1

Tema: ziema ziemuze

sveikuciai smile nu ka prisnigo lauke? a? smile o namuciai kaip? kaip puosites namus sventems? pasidalinkim idejomis big_smile man asmeniskai nusibodo tradicine eglute, girliandos.. tongue

2

Re: ziema ziemuze

nekenciu ziemos sezono su jo sniegu, salciu, visom sventem, dviem menesiais kalediniu akciju, nuolaidu. sventiskos nuotaikos nostalgija man liko is vaikystes. o dabar vemt vercia nuo piniginiu svenciu.

jei nusibodo eglute, tai pasistatyk namuose kleva arba azuola, dar kaledu seneli zaliai aprenk.

3

Re: ziema ziemuze

Aleksandras, 22 parašė:

nekenciu ziemos sezono su jo sniegu, salciu, visom sventem, dviem menesiais kalediniu akciju, nuolaidu. sventiskos nuotaikos nostalgija man liko is vaikystes. o dabar vemt vercia nuo piniginiu svenciu.

jei nusibodo eglute, tai pasistatyk namuose kleva arba azuola, dar kaledu seneli zaliai aprenk.

:::833 žalias kalėdų senis prie klevo... :::044 čia geras.... Aleksandrai, užpatentuok originalią idėją, o tai dar kas nors pavogs... :::608

4

Re: ziema ziemuze

jo vasara kurkas geriau....silta,sauleta,galima maudytis,degintis.vasara uz ziema geresnis metu laikas,VASARA JEGA

5

Re: ziema ziemuze

Laukiu ziemos beabejo..Labiausiai del to, kad nelauzant masinos (ant asfalto) galima traukti rankini ant sniego..O siaip sventes man dzin..Nu gal del tradicijos kad per naujus minam kazkur i uzsieni..:D

6

Re: ziema ziemuze

o man kaledos visada silciausia svente. ir man ji niekada nenusibos.. as ju laukiu.. nevisada turiu ka artimiesiems padovanot, bet zinau,kad svarbiausia pacius artimiausius is ju siltai apkabinti :H labai tikiuosi, kad mano brolis su sesium gris :H
> neneigsiu, siaip sios dienos isnesa is piniginiu daugiausia pinigu.. bet tomis dienomis jauciuosi geriausiai..

7

Re: ziema ziemuze

as situ seimos svenciu nelaukiu del savu priezasciu man jos buna liudniausios.. :V
>> na o ziema man kaip matu laikas smagus tiek sienas tiek slides ir ausktas kalnas visada patiko man :-)

8

Re: ziema ziemuze

hmz.. nesuprantu ko sitaip pykstate ant ziemos :V smile

9

Re: ziema ziemuze

man patinka ziemuze del graziu svenciu kaip ir sake Nijole...
Gera laukt to silto vakaro kai ner pykciu tarpusavy, ramybe uzplusta, dovanelem keitiesi, ziuri kaip kazkas nudziunga bent truputi big_smile zvakiu sviesa uzlieja, girliandos man irgi inesa linksmumo ramaus tongue
va o siaip tas saltis man ne prie sirdies nes daznaj sergu hmm tj jau cia kita kalba...arba kai nusali raudonai nosyte ir paskum lb skaud
:::225

10

Re: ziema ziemuze

jo jau puosiames...:)

11

Re: ziema ziemuze

Viktorija, 26 parašė:

jo jau puosiames...:)

jau? ... as taj tik savaite pries kaledas pradedu...

12

Re: ziema ziemuze

Nezinau kartais gerai o kartais ne :? gerai jei esi kompanijoj :::818 galvoji apie teigiamus dalykus :::815:::702:::705:::537:::459:::133:::130 o kai esi vienas ir ir turi problemu tai jau daznai atsitinka kad viskas pabiura:::123

13

Re: ziema ziemuze

Tomas, 25 parašė:

Nezinau kartais gerai o kartais ne :? gerai jei esi kompanijoj :::818 galvoji apie teigiamus dalykus :::815:::702:::705:::537:::459:::133:::130 o kai esi vienas ir ir turi problemu tai jau daznai atsitinka kad viskas pabiura:::123

o tu ka vienas Kaledas sutinki? ar apskritai apie ziema kalbi? (tfu issigandau...)

:::007

14

Re: ziema ziemuze

joa,,,paskui ir ziuri i ta egle du menesius,,,jokios sventiskos nuotaikos nebelieka smile o gi norisi pakeist ta rutina smile

15

Re: ziema ziemuze

Doroteja, 21 parašė:
Tomas, 25 parašė:

Nezinau kartais gerai o kartais ne :? gerai jei esi kompanijoj :::818 galvoji apie teigiamus dalykus :::815:::702:::705:::537:::459:::133:::130 o kai esi vienas ir ir turi problemu tai jau daznai atsitinka kad viskas pabiura:::123

o tu ka vienas Kaledas sutinki? ar apskritai apie ziema kalbi? (tfu issigandau...)

:::007


Nieks tau nesake kad as pats baisiausias cia :::036

16

Re: ziema ziemuze

Oho, man dar net nekilo minciu puostis big_smile

17

Re: ziema ziemuze

Kokia ziemuze? Kur ta ziema? ruduo blemba tesis puse metu..ziauriai piktas as del to..:D

18

Re: ziema ziemuze

sokoladine ziema :::815

19

Re: ziema ziemuze

Ineta, 20 parašė:

sokoladine ziema :::815


kodel sokoladine? big_smile

20

Re: ziema ziemuze

mano sese va šeštadienį papuošė eglę, bet man jokios kalėdinės dvasios nera kol nėra sniego :?