1

Tema: kaip jus isivaizduojate romantika?

Tu esi mano gyvenimas, be kurio nebutu grozio.
Tu esi mano aistra, be kurios nebutu meiles.
Tu esi vienas ir nepakeiciamas.
Man, tu esi, esi visas pasaulis.
Aplink as nieko nematau, tik tavas akis.
Nieko nejauciu,tik tavo sirdies plakima.
Niekas manes taip netraulia, kaip tavo siluma.
Niekam as nepriklausau, tik tau.






Kaip isivaizduojate romantika po siu zodziu?

2

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

banali tava romantika wink

3

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

isivaizduoju taip...sedi porele ant zoles apsikabine ir stebi zvaigzdeta dangu...ju lupose tyla...nes nebereikia zodziu...ju akyse siluma, nes jie surado vienas kita...ju sirdyse meile...kuria jaucia...ju rankose ugnis,kuria jie dalinasi...o mintyse ateitis...kurioje jie kartu...

4

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

niu faina tada....
kad visi taip galvotu ir mastytu:)
linkiu tau sekmes:)

5

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Romantika as isivaizduoju taip..kuo daugiau litu tuo lengviau ja pasidaryti..:D Taip kad viskas nuo litu priklauso..

6

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Tomas, 27 parašė:

Romantika as isivaizduoju taip..kuo daugiau litu tuo lengviau ja pasidaryti..:D Taip kad viskas nuo litu priklauso..

romantika nepriklauso nuo litų, nei nuo kokios kitos valiutos... :::127

7

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Diva, 34 parašė:
Tomas, 27 parašė:

Romantika as isivaizduoju taip..kuo daugiau litu tuo lengviau ja pasidaryti..:D Taip kad viskas nuo litu priklauso..

romantika nepriklauso nuo litų, nei nuo kokios kitos valiutos... :::127

O nuo ko priklauso, jeigu man romantika pvz yra seiseliu salose vakaras ant kranto po palmem ir t.t.. Be litu sito nebus niekada, taip kad nemalk sh...:D

8

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Tomas, 27 parašė:
Diva, 34 parašė:
Tomas, 27 parašė:

Romantika as isivaizduoju taip..kuo daugiau litu tuo lengviau ja pasidaryti..:D Taip kad viskas nuo litu priklauso..

romantika nepriklauso nuo litų, nei nuo kokios kitos valiutos... :::127

O nuo ko priklauso, jeigu man romantika pvz yra seiseliu salose vakaras ant kranto po palmem ir t.t.. Be litu sito nebus niekada, taip kad nemalk sh...:D

romantika gyvena žmogaus viduje... tavęs jokios salos neišgelbės - romantiką, kaip ir žmogų tavyje kažkas jau senokai užmušė... :::008

9

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Paistalus kazkokius kliedi eilini karta ir tiek..:D

10

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

niu jau... ir as pritariu kad romantika ne nuo lt priklauso!

11

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Justina, 19 parašė:

niu jau... ir as pritariu kad romantika ne nuo lt priklauso!

tai tu man irodyk ta..jeigu man neidomu ezeras neidomu aplamai lietuva..pvz man romantika didysis kanjonas (jeigu nzn pasidomek google kas tai) maciau daugybe kartu per tv ir labai noreciau ten..tai kaip ten galima atsidurt be litu?:D O ten tie tavo paistalai (eilerasciai) manes nezavi..Romantika yra tox jausmas kai budamas tam tikroj vietoj tam tikroj aplinkoj su tam tikrais zmonem jauties labai laimingas.. Taiva visa ta pasiekti be litu neiseis..:D

12

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

agirdz.... sorry uz toki zodi,bet kitaip negalejau!
romantika yra ne tam tikros keliones ir ahujienai daug lt kisenese! ne! romantika tai zvakes,sampanas, ir gera nuotaika dvieju zmoniu.....
su romantika nustebini tam tikra zmogu kuris tau patinka...
ir romantikai nereikia daug lt.....
ja gali sukurti pats kaip tik tau sauna i galva...
tereikia nors vienos zvakes....ja tikrai rasi namuose....
nebutinai tas sampanas- butu gerai ir arbata....
ir tada nuotaikos ir gera savijauta pati susitvarko...
romantika priklauso nuo to kaip apie ja mastai ir kaip ja iteiki kitam zmogui...

13

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Cha..sujuokinai..zvakes ir sampanas man yra sh.... kasdienybe..tai banalus pigus ir kvailas romantikos apibudinimas..:D O istikro taingiu gincytis..tau zvakes ir kvaili paistalai, o man galimybe leisti sau tai kad butum laimingas..kiekvienam savo..

14

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Justina, 19 parašė:

agirdz.... sorry uz toki zodi,bet kitaip negalejau!
...

:::044 tikslus kreipinys į Tomą.... šaunuolė, Justina! :::833

15

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Tomas, 27 parašė:

Cha..sujuokinai..zvakes ir sampanas man yra sh.... kasdienybe..tai banalus pigus ir kvailas romantikos apibudinimas..:D O istikro taingiu gincytis..tau zvakes ir kvaili paistalai, o man galimybe leisti sau tai kad butum laimingas..kiekvienam savo..

romantika tai ne kažkokia vieta, rekvizitas ir galimybė tau pasirodyti, koks tu cool... Tai jausmas... Pastebėjau, kad tu "tingi ginčytis" bet kokioj temoj, kurioje yra nesutinkančių, kad tavo klaidinga nuomonė yra neginčytina tiesa!!! :::a46

16

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Siaip primygtinai siulau rasyti i tema o ne apie mane..as pasakiau savo nuomone apie romantika..ir man neidomu atsakineti i kvailas replikas..siukslinat foruma ir tiek..

17

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

as tau sakiau kad romantika ne piniguose esme!
romantika tai nustebinimas kito zmogaus kai jis to visai nesitiki!!!!
wat!!!!

18

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

romantikos nerasi shitoj sushiktoj kompiurerinej dezhej (tashkas).

19

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

Justina, 19 parašė:

agirdz.... sorry uz toki zodi,bet kitaip negalejau!
romantika yra ne tam tikros keliones ir ahujienai daug lt kisenese! ne! romantika tai zvakes,sampanas, ir gera nuotaika dvieju zmoniu.....
su romantika nustebini tam tikra zmogu kuris tau patinka...
ir romantikai nereikia daug lt.....
ja gali sukurti pats kaip tik tau sauna i galva...
tereikia nors vienos zvakes....ja tikrai rasi namuose....
nebutinai tas sampanas- butu gerai ir arbata....
ir tada nuotaikos ir gera savijauta pati susitvarko...
romantika priklauso nuo to kaip apie ja mastai ir kaip ja iteiki kitam zmogui...

na sikart tai turiu sutikti su tuo smile tik tikrai pamirskim ta sampa ir zvakes... as noreciau gauti staigu silta apsikabinima...ir to man pakaktu...ex

:::225

20

Re: kaip jus isivaizduojate romantika?

sampanas rozes zvakes arbata is ryto pusryciai pateikti lovoje,tai kasdieninis meiles isreiskimo budas.
romantiskas vakaras reikalauja pinigu,ir tikrai nemazai. uzdegti kelias zvakes gali kiekvienas,uzdegti 500 zvakiu prireiks visos valandos ir 5 ziebtuveliu ir dujines uzdegimo ziebtuvo (atleiskit nezinau kaip jis lietuviskai teisingai vadinamas) rozem iskloti lova ir taka prireiks 1 valandos,pagaminti maista 3val,isviso 5 val ruosimui o kaip visi zino laikas pinigai plius 200lt zvakems rozems ir maistui.  taigi romantikos lygis=pinigai  seip nelinkes as prie romantikos ji per brangi man kolkas. big_smile