21

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Andrius, 27 parašė:

del galiniu varomu nesuk galvos. smagiau visu pirma vaziuoti. o jei masina sumeta tai atleidai gaza ir issitiesinai, o su priekiu spaudi gaza arba trauki rankini kad istiesintum,o jei prieki kliutis uz nedinelio atstumo. priekiui batai!

nesamoniu prirasei..:D gal tu pirma pasivazinek o tada rasyk..

22

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

gal tu pirma pasivazinek su galu tada kalbek!

23

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Galui uzsimetus jei tu visiskai atleisi gaza ant slidzios dangos greiciui esan virs 40km/h masina apsisux..:D nes varikliui stabdant galinius ratus jie sudirbs kaip rankinis....Todel reikia neatleisti o lengvai laikyti tiek kiek reikia..Aisku vaziuojan ant 20km/h tai negresia, jei vaziuotum greiciau zinotum..:D o apie prieki tai isvis net nesupratau ka ten parasei..:D

24

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Tomas atleidus gaza uzmest vienodai tiek su galu gali tiek su priekiu, tiesiog reik moket vaziuot, as 8 metus pravazinejau su galu ir ziema visada taip stabdydavau, tik va siemet teks ismokt stabdyt su priekiu, kas man nelabai patinka :::009

25

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Man priekis irgi nepatinka, bet tenka vazinet su priekiu..:D Didziausias jo minusas kad jis nenori suktis i posuki ziema..bet aisku tam pagelbeti skirtas rankinis ir kiti budai.. pripratau ir visx ok..:D

26

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

jus kazkaip pamirsot apie ka cia kalbama smile smile masina reik isrinkt , o ne vairavimo igudziais girtis

27

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

As tai jau nusispjoviau ant tu ilgu rinkimusi, dvejojimu, lyginimu ir patarimu..Kita masina pirksiu tik grazia ir nesupuvusia, neziuresiu ar vokiska ar japoniska ir t.t. Nes is tiesu genda tai jos visos, o bent jau man tai isvis pasiseka..va penktadieni i aikstelej stovejusia maniske kazkoks durnius neblogai iplojo- nebevaziuoja...mano pagrindinis darbo irankis auto- tai daba konkretus pravalas..zodziu tik nervu gadinimas ir tiek...

28

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

jolanta as turejau galvoje audi nuo 92-93 metu, jos geresnes, bent jau mano galva :V japoniskos tikrai nepirkciau nes jos dalys brangios... o us galiniais varomais ziema ne kas... geriau visi keturi varomi wink:D

29

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Eugenijus, 27 parašė:

jus kazkaip pamirsot apie ka cia kalbama smile smile masina reik isrinkt , o ne vairavimo igudziais girtis

cia tiesiog palyginimas priekiu varomu ir galu, juk jos taip pat dalyvauja pasirinkime, kad ir ta pati omega juk galas varomas wink

30

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Viktorija, 18 parašė:

As tai jau nusispjoviau ant tu ilgu rinkimusi, dvejojimu, lyginimu ir patarimu..Kita masina pirksiu tik grazia ir nesupuvusia, neziuresiu ar vokiska ar japoniska ir t.t. Nes is tiesu genda tai jos visos, o bent jau man tai isvis pasiseka..va penktadieni i aikstelej stovejusia maniske kazkoks durnius neblogai iplojo- nebevaziuoja...mano pagrindinis darbo irankis auto- tai daba konkretus pravalas..zodziu tik nervu gadinimas ir tiek...

Tipiškas moteriškas požiūris.. Būtent dėl tokių apie mus taip ir šneka.. O tuo labiau kai mašiną pagrinde naudoji darbui.. Teisingai, žiūrėk kad gražiai nudažyta būtų. Koks skirtumas ar mėnesį atvažinėsi ar metus, gi vis tiek ko gero tėveliai arba vaikinas už remontą sumokės..

P.s. Sorry už offtopic

31

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Aurimas, 26 parašė:

na mano nuomone tai siulyciau japoniska masinike, o del roveriu tai nzn, zinau kas turi lyg nesiskundzia, bet rover angliska masina!


Roveris rudija lygiai taip pat kaip zopelis - atsiprasau - opelis. Taip kad bedu bus del to labiau, bet uz vairo puikiai jautiesi

32

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

kas tiesa tai tiesa, bet tik del to kad jo skardos plonos, bet siaip tai dazniasia jie perima savo japonisko analogo ligas ir rudija tose paciose vietose, kaip pvz rover600 ir honda acord pas abu ypatingai rudija galines arkos, va taip va :::209

33

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na niera nieko prasciau kaip moteri matyt su supuvusiu automobiliu.patariu pirkt gerai cinkuotas audines ,peugeot,citroen,Porsche:)

34

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Tomas, 27 parašė:
Andrius, 27 parašė:

del galiniu varomu nesuk galvos. smagiau visu pirma vaziuoti. o jei masina sumeta tai atleidai gaza ir issitiesinai, o su priekiu spaudi gaza arba trauki rankini kad istiesintum,o jei prieki kliutis uz nedinelio atstumo. priekiui batai!

nesamoniu prirasei..:D gal tu pirma pasivazinek o tada rasyk..

priekis slidziam keli zymiai geriau valdomas,jai uznesa,tik spausk gaza iki dugno ir niekad nenuleksi nuo kelio,paziurekit ziemos rali kaip varineja su priekiniais.aisku reik nepamirst ir geru padangu.o galinius varomus geriau garaze ziema laikyt:)

35

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Karolina, 19 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

As tai jau nusispjoviau ant tu ilgu rinkimusi, dvejojimu, lyginimu ir patarimu..Kita masina pirksiu tik grazia ir nesupuvusia, neziuresiu ar vokiska ar japoniska ir t.t. Nes is tiesu genda tai jos visos, o bent jau man tai isvis pasiseka..va penktadieni i aikstelej stovejusia maniske kazkoks durnius neblogai iplojo- nebevaziuoja...mano pagrindinis darbo irankis auto- tai daba konkretus pravalas..zodziu tik nervu gadinimas ir tiek...

Tipiškas moteriškas požiūris.. Būtent dėl tokių apie mus taip ir šneka.. O tuo labiau kai mašiną pagrinde naudoji darbui.. Teisingai, žiūrėk kad gražiai nudažyta būtų. Koks skirtumas ar mėnesį atvažinėsi ar metus, gi vis tiek ko gero tėveliai arba vaikinas už remontą sumokės..

P.s. Sorry už offtopic

Atsok, mieloji! As uzdirbu daugiau nei mano vaikinas ir masina taisausi pati, o kadangi tu taip sneki, puikiai numanomas tavo atvejis wink
Taip as mergina ir tuo didziuojuos, taip man patinka grazus daiktai, o tai blogai? Neisivaizduoju saves uz kokios 80tines audines vairo..ar tai blogai? ar grozis bei komfortas yra blogai?
Be to savo poste akcentavau, ne vien estetine masinos isvaizda, bet tai kad nesvarbu kokios markes ir kokio senumo masina ji visvien duzta wink
P.s. Brangi Karolina, kada gi tu ismoksi skaityti tiesiogiai, o ne ieskoti kazko nebuto tarp eiluciu? Tikriausiai mokykloje puikiai rasei interpretacijas wink

36

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

ziema su visokiais normaliai vaziuosi jei su protu, beje butu idomu paziuret kaip issilygintum su priekiu prie sankryza, stabdyt juk reiktu, priekis varomas ziema privalumas didesniais greiciais vaziuojant, kas su galu rizikingiau, bet stabdyme galas turi savo privaluma, tokia mano asmenine patirtis, taciau kiekvienas turi savo nuomone, deje dauguma keikia gala jo net neisbande wink

37

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

juk ziema ne visus metus tesiasi,ateina vasara,va tada galiniai varomi ir daugiau arkliu puikus derinys,nedreba vairas kaip su priekiniais,lengviau valdosi,ir auto daug manevringesne,man labiau galiniai,isskyrus kalnuose nekas ziema daznai neivaziuoju i kalna big_smile

38

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

jolanta,as norejau paklausti kelintu metu buvo tavo audi80, ir kokiu greiciu vaziavai? va imetu kaip tas procotenas smugio metu veikia proco-ten apie ji daugiau intere parasyta


||| kiek pastebejau karolina daznai prie zmoniu pradejo kabinetis, sorry kazkam reikejo tai pasakyt...

39

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Karolina wisokiu buna tu 80tiniu... o jeigu neklystu tu wajrawai golpa kas mano manymu yra daug prasciau uz ta pacia 80tine smile

40

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Aurimas, 26 parašė:

na Quashqai tikrai neipirksi:(bet nissan neraa taip blogai!o apie opel, na jei omega tai jei dyzelio nori tai 2.5l bmw variklis stovi, nieko gero apie juos negirdejau) na rinktis tau, japoniskos masinos pigesnes, bet detales truputi brangesnes, o su vokiskomis atvirksciai:) SEKMES!

bmw dizelis tikrai neblogas smile