41

Re: "Priverstines knygos "

Kad neturi konkreciu zodziu kitos kalbos, tik frazes, arba padriki zodziai, o pas mus kiekvienai smulkmenelei yra zodis, tai zodziu daug turim big_smile O del tu "isskirtiniu atveju" tai visose kalbose yra, kaip ir betokioj srity, yra dalyku kurie tiesiog yra ir taip turi but, gi saule irgi sviecia. Nu ji svecia ir tiek smile  Taip yra

42

Re: "Priverstines knygos "

Emmm.... Na nelabai, tamsta Sauliau, nelabai... Isskirtiniu atveju - taip. Logiskai nepagristu - ne. wink

Del zodziu, tai lietuviu kalba yra tavo gimtoji, uztatai tu zinai labai daug zodziu, kuriuos gali adaptuoti ir palenkti tam tikrai semantinei reiksmei. Taciau galiu pasakyti, kad ir ta pati Anglu kalba (kuri oficialiai skaitoma sausa ir leksta) turi tiek pat sinonimu ir galimybiu palenkti semantikai. Ir kalbu is patirties, nes treciuosius metus jau blizginu angliskai liezuvi tarptautiniame universitete, kur kita kalba ir nesusikalbesi. smile

43

Re: "Priverstines knygos "

"Meskiuko ir Tigriuko Laimes Paieska";)

44

Re: "Priverstines knygos "

Nu as kai nebendraves taip daug su uzsienieciais gal ir klystu sakydamas, taip man atrodo smile
Gal kada teks pabendraut daug, ar irgi studijuot kur, ir paziuresiu kaip kas bus smile kas kaip sneka ir kas ka reiskia smile

45

Re: "Priverstines knygos "

Saulius, 17 parašė:

Nu as kai nebendraves taip daug su uzsienieciais gal ir klystu sakydamas, taip man atrodo smile
Gal kada teks pabendraut daug, ar irgi studijuot kur, ir paziuresiu kaip kas bus smile kas kaip sneka ir kas ka reiskia smile

sekmingo empyrinio patyrimo wink

46

Re: "Priverstines knygos "

Tai labai tikiuos, nes pats verslo administravima irgi studijuosiu kaip kad tu, jei istosiu smile Bet pazymiai pokolkas leidzia, iskyrus anglu prasti balai smile

47

Re: "Priverstines knygos "

...ir svajone studijuot Lietuvoje ar uzsieny? smile

48

Re: "Priverstines knygos "

manau kad jokios naudos is tu priverstiniu knygu ... perskaitai tam kartui atsimeni mazdaug o veliau nk gera negali apie ja pasakyt ...

49

Re: "Priverstines knygos "

Aušra, 16 parašė:

manau kad jokios naudos is tu priverstiniu knygu ... perskaitai tam kartui atsimeni mazdaug o veliau nk gera negali apie ja pasakyt ...

yra literatura, kuria reikia skaityt del bendro isprusimo, nes kai kuriuos dalykus zinot reikia. del to mokykluoe ir "vercia" skaityti. pabandyk kada nors palygint bendravima su skaiciusiu zmogumi ir su neskaiciusiu.

50

Re: "Priverstines knygos "

kartais kiti zmones ir neskaites buna daugiau ispruse...na ir kas kad as kokia egziuperi perskaitysiu?ar cia tobulybes pasiekimas?netikiu cia Sabina truputeli nusisnekai svelniai pasakysiu...nes zmones genelesni ir protingesni netampa skaitydami priverstines knygas...

51

Re: "Priverstines knygos "

Na priverstine knyga duoda naudos jeigu tu ja pradedi skaityti ir ji tau patinka, bet jeigu tu skaitai ta knyga ir tau nuo jos sleikstulys kyla, tai tik saves kankinimas. Na tiesiog mokslas is reikalo.

52

Re: "Priverstines knygos "

Andrius, 21 parašė:

Na priverstine knyga duoda naudos jeigu tu ja pradedi skaityti ir ji tau patinka, bet jeigu tu skaitai ta knyga ir tau nuo jos sleikstulys kyla, tai tik saves kankinimas. Na tiesiog mokslas is reikalo.


ha. teisybe :::920 atsimenu, kai reikejo don kichota skaityt.. skaiciau, bet ir dbr neprisimenu, kas ten rasyta :? negasdina manes net storos knygos, jei jos idomios. dbr irvingo romana skaitau. kazkada maluko skaiciau "duzenos". sita rasytoja as myliu ir gerbiu, bet tos knygutes minties nesuvokiau.. perskaiciau virs 100 psl.. vis tikejausi, kad suvoksiu kazka.. bet nesupratau ir trenkiau.. tai buvo mano pasirinkimas - skaityt ar ne big_smile o kai priverstinai reikia skaityt, ko nesupranti ;D tai zdz, gaunasi kvantines fizikos ir visokios kty nesamones ;D

53

Re: "Priverstines knygos "

va butent, jei skaitai ta "priverstine" literatura ir tau nuo jos vemt norisi, tai gali kas nori aiskint man, neirodys kad is to nauda kokia nors yra. priesingai. as kai maza buvau tai skaitydavau viska ka rasdavau, tiesiog surydavau knygas, ziauriai megau skaityti.. bet va prasidejo "priverstinis" skaitymas mokykloj ir kazkaip isnyko noras kazka papildomai paimt i rankas ir pasiskaityti sau, kazkaip net uzmirsau kad yra toks nuostabus dalykas kaip skaitymas savo malonumui, kaip skaitymas, nuo kurio pamirsti kas aplink vyksta, pasineri i knyga ir negali atsiplesti. grozine literatura skirta grozetis ir megautis, o ne vemti nuo jos. o megautis zmogaus priversti neimanoma, tai turi ateiti is vidaus.

54

Re: "Priverstines knygos "

tikrai duoda naudos mokytojų užduodamos knygos, nes kitaip galbūt niekada ir npaimčiau knygos į rankas smile:) šiaip buvau lb išsigandus, kai reikėjo "Altorių šešėly" perksiatyt, ten apie 1000psl... bet netgi lb patiko wink

55

Re: "Priverstines knygos "

Zinoma priverstinis knygu skaitymas yra gerai. Gana jaunimui dziovint smegenis prie PC sedint kiauras dienas

56

Re: "Priverstines knygos "

Viktorija, 18 parašė:

tikrai duoda naudos mokytojų užduodamos knygos, nes kitaip galbūt niekada ir npaimčiau knygos į rankas smile:) šiaip buvau lb išsigandus, kai reikėjo "Altorių šešėly" perksiatyt, ten apie 1000psl... bet netgi lb patiko wink

Kiek as zinau sioje knygoje maziau yra lapu... nebent egzempliorius buvo milziniskomis raidemis... smile kaskur lapu apie 500-600psl.

Giedre> o kaip reikia priversti ir sudominti kad jis tikrai perskaitytu o ne panarses nete rastu apie knyga ka joje rasoma santraukas..juk ir taip galima..( as ir taip dariau nes man Kafka labai jau nepatiko )

57

Re: "Priverstines knygos "

Saulius, 17 parašė:

Nu kad mokytis is to kas jau atidirbo savo yra gerai, bet nezinau, man atrodo kad zmogus savo galimybes nuvertina taip darydamas, ir nepagalvoja, kad galima ir geriau smile

Jei perskaityciau knyga ir ten tiksliai butu parashyta kaip laimet milijona , tai zinok nepradeciau kurti kazkokiu savo planu , o tiesiog pasekciau to zmogaus keliu ir vsio ;D Bet cia tik del milijono !!!

58

Re: "Priverstines knygos "

Vaiva, 18 parašė:

Ka manote apie knygas,kurias užduoda  perskaityti kiti pvz: mokytojai, rektoriai ir t.t tai gerai ar blogai?ar privestines knygos duoda naudos?


nesmones big_smile as ju neskaiciau ;D skaityti nenorejau nes visalaik uzmigdavau :::818
priezastis ? yra priezastis

59

Re: "Priverstines knygos "

jei ne priverstines knygos tai as gal ir debar dar skaityti nemokeciau arba berastis buciau

60

Re: "Priverstines knygos "

Vaiva, 18 parašė:

Ka manote apie knygas,kurias užduoda  perskaityti kiti pvz: mokytojai, rektoriai ir t.t tai gerai ar blogai?ar privestines knygos duoda naudos?

Jos plačia akiratį ir yra pagrindas išmokti atsirinkti geriausias iš geriausių. Knygų rašoma daug ir įvairių, o gyvenimas per trumpas jas visas perskaityti. Tad skaitome pačias geriausias ir išmokę atsirinkti ko mums reikia- skaitome mėgiamiausias smile