1

Tema: ar verta isteketi...

kas geriau tesiog gyventi kartu ar isteketi?

2

Re: ar verta isteketi...

Na aš tai esu už tai, kad kurį laiką pagyvent kartu būtinai reikia.. O jau su vestuvėm.. Na čia kiekvienam skirtingai.. Vieni gali 10 metų nesusituokę gyvent ir ir jiem gerai.. Čia manau kiekvienai porai skirtingai.. Bet jei man nepasipirštų per ilgą laiką kartu gyvenant ir net nemąstytų apie tai, tai pagalvočiau ar rimtai čia viskas.. Na nežinau, man vestuvės yra labai rimtas ir atsakingas žingsnis, ir aš jų noriu. wink

3

Re: ar verta isteketi...

Gyventi kartu, o po to (jeigu gerai sugyvenote) isteketi smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/4019

4

Re: ar verta isteketi...

Marina, 21 parašė:

Gyventi kartu, o po to (jeigu gerai sugyvenote) isteketi smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/4019

o po vedybu issiskirti ;]

5

Re: ar verta isteketi...

tiesiog yra poru kurie gyvena kartu turi vaiku ir laimingi,o kai susituoke po metu ar dveju issiskiria...tai norejau pasakyt kad nebutinai jai nepasipirsia tai nerimtai....galvoju visos paneles neretu susituokt,gal norisi ne susituokt bet tos dienos,viestuviu dienos...ar tikrai taip svarbu irasas pase?

6

Re: ar verta isteketi...

Manau jei paklaustum vyriskiu  tai jie tau atsakytu, kad gyvena kartu ir neveda moters todel ,kad vis dar tikisi sutikti geresne....:)

7

Re: ar verta isteketi...

Karolina, 19 parašė:

Na aš tai esu už tai, kad kurį laiką pagyvent kartu būtinai reikia.. O jau su vestuvėm.. Na čia kiekvienam skirtingai.. Vieni gali 10 metų nesusituokę gyvent ir ir jiem gerai.. Čia manau kiekvienai porai skirtingai.. Bet jei man nepasipirštų per ilgą laiką kartu gyvenant ir net nemąstytų apie tai, tai pagalvočiau ar rimtai čia viskas.. Na nežinau, man vestuvės yra labai rimtas ir atsakingas žingsnis, ir aš jų noriu. wink

sikart tikrai pritariu tad nesikartosiu big_smile

8

Re: ar verta isteketi...

kai planuojama tureti vaiku - tada reiketu susituokti. iki to laiko - tik tu dvieju zmoguciu reikalas kaip elgtis. apskritai man seima, tai daugiau nei 2 zmones (vyras ir zmona), bet ir vaikai. taigi nenoreciau teketi tol, kol nebusiu pasiruosusi tureti vaiku.

9

Re: ar verta isteketi...

pagyvent kartu pries vestuves butina manau,o jei jau pradedat kurt seima,kyla mintis apie vaikus,tai iteisint savo santykius butina,nes vaikas tada jau nesantuokinis,benkartas.. as uz vestuves,nebutinai isklimingas,bet uz!

10

Re: ar verta isteketi...

pasiskaiciau ir nutariau parasyti jokio skirtumo ar tu vedes ar istekejusi nuo to niekas nesiskiria nebent pavarde ar irasas be to gyvename 21 amziuje ir tokio dalyko kaip vaikas benkartas nesuprantu sad , is savo patirties galiu pasakyti vestuves gerai bet skyrybos po viso s...o dar geriau :::833 antra syki tos pacios klaidos niekada nedaryciau cia tik mano nuomone :::734

11

Re: ar verta isteketi...

Na,as cia jauniausia pasisakanti,bet apie ateiti ir as kartais pagalvoju.Ir visgi esu uz vestuves.Pagyventi kartu,taip reikia,bet gyvenciau ne ilgiau kaip kokius 2-3metus,veliau jeigu manes nevestu,tai sorry bet butu ate.Turiu lb daug pvz,kai "pasituso" po 5,6,7  metus ir palieka ant ledo.O kai tau 25+ ne taip ir lengva vel susirasti normalu vyra.Dauguma arba vede,arba ziuri i jaunesnes,arba issiskyre,arba daug vyresni(bet jeigu jam 35 ir dar nevedes,tai tikriausiai irgi kazkoks nenormalus).Kitas dalykas,turi buti kazkokios garantijos.Gerai jeigu pora neketina niekada gyvenime tureti jokio bendro turto ar vaiku,o jei ne,tai "sugyventinis" gali palikti su vaiku ir be nieko.

12

Re: ar verta isteketi...

Viarta..:D

13

Re: ar verta isteketi...

Egle, 16 parašė:

Na,as cia jauniausia pasisakanti,bet apie ateiti ir as kartais pagalvoju.Ir visgi esu uz vestuves.Pagyventi kartu,taip reikia,bet gyvenciau ne ilgiau kaip kokius 2-3metus,veliau jeigu manes nevestu,tai sorry bet butu ate.Turiu lb daug pvz,kai "pasituso" po 5,6,7  metus ir palieka ant ledo.O kai tau 25+ ne taip ir lengva vel susirasti normalu vyra.Dauguma arba vede,arba ziuri i jaunesnes,arba issiskyre,arba daug vyresni(bet jeigu jam 35 ir dar nevedes,tai tikriausiai irgi kazkoks nenormalus).Kitas dalykas,turi buti kazkokios garantijos.Gerai jeigu pora neketina niekada gyvenime tureti jokio bendro turto ar vaiku,o jei ne,tai "sugyventinis" gali palikti su vaiku ir be nieko.

na va Egle ir yra toks BET...
tu galvoji,kad po vestuviu neissiskiria zmones ?? kiti pagyvena tuos tavo 3 metus, susituokia, o po metu ar net puses nesa popieriukus skirtis.. << garantiju popieriukas ir balta suknele neduoda.. atsitiks kazkas ir paliks ir tas popierius tik daugiau problemu sudaro, nes per teismus skiriamasi :? va..
>> as manau, kad zmones buna drauge, kol jiems gera kartu..
na, teketi ar verta as nzn... turbut... apsivilkti balta suknele ir as viliuosi :V bet ne visiems pasiseka..

14

Re: ar verta isteketi...

Taip,Nijole,as suprantu.Bet tiesiog tokie zmones,kurie tempia ta laika ir delsia vesti,man atrodo paprasciausiai nerimti.Koks velnias zino,buna visokiausiu berneliu,o jeigu jau taip myletu,tai turetu vesti.O jeigu nori tik siaip pasitusyti,tai neverta net gaisti laiko,gal per ta laikotarpi susirasciau tikrai rimta vyra,kuris realiai planuotu ateiti su manimi.Tokia jau esu:nenori-nereikia:)nes kaip jau minejau,kuo daugiau meteliu,tuo vis sunkiau susirasti kazka normalaus.

15

Re: ar verta isteketi...

nu ka pasisakysiu ir as smile as su draugu kartu 3 metus, is ju dvejus gyvename kartu smile viskas puiku, bet apie vestuves negalvojam. dar visas gyvenimas pries akis, nera cia kur skubeti. man asmeniskai nieko nekeicia tas ziedelis ant pirstelio. jis meiles nei prideda, nei atima smile

16

Re: ar verta isteketi...

bet Ineta, o pagalvok.. ar ne fainiau buti ne JO mergina, o JO zmona??

17

Re: ar verta isteketi...

Man atrodo, kad dviem mylintiem zmonem, gyvenantiem kartu ir tt, vestuves neturetu buti kazkoks baubas,o tiesiog faina svente kada tampama vyru ir zmona=]]].

18

Re: ar verta isteketi...

Tokios kaip meile nera .. verta isteketi tada kai apsimoka tau (gali gauti daugiau naudos, nei teks atiduoti partneriui).. siaip ar taip vedybom dazniausiai laimi moteris..

19

Re: ar verta isteketi...

Mano supratimu tai tik formalumas. Kalbant apie poras pasiryzusias tam del jausmu.
Griztant prie klausimo "...ar verta isteketi?", labiau nerimauciau del fiktyviu santuoku.

20

Re: ar verta isteketi...

Marija, 22 parašė:

kas geriau tesiog gyventi kartu ar isteketi?

teisiskai naudingiau isteketi...