21

Re: ar verta isteketi...

Audrius, 26 parašė:

Tokios kaip meile nera .. verta isteketi tada kai apsimoka tau (gali gauti daugiau naudos, nei teks atiduoti partneriui).. siaip ar taip vedybom dazniausiai laimi moteris..

ir ką moteris tokio ypatingo laimi?? :::819

22

Re: ar verta isteketi...

Diva, 34 parašė:

ir ką moteris tokio ypatingo laimi?? :::819


cia tik jums geriau zinoti smile ta prasme jauciuosi kaip per patikrinima - noriu zinoti ka jis zino big_smile
kiekviena karta laimi vis kitka .. tai kas jai naudinga - kai nebenaudinga skiriasi ir ima kita vyra

23

Re: ar verta isteketi...

Audrius, 26 parašė:
Diva, 34 parašė:

ir ką moteris tokio ypatingo laimi?? :::819


cia tik jums geriau zinoti smile ta prasme jauciuosi kaip per patikrinima - noriu zinoti ka jis zino big_smile
kiekviena karta laimi vis kitka .. tai kas jai naudinga - kai nebenaudinga skiriasi ir ima kita vyra

buvau įsitikinus, kad didesne dalim moteris net labai nelaimi.... tai va noriu žinoti, o ką laimi??? :::225

24

Re: ar verta isteketi...

Laimi: stabiluma ( paprastai tai yra jau surastu poreikiu patenkinimo itvritinimas, nes sugauta auka jau tampa isipareigojusi ir teisiskai ), vedybos dazniausiai yra vyro sazines akmuo, kad jis negaletu daryti net tokiu dalyku kaip nueiti vakare isgerti alaus su draugais nejausdamas sazines priekaistu ( juk reikia ir zmonai demesio skirti, kurio niekada negana ), laimi papildomus poreikiu ivykdyma kaip atlyginima tenka atiduoti i bendra biudzeta ( kuri leidzia tik moteris ), neoamirstant to kad dar reikia nuolat nupirkti zmonai ne tik geliu bet ir papauosalu ar kokius sabalo kailinukus. Taip pat vyras isipareigoja rupintis visom zmonos giminem, jei atvaziuoja uosve is kaimo - turi sokineti ir apie ja.. Taip pat tai yra tam tikru isipareigojimu atmetimas, nes zmona gali sakyti kad vis tiek kaip zmona kada nors duosiu, bet siandien as pavargus tad nusivesk mane pasitusint be pasimylejimo .. ir dar daug daug ivairiu banaliu dalyku ..

25

Re: ar verta isteketi...

Audrius, 26 parašė:

Laimi: stabiluma ( paprastai tai yra jau surastu poreikiu patenkinimo itvritinimas, nes sugauta auka jau tampa isipareigojusi ir teisiskai ), vedybos dazniausiai yra vyro sazines akmuo, kad jis negaletu daryti net tokiu dalyku kaip nueiti vakare isgerti alaus su draugais nejausdamas sazines priekaistu ( juk reikia ir zmonai demesio skirti, kurio niekada negana ), laimi papildomus poreikiu ivykdyma kaip atlyginima tenka atiduoti i bendra biudzeta ( kuri leidzia tik moteris ), neoamirstant to kad dar reikia nuolat nupirkti zmonai ne tik geliu bet ir papauosalu ar kokius sabalo kailinukus. Taip pat vyras isipareigoja rupintis visom zmonos giminem, jei atvaziuoja uosve is kaimo - turi sokineti ir apie ja.. Taip pat tai yra tam tikru isipareigojimu atmetimas, nes zmona gali sakyti kad vis tiek kaip zmona kada nors duosiu, bet siandien as pavargus tad nusivesk mane pasitusint be pasimylejimo .. ir dar daug daug ivairiu banaliu dalyku ..

oi.... :::520 kur šitie nuostabūs pavyzdiniai vyrai sudėti - bėgsiu pasiimt... Lepina dėmesiu, perka gėles, papuošalus, kailinius, rūpinasi visom giminėm, o ypač mylima uošviene ir t.t.  :::608

26

Re: ar verta isteketi...

stai todel kad gauna tik dali privalumu moterys juos keicia nuolat.. po du po tris i metus ..

27

Re: ar verta isteketi...

Gal kam nors taip gyvenime ir pasiseka....... gana retai. Remiantis statistiniais duomenimis vaizdelis nekoks... :::215
Apie vedybinį "stabilumą" prikurta begalės anekdotų, galima dar kokią TV laidą "Neištikimybės testas" pasižiūrėti, labai neturint ką veikt. Kiek suprantu būtent vedę ar nuolatinius santykius puoselėjantys vyrai pasijunta žiauriai suvaržyti ir apgauti, kad kaip ir privalėtų tenkintis viena dama savo gyvenime. Ir su sąžinės priekaištais ar be jų periodiškai siekia įsitikinti, kad jie vis dar patrauklūs kitoms.... smile
Žmona ar draugė negali būti tiesiog vyro išlaikoma vištelė - ji turi papildyti šeimos biudžetą savomis pajamomis - iš darbo ar verslo, koks skirtumas. Be to būtent moters reikalas yra auklėti vaikus, spėti daryti karjerą, išlikti seksualia, patrauklia vyrui, taip pat prižiūrėti namus, spręsti buitinius klausimus ir t.t., ir pan. Apie mergvakarius su draugėmis, savęs lepinimą grožio procedūromis - pamiršk!!! nėra laiko tokiems niekams... Namie alkanas mylimas vyras ir vaikučai... O vyrą pamaitinti ir kaskart nustebinti lovoje būtina, kitaip susiras kitą...  Taip pat reikia mylėti ir gerbti visus vyro draugus, alų, krepšinį, futbolą, žvejybą, medžioklę ir bet kokius kitus tikrus vyriškus darbus. Nezysti vyrui: noriu to, noriu ano.... nori? nusipirk už savo pinigus, nėr čia ko išnaudot vargšo žmogaus - jau ir taip žygdarbį įvykdė, kad vedė.... smile

Kodėl man atrodo, kad labiausiai vedybomis džiaugiasi uošvienė ir anyta. smile Tipo šaunuoliai vaikučiai, gyvens kaip pridera, o ne šiaip sau nuodėmėje susimetę.... :::608

28

Re: ar verta isteketi...

Audrius, 26 parašė:

Laimi: stabiluma ( paprastai tai yra jau surastu poreikiu patenkinimo itvritinimas, nes sugauta auka jau tampa isipareigojusi ir teisiskai ), vedybos dazniausiai yra vyro sazines akmuo, kad jis negaletu daryti net tokiu dalyku kaip nueiti vakare isgerti alaus su draugais nejausdamas sazines priekaistu ( juk reikia ir zmonai demesio skirti, kurio niekada negana ), laimi papildomus poreikiu ivykdyma kaip atlyginima tenka atiduoti i bendra biudzeta ( kuri leidzia tik moteris ), neoamirstant to kad dar reikia nuolat nupirkti zmonai ne tik geliu bet ir papauosalu ar kokius sabalo kailinukus. Taip pat vyras isipareigoja rupintis visom zmonos giminem, jei atvaziuoja uosve is kaimo - turi sokineti ir apie ja.. Taip pat tai yra tam tikru isipareigojimu atmetimas, nes zmona gali sakyti kad vis tiek kaip zmona kada nors duosiu, bet siandien as pavargus tad nusivesk mane pasitusint be pasimylejimo .. ir dar daug daug ivairiu banaliu dalyku ..


Vai vai. Aisku, vyras susituokes, tai tolygu kaip patekes i vergija, o jau moteris-zmona tik sedi rankas susidejus. Rask normalia moteri, kuria NORETUM vesti ir nereikes cia verkti kaip vyrui blogai tuoktis=P.

Gal nepasakosiu apie tikrai zymiai banalesnius dalykus, kuriuos moteris duoda vyrui kaip zmona....

29

Re: ar verta isteketi...

vesti vyrui nebutina,svarbiau kad jis butu patrauklus ir kaltu pinigus.....
kam laikyti viena pora kojiniu sitiek metu jai gali kasdiena naujas apsimauti????
p.s. cia mano dabartine nuostata. komentarai nepageidaujami,geriau trenkite su galva i siena,turesite daugiau naudos...  gal as kadanors gausiu i galva ir susidergsiu savo mastyma ir vesiu,bet meldziuosi kasdiena kad taip nenutiktu....   
AMEN!!!!!!

30

Re: ar verta isteketi...

Vat stai kokie Lietuvos vyrai!!!=]]] Negali pykti nei ant vienos lietuvaites istekejusios uz kitataucio=PPP.

Aisku, man visishkai vienodai koks Viktoro poziuris, bet jei dar ir 25 m zmogus turi tokia nuomone, tai nekas:PPP.....

31

Re: ar verta isteketi...

Tai jis ir 60 (jeigu tiek išvis gyvens) turės tą pačią nuomonę, tik jau nė vienai "kojinių porai" nebus reikalingas... :::044

32

Re: ar verta isteketi...

moterys,panos aciu uz jusu pasisakymus,o jus su galva i siena trekti nemeginot????
ar jus zinot toki zody Laisve????

33

Re: ar verta isteketi...

Viktoras, 25 parašė:

moterys,panos aciu uz jusu pasisakymus,o jus su galva i siena trekti nemeginot????
ar jus zinot toki zody Laisve????

aišku, kad ne - tai tu čia toks laisvas, o mes tokios "ribotos".... Tai nueik prie Laisvės paminklo ir patrankyk savo galvą į postamentą, jeigu taip norisi... :::044

34

Re: ar verta isteketi...

Diva, 34 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

moterys,panos aciu uz jusu pasisakymus,o jus su galva i siena trekti nemeginot????
ar jus zinot toki zody Laisve????

aišku, kad ne - tai tu čia toks laisvas, o mes tokios "ribotos".... Tai nueik prie Laisvės paminklo ir patrankyk savo galvą į postamentą, jeigu taip norisi... :::044

Ar tau ten galvytej viskas gerai?!?
Zinai gal as ir jaunas bet suprantu kai peza ne i tema.
Kiek suprantu Viktoras 25 kalba apie kitokia laisve, o prie ko cia tas laisves paminklas.
jis tikrai pastatytas netam kad i postamenta galva trankytu jeigu nenori zmonos tureti.
pasiziurek i tas Lietuvos moteris kas joms rupi, pinigai, kad vyras turetu buta, gera masina, gal jus lietuvos moterys taip apibudinat zodi vedybos ir meile?
tai cia jums reiketu galva i siena patrankyt, neveltui Lietuvoj mazeja populiacija jei visos tokios lietuvaites palik tai jos ir tebus uzsienieciams tinkamo.
Ir dar vienas dalykas, pasakyk kiek lietuvaiciu kurios istekejo uz uzsienieciu yra is tiesu laimingos?
1,2,3.
kodel jos teka uz uzsienieciu, ogi del turtu ir delto kad yra per kvailos turtinga lietuvi vyra susizvejoti....
As visalaikas buvau tokios nuomone, kad moterys yra protingesnes uz vyrius bet situo atveju palaikau Viktora, jus moterys siais laikais apie garbe neismanot nieko.
Apie meile tuo labiau, jums terupi materialus dalykai, tai stai ka as tau pasakysiu.
89% lietuvaiciu yra materialistes...
Jei as vesiu tai tikrai ne lietuve.
Jos gal ir grazios, bet deja kvailos, Dievas niekada neduoda 2 geru dalyku iskart, bent jau ne pas moteris. Nori pyk, nori pizdavokis, bet deja pizdavojamasi tik lovoje big_smile
o as jau uzimtas big_smile
ir as puikiai zinau ka tu dabar galvoji "kazkoks 14 metu jaunes vaikas kalba nesamones"
bet ar tu bent mane pazysti? NE yras posakis neprasidek su velniu jei su juom negali susitvarkyti....

35

Re: ar verta isteketi...

Vidmantas, 20 parašė:
Diva, 34 parašė:
Viktoras, 25 parašė:

moterys,panos aciu uz jusu pasisakymus,o jus su galva i siena trekti nemeginot????
ar jus zinot toki zody Laisve????

aišku, kad ne - tai tu čia toks laisvas, o mes tokios "ribotos".... Tai nueik prie Laisvės paminklo ir patrankyk savo galvą į postamentą, jeigu taip norisi... :::044

Ar tau ten galvytej viskas gerai?!?
Zinai gal as ir jaunas bet suprantu kai peza ne i tema.
Kiek suprantu Viktoras 25 kalba apie kitokia laisve, o prie ko cia tas laisves paminklas.
jis tikrai pastatytas netam kad i postamenta galva trankytu jeigu nenori zmonos tureti.
pasiziurek i tas Lietuvos moteris kas joms rupi, pinigai, kad vyras turetu buta, gera masina, gal jus lietuvos moterys taip apibudinat zodi vedybos ir meile?
tai cia jums reiketu galva i siena patrankyt, neveltui Lietuvoj mazeja populiacija jei visos tokios lietuvaites palik tai jos ir tebus uzsienieciams tinkamo.
Ir dar vienas dalykas, pasakyk kiek lietuvaiciu kurios istekejo uz uzsienieciu yra is tiesu laimingos?
1,2,3.
kodel jos teka uz uzsienieciu, ogi del turtu ir delto kad yra per kvailos turtinga lietuvi vyra susizvejoti....
As visalaikas buvau tokios nuomone, kad moterys yra protingesnes uz vyrius bet situo atveju palaikau Viktora, jus moterys siais laikais apie garbe neismanot nieko.
Apie meile tuo labiau, jums terupi materialus dalykai, tai stai ka as tau pasakysiu.
89% lietuvaiciu yra materialistes...
Jei as vesiu tai tikrai ne lietuve.
Jos gal ir grazios, bet deja kvailos, Dievas niekada neduoda 2 geru dalyku iskart, bent jau ne pas moteris. Nori pyk, nori pizdavokis, bet deja pizdavojamasi tik lovoje big_smile
o as jau uzimtas big_smile
ir as puikiai zinau ka tu dabar galvoji "kazkoks 14 metu jaunes vaikas kalba nesamones"
bet ar tu bent mane pazysti? NE yras posakis neprasidek su velniu jei su juom negali susitvarkyti....

Vidmantai, o tau galvytėj viskas gerai? Jeigu nesugebi suprast, kas parašyta, tai nereikia pult rėkaut iškart. smile
Pasižiūrėk į Lietuvos vyrus ir pasakyk, kas jiems rūpi? Vedybos, šeima, nuolatiniai santykiai, vaikai? Žr. Viktoro, 25 pasisakymus... smile 
Jokie pinigai nepadarys iš kažkokio bio pusfabrikačio žmogaus.  Vyrams rūpi gerai praleist laiką - moterys ieško žmogaus ir aprūpintos ateities. Taip kad mažiau rėkauk apie tai, ko dar gyvenime nesi supratęs... smile

36

Re: ar verta isteketi...

as manau kad gyvenime esu daug patyres ir suprantu. Man nereikia ziureti i Viktoro pasysakymus,as ir taip zinau jo nuomone. As jy geriau pazystu negu tu manai...
Beto as niekados nerekauju, as tokio budo zmogus kuris issako savo nuomone ramiai.
beto visi vyrai nori buti "kruti" o kas is tiesu galvoje slepiasi nezino niekas.
pas moteris irgi taspats, tai pabaikit pjauti i pieva, pasiputimu nieko nepasieksit.
Forumas skirtas padiskutuoti ir pasikalbeti atvirai, o ne vienas is kito tyciotis, ir as manau kad kiekvienas zmogus turi teise ir laisve i savo nuomone,nes zmogus be nuomones ne zmogus.
BET AS LIETUVAITES VISTIEK NEVESIU... big_smile

37

Re: ar verta isteketi...

Vidmantas, 20 parašė:

as manau kad gyvenime esu daug patyres ir suprantu. Man nereikia ziureti i Viktoro pasysakymus,as ir taip zinau jo nuomone. As jy geriau pazystu negu tu manai...
Beto as niekados nerekauju, as tokio budo zmogus kuris issako savo nuomone ramiai.
beto visi vyrai nori buti "kruti" o kas is tiesu galvoje slepiasi nezino niekas.
pas moteris irgi taspats, tai pabaikit pjauti i pieva, pasiputimu nieko nepasieksit.
Forumas skirtas padiskutuoti ir pasikalbeti atvirai, o ne vienas is kito tyciotis, ir as manau kad kiekvienas zmogus turi teise ir laisve i savo nuomone,nes zmogus be nuomones ne zmogus.
BET AS LIETUVAITES VISTIEK NEVESIU... big_smile

Viktoras labai aiškiai išsakė savo nuomonę - man visai nebūtina jo asmeniškai pažinot, kad suprasčiau, ką jis norėjo pasakyt... :::608
Va šitam poste tu savo nuomonę išsakei ramiai - tai patikėsiu, kad gali ir ramiai bendrauti.
O jeigu nori pasikalbėt atvirai - klausimas buvo ar verta ištekėt? Už tokio, kuris visą gyvenimą vaidins mirštantį gulbiną ir verks, kaip jam subjaurojo jo laisvę ir gyvenimo džiaugsmus - tai tikrai neverta. Kam gadint sau gyvenimą??? Gyvenimas su kitu žmogum turi pagerinti tavo gyvenimą, o ne pabloginti. smile Kartu gyventi ir neprarasti savo laisvių neskaudinant mylimo žmogaus nėra labai paprasta - kad tai pavyktų turi stengtis abu. smile ir nė vienas nevaidint aukos - kitaip nėra jokios prasmės veltis į tokią avantiūrą... smile

38

Re: ar verta isteketi...

na Diva juk sakiau kad geriau trenkti su galva i siena smile
"tik prarades supranti ka turejai"  kam tuoktis ir veliau skirtis? tiesiog kartu gyveni...
pasakyk viena vedybu privaluma as pasakysiu 10 blogybiu smile

39

Re: ar verta isteketi...

Viktoras, 25 parašė:

na Diva juk sakiau kad geriau trenkti su galva i siena smile
"tik prarades supranti ka turejai"  kam tuoktis ir veliau skirtis? tiesiog kartu gyveni...
pasakyk viena vedybu privaluma as pasakysiu 10 blogybiu smile

žr. ankstesnius postus :::305 ten smulkiai išvardintos visos blogybės - papildomai vardint nebūtina.
Taip galvojant, tai pasakyk man vieną priežastį, dėl kurios verta gyvent - aš tau pasakysiu 10, dėl kurių neverta... Iškart po to eisi žudytis??? :::157
Kokius privalumus ir minusus žmogus nori matyti - tuos ir mato... :::608:::528

40

Re: ar verta isteketi...

"Taip galvojant, tai pasakyk man vieną priežastį, dėl kurios verta gyvent - aš tau pasakysiu 10, dėl kurių neverta... Iškart po to eisi žudytis???"
viena is priezasciu kodel verta gyventi tai galimybe nusizudyti....  laukiu tavo 10 priezasciu...