41

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

o, tai nebloga bolida pasidares tada smile Nors golf3 ir nelabai man prie sirdies smile
syncro tau turetu duoti gera pranasuma starte smile
Mano bratkis vienas turejo golf2 syncro su 1.8GTI motoru, tai startuodavo ganetinai ispudingai smile (na nieko nuostabaus, nes kai prasikasa priekiniai ratai, jis pasidaro 4x4) smile

O kokia tavo golfelio mase? ir kiek kW pas taviski motoriuka? smile

42

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

2.9 140 kw, 1300 kg su kapekom mase. Siaip nieko daryti nereikejo, tiesiog gan retas varijantas vr6 syncro.

tas syncro ir mase siek tiek atima galios vaziuojant didesniu greiciu, bet nuo starto, kai numini iki gugno ir atleidi, tai visi keturi prasisuka smile

43

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

tai tikiu smile
siuo atveju syncro tave gelbsti nuo uzsikasimo starte smile
idomu butu toki paliginti su Honda CRX MK2.5 1.6 (B16A - 160Ag (112kW)) smile
Tik gaila kad tokiu CRX tik vienetai lietuvoje smile

44

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

druzbanas toki turejo, tai teko pralekti... gerai, gerai traukia, plius lengvas daiktas.

45

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

tai tipo CRX jau daiktas o civikas vtk aisku sochas" gaila" jau ne lengvas ir negreitas? jai skirtumas 17 kw. tai jau netraukia?

46

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Nu nezinau kaip del tu civicu as turiu 2004 civic type r.gamylkinis variantas kaip zinom turi 197AG,pas mane yra sudetos sportines kuro padavimo kameros,islengvintas smagratis su street racing sankaba,pilnai sportinis exhaustas nu ir aisku HKS oro filtras \grybas\ bei cipas.taip pat kebulas yra islengvintas karbonu!Mes kalbam 275AG ir apie 5,5 sek iki 100 kilu jei kazkas nori isbandyt savo crx su mano cviaku maloniau prasom!!
Kaip pavyzdi galiu pasakyt!gatvej manes nepadeda ivieta tokios masinos kaip nujausias BMW M3 bei AUDI RS4.

47

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Gedas, 26 parašė:

Nu nezinau kaip del tu civicu as turiu 2004 civic type r.gamylkinis variantas kaip zinom turi 197AG,pas mane yra sudetos sportines kuro padavimo kameros,islengvintas smagratis su street racing sankaba,pilnai sportinis exhaustas nu ir aisku HKS oro filtras \grybas\ bei cipas.taip pat kebulas yra islengvintas karbonu!Mes kalbam 275AG ir apie 5,5 sek iki 100 kilu jei kazkas nori isbandyt savo crx su mano cviaku maloniau prasom!!
Kaip pavyzdi galiu pasakyt!gatvej manes nepadeda ivieta tokios masinos kaip nujausias BMW M3 bei AUDI RS4.

gal joms gaila drozti maximaliai savo masiniuka smile

48

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

bet civicas yra labai super gera masina!ar zinot kad 6 civicai kurie ejo iki 2000 metu statuose yra tituluojami vieni geriausiai ir lengviausiai tiuninguojami is visu pasaulyje leidziamu masinu modeliu,is kuriu imanoma ispausti nezmoniska galia turint tik 1,6 ar 2.0 varikli!!!!!!!!

49

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

matau cia visi apsiskaite,kazin kaip is tikruju yra isvis ??? big_smile big_smile tongue

50

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

nekarta mane yra posukiuose padares golfas ar polo su G60,nekarta porschas dave per sonus, rs4 irgi....   nu neskaitant kad tikrai daug vazineju,nu tikrai nei vienas civikas neikibo ir nei vienas evo,nors iki 140km/h tikrai prie uzpakalio buvo prikibe big_smile

51

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Viktoras, 26 parašė:

nekarta mane yra posukiuose padares golfas ar polo su G60,nekarta porschas dave per sonus, rs4 irgi....   nu neskaitant kad tikrai daug vazineju,nu tikrai nei vienas civikas neikibo ir nei vienas evo,nors iki 140km/h tikrai prie uzpakalio buvo prikibe big_smile

o pats su kuo riedi smile ?

52

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

idomu butu pamatyt ta masina kurios isvietos nieks nepaveja????tu ta savo nepavejama buvai kada nuvezes su i profesionale dragu trasa su profesionaliais dragistais palenktyniaut!?
O mano vargsas civikelis dalyvauja JAP SHOW,KURIOS VYKSTA UK SANTA PODo trasoje,tai yra antra pasaulyje trasa!mano vargsas ir vos vaziuojantis labai neka nusileidzia super tiuningoutiem skylinam!siais metais rudeni paskutines lenktynes gaila neivyko del prasto oro!nors masina tikrai buvo ruosiama intensyviai lenktynems.
tai jei yra noras parodyt kaip tavo masiniukas yra nei vieno civiko nepavejemas,maloniai kvieciu kitu metu pavasari :)as bilietus ir startine vieta turiu o norinciam su manim pasigalinet bilietukus tikrai nupirksiu,pinigu man negaila as ju uztektinai turiu.Ko tik nepadarysi del malonumu wink

53

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Gedas, 26 parašė:

idomu butu pamatyt ta masina kurios isvietos nieks nepaveja????tu ta savo nepavejama buvai kada nuvezes su i profesionale dragu trasa su profesionaliais dragistais palenktyniaut!?
O mano vargsas civikelis dalyvauja JAP SHOW,KURIOS VYKSTA UK SANTA PODo trasoje,tai yra antra pasaulyje trasa!mano vargsas ir vos vaziuojantis labai neka nusileidzia super tiuningoutiem skylinam!siais metais rudeni paskutines lenktynes gaila neivyko del prasto oro!nors masina tikrai buvo ruosiama intensyviai lenktynems.
tai jei yra noras parodyt kaip tavo masiniukas yra nei vieno civiko nepavejemas,maloniai kvieciu kitu metu pavasari :)as bilietus ir startine vieta turiu o norinciam su manim pasigalinet bilietukus tikrai nupirksiu,pinigu man negaila as ju uztektinai turiu.Ko tik nepadarysi del malonumu wink

ok, reikia ir tau paporinti, kas per tave vargans do civikiuks

54

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Gedas, 26 parašė:

Nu nezinau kaip del tu civicu as turiu 2004 civic type r.gamylkinis variantas kaip zinom turi 197AG,pas mane yra sudetos sportines kuro padavimo kameros,islengvintas smagratis su street racing sankaba,pilnai sportinis exhaustas nu ir aisku HKS oro filtras \grybas\ bei cipas.taip pat kebulas yra islengvintas karbonu!Mes kalbam 275AG ir apie 5,5 sek iki 100 kilu jei kazkas nori isbandyt savo crx su mano cviaku maloniau prasom!!
Kaip pavyzdi galiu pasakyt!gatvej manes nepadeda ivieta tokios masinos kaip nujausias BMW M3 bei AUDI RS4.

bet tu bajerius skaldai big_smile tu biski jausk skirtuma, tarp CRX MK2.5 (baigti gaminti 1991m) ir tarp 2004 civic type-r smile cia tas pats kas kukuruznika lyginti su mig 21 smile

beje tokia pabombinti bolidai kaip CRX MK2.5 su 1.6 motoru puikiai tinka dragams, ilgoje trasoje zinoma laimi tas kas turi didesne kubatura, Beje tarkim tokiu CRX pranasumas yra tas, kas su kokiuo B16A1 motoru (1.6l - 150AG) jis tesvere 960kg, ko pasekoje jis turi dideli pranasuma starte. Honda motorai dazniasiai turi ir labai dideli rezerva, atlaiko didelius sukiu. O tokie motoru swapai kaip H20+B16+turbo tai varo baime ir V8 savininkams, Nes bolidas sverentis <1t pasikinko virs 300AG.

Zodziu sneka paprasta, Honda dauguma atveju yra pranasesne uz dauguma.

55

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

del mano masiniuko jokiu ten dideliu naujovu,paprastu paprasciausias 540 su 286AG
nu nezinau kaip kituose salyse,bet vokieciuose tikrai nesimato jokiu super japonu,matyt nepasimoka,kam is toli kazka pirkti,jai po nosim turi hamann schnizer rieger,ABT,brabus ir t.t....

56

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Nlb tikiu kad rs4 tau newarzowas... Honda jei tokia turi gal ir nieko, bet stokas pries stokus tay vokieciai laimi smile

57

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

Viliau as nesakiau kad nevarzovas,bet ji manes nepadeda,as kalbu apie pacia naujausia!is vietos as ja dedu nestipriai,bet po to ji labai isleto pradeda vytis ir kazkur nuo 100 iki 140 kilu eina vienodai!mano honda toli grazu ne stokas,ten sukista tiek svaru kad neverta net skaiciuot smile pradedant nuo oro fitro visos ismetimo ir kuro padavimo sistemos aliuminio radijatoriaus islengvinto smagracio sportines sankabos sportinio cipo,karbonu islengvinto kebulo,viduje yra tik dvi priekines sedynes yra isimtas kondicionierius.
O delto stoko,as kaip pirkau savaja su labai minimaliu pakeitimu pilnai nauju sportiniu exhaustu,kuris sakykim dadeda max 10AG,pirmom dienom ejau lenkciu su 2004 BMW M3,masinos ejo viens prie vieno ir tikrai matesi kad tas kuris vairavo bmw spaude kiek galejo,as irgi sukau iki 9000rpm.ir tas bimbalas tikrai nera leta masina,tiesiog galios trukuma lyginant su bimbalu atsveria masinos lengvumas ir puikios trumpos pavaros pritaikytos greitam sovimui is starto.

As pats viktorai turejau 540 2000 metu pries sita civika,tikrai super gera masina!iki siol gailiuosi truputi kad pardaviau!bet masina sensta ir ateina laikas ja keist.Bet kaip puiku pavyzdi galiu pasakyt,tavo bimbalas turi tik keliais arkliais daugiau negu mano,bet mano masina po visu pakeitimu yra dvigubai lengvesne negu tavo!man atrodo atsakymas butu aiskus...
O delto kad vokietijoj gyvenant nera verta pirkt kitokios kaip tik vokiskos masinos!visiskai pritariu!as lygiai taip pat daryciau! ir dar supranti yra didelis skirtumas tarp tavo bmw ir mano civico,as kaip suprantu tu ji naudoji kasdieniniam vazinejimui,o mano civicas yra zaislas i kuri as kisu pabkes tiuninguoju ir isvaziuoju su juo palakstyt dazniausiai tik savaitgaliais arba kai vaziuojam i visokias parodas ar varzybas!

58

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

gedai >>> na m3 4 litru isibegeje per 4.7-4.9 iki 100km. Tu pats sakei, kad tavo per 5.5 sekundes.
Beje, kai kalba eina apie 5 sekundes, tas 0.6-0.8 sekundes skirtumas yra gan jauciamas.

Tad darome isvada: arba gamintojai meluoja, per kiek ju bolidas pasiekia 100km, arba tu.
Arba esme ne masinose, o kas jas vairuoja.

59

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

giedrius jis rase kad 2004 M3 tay ten dar straight six o ne V8 motoras smile tad jis turetu begt labaj panasiai iki simto kaip tas cvekas smile

60

Re: Hondos privalumai ir trukumai?

is vietos iki 100km/h jau milijona kartu girdejau,vistiek asmenikai maloniausia kai prie 200 kali sesta pavara ir masina vis dar tebetraukia,nesvarbu ar kalnas ar nuokalne.... p.s. mieste mane padaro golf 5gti,r32 irgi be dideliu vargu,bet tik mieste big_smile