1

Tema: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

... pinigu daug neturiu...sukrapshtysiu 8000 Lt....na gal dadesiu  2000, jei labai reikes.... Beet nenoreciau automobilio pagalba ikishti save i skolas...pavasari laukia buto remontas... bus kur pinigus ishmesti....
nesu didelis zinovas.... noreciau nusipirkti automobili, kuris nebutu galvos skausmas.. Patarkite ish savo patirties...
... salygu kaip ir nera, preish nepilna savaite turejau avarija, ish mashinos nieko neliko... policijos pastaba buvo tokia... dekok, kad tai ne civikas ar mazda ( ash kalbu apie mazuliukes )... nieko priesh neturiu priesh shitas mashiniukes, bet jei buciau sedejusi uz vienos ish ju vairo, buciau likusi be koju (o jos man labai reikalingos) smile
.. kazkodel esu apsistojusi ties opel omega,vectra
... aciu uz jusu pasiulymus...

2

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

     Hmm.. Na aš irgi tikrai ne didelė žinovė šiuo klausimu.. Tačiau ką žinau, tai kad Nissan tikrai verta pirkt. Iš šeimyninės patirties kalbu. Prieš 6 metus tėvai nusipirko Nissan Sunny 91ų metų.[fl]4077[/fl]  Ir iki dabar važinėja tėtis be jokių problemų. Per visą tą laiką į servisą važiavo nebent tik tepalus pasikeist ar dar kokias smulkmenėles patvarkyt. Niekas nebarška, negenda ir problemų jokių nekyla. Nekalbant apie tai, kad mašiniukas tikrai simpatiškas ir patogus. Sesė prieš porą dienų nusipirko tokį patį, tik 93ų ir dyzeliuką, ai dar hečbekas pas ją.[fl]4078[/fl]  Būklė kaip tokių metų mašinai - ideali. Reikia tik amortikus galinius pakeist. Senelis su tokiu atvažinėjo be problemų irgi apie 7 metus, o pardavė, nes užsimanė limuzino klasės mašinos ir nusipirko Hyunday Sonatą.[fl]4081[/fl]  Mama neseniai gavo darbinį Nissan Quashqai.[fl]4079[/fl]  Apie šitą ką nors pasakyt žodžių trūksta, nereali mašina. Ir tikrai žinau, kad mano sekantis mašiniukas bus arba mersiukas (krokodilas) [fl]4080[/fl] arba Nissanas. Ir jokių kitų variantų smile)   

3

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

.. labai ishsamus pasiulymas..... smile ... aciu.... ash pasizvalgysiu.... dekoju

4

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na Quashqai tikrai neipirksi:(bet nissan neraa taip blogai!o apie opel, na jei omega tai jei dyzelio nori tai 2.5l bmw variklis stovi, nieko gero apie juos negirdejau) na rinktis tau, japoniskos masinos pigesnes, bet detales truputi brangesnes, o su vokiskomis atvirksciai:) SEKMES!

5

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

... na taip.... kas del Quashqai smile...  tai ne mano kishenei.... bet akis paganyti nekainuoja... smile... ach vargas.... ziurejau roverius, atrodo tvarkingos, klasikines mashinikes... kaina prieinama... bet pasiskaiciau forume apie jas.... ir suabejojau...

6

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na geriau jau opelio nepirk.. wink brolis turejo 91m, tai ji man tokia karve jei uzklimpsti kur ti isvaziuot ne kas.... nuosirdziai patariu, o jei buvai neseniai i avarija papuolus ir sakai vos kojos loko sveikos, tai kiek zinau pas audi masinas yra procoten saugos sistema kaip ji ten tiksliai veikia nzn :V bet zinau kad susije su dirzais ten jie ne taip uzsiverzia ar naudoja pocio zmogaus svori... na mes dabar vairuojam audi 100, 1992m.quatro labai smagi masina, ilgose keliones pasaka, pakankamai vietos kojoms(bejee mes savo galvojam parduot ir pirkt kita). ir tokia masina gali nusipirkti uz savo norima suma, nes maciau autopliuse iki 10 000 lt yra. na sekmmes renkantis wink

7

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

.. vaziavau su audi 80... nezinau kaip tie dirzai veikia... bet galva sumushta,  ir kvepuoti sunku.... jau nekalbu, kad nakti nesugebu per skausmus ant kito shono apsiversti sad

8

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na mano nuomone tai siulyciau japoniska masinike, o del roveriu tai nzn, zinau kas turi lyg nesiskundzia, bet rover angliska masina!

9

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

As irgi siulyciau is japonisku, dalys brangesnes, bet masina maziau genda. Tai ant remonto gal ir tiek pat iseis, tik reciau teks galva kvarsinti del gedimu:)

10

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

i rover,crysler patariu neziuret nes turesit bedos wink saab/ volvo remontas bus brangus, su peogeot gali ziema jei lb salta but vargo del uzvedimo.. su senesniais vw passat apskirtai su patekimu i vidu, nes spyneles uzsala big_smile nepatariu imt su galiniais varomais, na nebent megstat drifta smile .. siaip tikrai irgi siulyciau rinktis is japonisku.. honda/ subaru/ mazda, na is vokisku vw/ audi galima ziuret smile tik jei atrodo kokia sportine ar savininkas plika galva tai patarciau vengti smile ir pirkti su nusimananciu masinose zmogum smile

11

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na kazkaip idomiai jus cia rasot, venkit roveriu, pirkit japoniskas, juk roveris ta pati honda tik anglijoj rinkta :::639 na as vasra taip pat nemazai ieskojau rinkausi uz panasia kaina, tai variantus turejau rover600, opel vektra ir bmw3 bet galiausia pasiemiau fiat bravo, nedidele pet tvirta masina ir siaip ji  privete pakeist mano ankstesni nusistatyma apie italiskas masinas, beda tik ta kad kaikurie servisai vis dar baidosi ju, bet kadangi ju sparciai daugeja tai greitu metu nebeliks sios bedos :::608

12

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

gerb jolantay sunku kanors pasiulyt, nes nera reikalavimu masinai smile Uz 8000lt pasirinkimo gama yra tikrai plati smile galeciau tik pakomentuot jos norimas masinas. Opeliu warikliukai tikray kantrus teko zaist su omega 99 2,0 tay salonas kazkoks nezinau neipatingaj patogus o masina jau gana nemaza. Kas liecia technine puse galiniai waromi moteriai gali buti problema nes su tokia masina jau reykia moket elgtis :0 sitas labiau aktualu ziema. o vectra teko tik wiena karta prawaziuot tay nieko ispudingo man ir senesne beshke mielesne smile to kastytis: nu jo kas liecia roverius tu is esmes teisus, bet kai renka babajai su tiurbanays ant galwu ir widury darbo uzsimano pasimelst ir numeta warztus taj zn big_smile

13

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

...nusiziurejau opel vectra 96m. ish vokieciu parvaryta, lt.keliais nevazineta...  ryt varau pasiziureti, jei kas kabinsiu... kaina prieinama 7000lt. ... nu, bus matyt likimas mane myli ar dar vis baudzia...

14

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Jolanta as vistiek kitos nuomones! kaip automechanikas opel nesiulyciau! pasirinkimas butu audi bmw mesedes,patsai turejau opel omega,dabar turiu bmw,skitumas kaip diena nuo nakties.
neskubek ismegink ir apsiuziurek kitas masinas.....

15

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na jolanta sake kad be maskes dirbti negali.. tai nera is ko rinktis.. as siaip siulyciau subaru visai :? na bet jos brangesnes..

16

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

apsaugok dieve nuo opelio, turejau ascona---baigesi jai tuo kad stabdant galinis tiltas nutruko:) smile nes lonzeronai kiaurai perudijo, nors visa kita buvo ok ir tai atsitiko 12 metu masinai. jei jau nori nebrangios manau galima tarp korejietisku pasizvalgyt--KIA ar hundai, zinoma nepasaka smile bet kainos nedideles ir uz 9 -10 tukst. isseis visai padori masina.

17

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Na taip, senesni opeliai tikrai rudija ziauriai, variklis dazniausiai atlaiko daug ilgiau nei pati masina smile

18

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

jeigu masina bus ariama tai wertetu atsizwelgti ir i technines puses ilgaamzishkuma.. mano nuomone kia hyundai neiseitis smile o del bmw ir mersu tai galima sakyt pasikartosiu galiniai waromi gali buti problema ziema.

19

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

;D jo opelis blogis nepirk ne uz ka! opeliai ir nuotraukose rudyja smile paklausyk tokios nuomones ir pirk sena bmw ar audi ta prasme (lyginant kainas) 7 metais ir 200000km  daugiau nuvaziavusi ir jis maziau ges. nesamone cia.
visos masinos genda ir visos ges, todel pasidomek pirmiau detaliu kainom ir issirink nenuvazineta masina! sekmes

20

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

del galiniu varomu nesuk galvos. smagiau visu pirma vaziuoti. o jei masina sumeta tai atleidai gaza ir issitiesinai, o su priekiu spaudi gaza arba trauki rankini kad istiesintum,o jei prieki kliutis uz nedinelio atstumo. priekiui batai!