21

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

rudoms akims yra tik viena spalva. medaus. nes tik sviesioms akims matysis zydra ar zalia spalva. rudos per tamsios. ir manau tik veltui nusipirksi lesius. geriau dar optikoje pasidomek. Bet zinau kad ant tamsiu akiu lesiai nekeicia spalvos. jie nera brangus. kazkur nuo 50 lt+skystis. juos gali uzsideti iki 30 kartu. o viska papasakos aptikoje.

22

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Erika, 18 parašė:

rudoms akims yra tik viena spalva. medaus. nes tik sviesioms akims matysis zydra ar zalia spalva. rudos per tamsios. ir manau tik veltui nusipirksi lesius. geriau dar optikoje pasidomek. Bet zinau kad ant tamsiu akiu lesiai nekeicia spalvos. jie nera brangus. kazkur nuo 50 lt+skystis. juos gali uzsideti iki 30 kartu. o viska papasakos aptikoje.


Juk sakiau, kad turejau melynus lesius. Spalva isties pasikeite. Tiesa, dbr turiu zalius lesiukus. Spalva irgi puikiai matos, jog pakeista. Tie, kurie tik atspalvi keicia, ju ant rudu akiu ir nesimatytu. Jie ir kainuoja, kaip tu sakei, apie 50lt, o spalva keiciantys brangesni. Teko moket, kiek pamenu, apie 160lt:)

23

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

nesioju spalvotus lesius jau daugiau kaip puse metu...mano naturali akiu spalva ruda..o turiu zydrus ir tamsiai melynus lesius...atrodo tikrai yspudingai...vis kazkas naujo...tik nepatariu su jais miegoti..pa baliaus pamirsau issiimti ir uzmigau tai kita diena toky akiu uzdegima pasigavau kad sakes...nei atsimerkus but nei uzsimerkus...siaubas kazkoks...

24

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

turiu parsivezusi zydrus lesiukus, ir jie labai pakeicia akis, atrodo gan nenaturaliai, ypac- is arti. bet aplinkiniu zmoniu soko efektas- garantuotas;D kasdien nesioti ju neverta. kaip bebutu, per diena pabuvus su jais, i vakara ima jaustis pasalinis poveikis. o tie kryzeliai, spirales, skirti naktiniam gyvenimui

25

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Nau­jau­si ty­ri­mai ro­do, kad kon­tak­ti­nių lę­šių ne­šio­ji­mas aki­vaiz­džiai su­si­jęs su bak­te­ri­nio ke­ra­ti­to ri­zi­ka.
Bak­te­ri­nis ke­ra­ti­tas - tai ra­ge­nos in­fek­ci­ja, ga­lin­ti su­kel­ti rim­tą pa­vo­jų re­gė­ji­mui. Bak­te­ri­nio ke­ra­ti­to su­kė­lė­jų ty­rė­jai ra­do vi­sų ti­pų - ri­gi­diš­kuo­se ar minkš­tuo­se orui pra­lai­džiuo­se, taip pat kie­tuo­se po­li­me­til­me­tak­ri­la­to lę­šiuo­se. Bak­te­ri­nė te­pi­nė­lių su­dė­tis ne­si­sky­rė pri­klau­so­mai nuo ne­šio­ji­mo lai­ko - vie­na­die­niai ar il­ga­lai­kio dė­vė­ji­mo lę­šiai, kas­die­nio nau­do­ji­mo ar gy­do­mie­ji lę­šiai tu­rė­jo tą pa­čią mik­ro­or­ga­niz­mų su­dė­tį.
Vis dėl­to ty­ri­mo au­to­riai tei­gia, kad minkš­ti lę­šiai daž­niau ga­li in­fe­kuo­ti ra­ge­ną nei ki­tų rū­šių kon­tak­ti­niai lę­šiai. Mel­bur­no uni­ver­si­te­to (Aust­ra­li­ja) moks­li­nin­kai iš­nag­ri­nė­jo 49 pa­cien­tų, ser­gan­čių kon­tak­ti­nio lę­šių su­kel­to bak­te­ri­nio ke­ra­ti­to, li­gos is­to­ri­jas. Tre­jus me­tus tru­ku­sia­me ste­bė­ji­me da­ly­va­vu­sių pa­cien­tų vi­du­ti­nis am­žius bu­vo 34 me­tai.
Pa­aiš­kė­jo, kad net 34 proc. ra­ge­nos nuo­gran­dų ir 70 proc. lę­šių pa­vir­šių tu­rė­jo mi­to­ziš­kai ak­ty­vių bak­te­ri­jų ko­lo­ni­jų. Be to, šias ko­lo­ni­jas su­da­ran­čios bak­te­ri­jos bu­vo iden­tiš­kos 15 proc. at­ve­jų, o ki­tais at­ve­jais bu­vo ste­bi­mi tik ne­ryš­kūs skir­tu­mai.

26

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

viskas gerai, pati turiu spalvotas linzes, labai super. ir matau gerai ir atrodo graziai.

27

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Narkomanu ismyslas

28

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Aurelijus, 24 parašė:

Narkomanu ismyslas

Tai Tu narkomanas, nes ne kiekvienas, is nenarkomanu, sugebetu taip atsakyti...

29

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Julija, 21 parašė:

Nusprendziau isigyti linzes. Kazkaip jau pabodo vaiksciot su tom paciom akim:D) Norisi kazko naujo. Kadangi teveliai man padovanojo rudas akutes, noretusi kokiu nors zaliu ar zydru... Tik va, tame visa ir problema, kad nezinau, kokiu labiau noriu... Kokios jusu manymu akys grazesnes? Ir siaip, kaip manot, tamsaus gymio mergickai, kurios labiau tiktu?
Beje, gal jau kas nesiojat lesius? Gal galetumet apie juos daugiau papasakot? Na, apie kainas, firmas, kokybe, salonus, kuriuose juos galima isigyti. Aciu:::920

mano tai zalios..noreciau pati paryskinamu linziu..tai gal zalios..tau patiktu?

30

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

na, nusipirkau ir as melynus lesius .. ka galiu pasakyt.. mmmm grazu.. bet nzn.. man tie spalvoti siek tiek skiriasi nuo nespalvotu.. nzn, kazkaip kitaip jie nesiojasi, na, gal kad kitas gamintojas.. bet nesiojant spalvotus, kartais jauciu, kad kazkas ant akies yra, o kai paprastus, tai nieko.. nu nzn.. gal akis turi apsiprasti.. nzn.. kazkokie jie man kitokie :V

31

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

esu girdejusi kad sako,jog kai pasuki akis i sona,tai yra kazkokia kliutis,nesimato viso vaizdo 100 % kaip  su normaliom linzem ar akim...

32

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

na nepatarciau as jum akyciu gadinti, nes pati nesiojau kontaktinius lesius ne tik del akiu spalvos, bet ir del regejimo, akys tikrai pablogejo, sutinku, kad svetimkunis yra svetimkunis, taip, kad negadinkit akyiu, nes man per pastaruosiu 5 metus akys netgi labai nusilpo, priezastis - manyciau kontaktiniai lesiai, nes su akininukais tiek nesilpsta akys

33

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Sveiki, ash 7 metus nesiojus lesius regejimui. Pradzioje buvo sunku, bet prisitaikius firma kuri patinka ir tinka, viskas ok. Del spalvotu nieko gero nezinau, bet mano nuomone juos reiktu nesiot ypatingom progom nebent, kaip makiazas, sukuosena ir panasiai. Mano akiu spalva ir taip nerealiai melyna, tai kazkaip spalvotomis ash nesusiviliojau. Apskritai linzes nera toks jau blogas daiktas iskaitant ir spalvotas, jei kyla noras paeksperimentuot, tai kodel gi ne. Cia uz soliariuma sveikiau smile)))

34

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Gabija, 21 parašė:

esu girdejusi kad sako,jog kai pasuki akis i sona,tai yra kazkokia kliutis,nesimato viso vaizdo 100 % kaip  su normaliom linzem ar akim...


na, nzn... siaip kai mokiausi biologija tai ir siaip aky kazkokia akloji deme (ar kaip ji vadinasi... :-) ) kad tame taske nematyti .>> berods ant lapo pasipaisyk iksiuka ar siaip koki taska ir nuo to tasko kelk galva i virsu, ir kazkokiame aukstyje to tasko nematysi, del tos demes .. tiksliai nepamenu as to reikalo, kas kaip.. o siandien tingiu daryt...
>> o del linziu, tai netiesa,.. viskas kuo puikiausiai matosi tongue

35

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

as uz crazy lesius...o uz spalwotus...nzn big_smile

36

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

svarbu kad lesiai tiktu,nes kartais jei akys ar oda linkus sauset tai  isvis netinka jos:)
istikruju is savo patirties galiu pasakyti kad zymiai patogiau nei su akiniais ir vaizdas daug geresnis smile

37

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

Nijolė, 21 parašė:
Gabija, 21 parašė:

esu girdejusi kad sako,jog kai pasuki akis i sona,tai yra kazkokia kliutis,nesimato viso vaizdo 100 % kaip  su normaliom linzem ar akim...


na, nzn... siaip kai mokiausi biologija tai ir siaip aky kazkokia akloji deme (ar kaip ji vadinasi... :-) ) kad tame taske nematyti .>> berods ant lapo pasipaisyk iksiuka ar siaip koki taska ir nuo to tasko kelk galva i virsu, ir kazkokiame aukstyje to tasko nematysi, del tos demes .. tiksliai nepamenu as to reikalo, kas kaip.. o siandien tingiu daryt...
>> o del linziu, tai netiesa,.. viskas kuo puikiausiai matosi tongue

na,tai as todel ir parasiau,kad tik girdejau,tiksliai nezinau..:::734

38

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

a gal yra vartojanciu KT ir tuo paciu lesius nesiojanciu?  na ar akys ne per daug sausos,nes esu taip girdejus smile gal atsirastu kas is savos patirties papasakotu kaip cia yra?

39

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

prieš pusmetį vartojau ir nešiojau kontaktinius lęšius, bet jokių šalutinių pojaučių kaip ir nepastebėjau, nors ir instrukcijoje buvo parašyta kad gali organizmas dėl vartojimo netoleruoti kontaktinių lęšių. Bet manau dar priklauso nuo pačių KT.

40

Re: Spalvoti kontaktiniai lesiai

o kas tas KT ?:::819