata svarbiau, ar grožis. Jei ypatingom progom pakeisti akių spalvą, tai nieko baisaus, bet kasdien varginti akis vien dėl "smagumo"... gal geriau nereikia.
Visi tie specifiniai parametrai puikiai išaiškinami optikose, bet apskritai spalvotų linzių pasirinkimas yra daug mažesnis, tai abejoju, ar labai bus iš ko rinktis (neskaitant spalvinių rodiklių).

5

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

as domejausi situ klausimu - ir siaip fielman optikoje yra gan nemazas pasirinkimas.. smile o jeigu pageidaujamo atspalvio vietoj ir neturi, tai uzsako ir per 2sav atveza.. siaip yra 3 rusis lesiu, kurie keicia akis: vieni keicia bendra isvaizda (kryziaus formos lesiukai, spalvotos spirales vietoj raineles ir tt), kiti - keicia spalva.. situ yra dvi rusys - vieni tik keicia atspalvi, kiti pacia spalva.. kur tik atspalvi, tai akys realiai lieka panasios spalvos kaip ir yra, tik pasidaro arba ryskesnes, sodresnes, tamsesnes ar sviesesnes ir pan.. kur keicia spalva - tai realiai melynakis gali tapt rudaaakiu ir tt.. automatiskai skiriasi kainos, bei, jeigu lesiai reikalingi ir regejimui, yra tam tikros ribos.. pvz, tu crazy stiliaus lesiu nebuna stipresniu negu -4d.. vnz - klauskit vietoj, ir jum papasakos.. smile

6

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Taiva iskur tos mergos toki zvilxni gauna..Nes buna kartais matai pana o akys taip zydrai ryskiai sviecia kad tikrai jauciasi kazkas netaip, netikro..:D nzn man gal ir grazu bet...labai is arti neteko susipazinti su tais lesiais arba kas juos nesioja, tai kolkas nesakysiu nieko blogo..:D
O jeigu del spalvos tai ir zydros ir zalios man grazu..ir tik nuo nuotaikos priklauso kada kurios graziau..:D

7

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

ai cia tokie dalykai tai ispezejimas. pamenu klasioke irgi vaiksciodavo su spalvotais lesiais, tai as niekad pats ir nepastebejau, kad pas ja keiciasi akiu spalva, kol nepasake big_smile tada rimtai ziuriu, kad viena diena vienos spalvos, kita kitos. turbut man kiti dalykai rupi, o ne akiu spalva.

8

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

as siaip taip pat nesioju kontaktinius lesius, bet tik spalva paryskinancias. Na man tai grazu, kad akytes ryskios palieka big_smile bet zinoma ne kiekviena diena,nes akytems kenkia kazkiek, nors dabar ir yra orui pralaidziu, bet vistiek ant akies svetimkunis uzdetas ir lieka svetimkunis... dauguma zmoniu galvoja, kad jiems netinka kontantiniai lesiai,bet tiesa butu tokia, kad ne kontaktiniai lesiai butu kalti,o ju prieziura, jej tu su nesvariais pirstais imsi lesius tai ko noreti,kad jie tau negriauztu...o siaip kartais ir dezinfekuojantis skystis netinka akims... as tegaliu naudoti tik viena: UNIKA PLUS... kiti patys tipo geriausi man griauzia akis, nes per daug isdizinfekuuoja (bent taip sake spelialistai) big_smile

9

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Na va, isigijau jau lesiukus. Melynus. Labiau noretusi sviesesniu kokiu... Zydros tai graziau man. Tik mano naturali rainele labai tamsi, tad sviesesni lesiai man spalvos ir nepakeistu:::734

10

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Julija, 21 parašė:

Na va, isigijau jau lesiukus. Melynus. Labiau noretusi sviesesniu kokiu... Zydros tai graziau man. Tik mano naturali rainele labai tamsi, tad sviesesni lesiai man spalvos ir nepakeistu:::734

butu idomu realiai paziureti kaip pakeicia aki smile as kalbu apie foto smile siaip pati lesiukus nesioju jau netoli metu.. ne todel kad uzsimaniau, o kad reikia.. nemanau kad jie kenkia, jauciuosi puikiai ir be kompleksu smile tiesa, super dalykas tas kad akys nereaguoja i svogunus, dumus smile

11

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Ne nu, Ineta, ką reiškia "NEMANAU, kad jie kenkia"? Realiai mes juk nė velnio neišmanom apie tai, čia tas pats kaip sakyti "mano nuomone, xxx vaistai neturi šalutinio poveikio", naivoka.
Užtenka kokioj paieškos sistemoj suvesti "dangers of decorative contact lenses" ir išsisklaidys bet kokios rožinės iliuzijos. Čia į temą.
O dėl regėjimą koreguojančių linzių kiek kita kalba, bet svetimkūnis yra svetimkūnis.
[url=http://www.imunitetas.lt/?aid=7022]Ä

12

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

14 metu nesioju situos daikciukus :)niekas niekur dar nepakenke :)kitaip jau nelabai ir isivaizduoju pasaulio kaip be ju smile respekts tam,kas juos isrado smile

13

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

na, as jau trecia savaite jas turiu big_smile) na, pirmadieni isidedu ir issiimu 5dieni vakare big_smile savaitgaliais su akinukais palakstau :V bet siaip as nemanau, kad labai jau kas negerai :V o jei cia pradesi ziuret kas negerai ir kas blogai big_smile tai bus galima daug kur visokiu blogybiu rasti :-) net sedimas darbas nera gerai ir sveika :V tai ka dabar jau ji mest reikia ir ieskotis naujo :V nemanau..

14

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Ineta, 20 parašė:
Julija, 21 parašė:

Na va, isigijau jau lesiukus. Melynus. Labiau noretusi sviesesniu kokiu... Zydros tai graziau man. Tik mano naturali rainele labai tamsi, tad sviesesni lesiai man spalvos ir nepakeistu:::734

butu idomu realiai paziureti kaip pakeicia aki smile as kalbu apie foto smile siaip pati lesiukus nesioju jau netoli metu.. ne todel kad uzsimaniau, o kad reikia.. nemanau kad jie kenkia, jauciuosi puikiai ir be kompleksu smile tiesa, super dalykas tas kad akys nereaguoja i svogunus, dumus smile


Tai pas mane cia,"Ieskok.lt", ir yra viena nuotrauka,kurioje esu su tais melynais lesiais. Tiesa, ju jau nebeturiu. Jie juk tik menesi nesioti skirti:)

15

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

manau zalios akys grazesnes smile

16

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Martyna, 20 parašė:

Ne nu, Ineta, ką reiškia "NEMANAU, kad jie kenkia"? Realiai mes juk nė velnio neišmanom apie tai, čia tas pats kaip sakyti "mano nuomone, xxx vaistai neturi šalutinio poveikio", naivoka.
Užtenka kokioj paieškos sistemoj suvesti "dangers of decorative contact lenses" ir išsisklaidys bet kokios rožinės iliuzijos. Čia į temą.
O dėl regėjimą koreguojančių linzių kiek kita kalba, bet svetimkūnis yra svetimkūnis.
[url=http://www.imunitetas.lt/?aid=7022]Ä

17

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Ineta, 20 parašė:
Martyna, 20 parašė:

Ne nu, Ineta, ką reiškia "NEMANAU, kad jie kenkia"? Realiai mes juk nė velnio neišmanom apie tai, čia tas pats kaip sakyti "mano nuomone, xxx vaistai neturi šalutinio poveikio", naivoka.
Užtenka kokioj paieškos sistemoj suvesti "dangers of decorative contact lenses" ir išsisklaidys bet kokios rožinės iliuzijos. Čia į temą.
O dėl regėjimą koreguojančių linzių kiek kita kalba, bet svetimkūnis yra svetimkūnis.
[url=http://www.imunitetas.lt/?aid=7022]Ä

18

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

as taip pat svajoju tureti zydras akis kadangi is prigimties esu rudaake...bet linzes reikia isideti po to issiimti...labai daug vargo...o dar mano akys labai jautrios...

19

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

o as kaiptik noreciau tamsiu akiu big_smile man taip grazu, paslaptinga, neaiksu kas slepias uz ju :V mmm...
o siaip tai zalias gal tavo vietoj imciau - netoks daznas atvejis big_smile nors ... priklauso kaip atrodai, jei esi raudonplauke tai su zaliom superinis kontrastas gautusi big_smile o jei blondine ar tamsi manau abi spalveles tiktu smile

20

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Dovile, 27 parašė:

as taip pat svajoju tureti zydras akis kadangi is prigimties esu rudaake...bet linzes reikia isideti po to issiimti...labai daug vargo...o dar mano akys labai jautrios...

Nu nepyk, bet juokini... issimti ir isideti, ajezus kiek vargo ;D

Žinutės: nuo 1 iki 20 iš 42

Puslapiai 1 2 3 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Grožis Ir Sveikata → Spalvoti kontaktiniai lesiai



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.