41

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Viktoras, 25 parašė:

isskyrus kalnuose nekas ziema daznai neivaziuoju i kalna big_smile

na jein negali ivaziuot i kalna visuomet galima atbulom, tada uztraukia big_smile

42

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Vilius, 18 parašė:

Karolina wisokiu buna tu 80tiniu... o jeigu neklystu tu wajrawai golpa kas mano manymu yra daug prasciau uz ta pacia 80tine smile


Jei cia man skirta tai as Viktorija ;D

43

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

akys suzwairawo man smile)

44

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Kastytis, 26 parašė:

ziema su visokiais normaliai vaziuosi jei su protu, beje butu idomu paziuret kaip issilygintum su priekiu prie sankryza, stabdyt juk reiktu, priekis varomas ziema privalumas didesniais greiciais vaziuojant, kas su galu rizikingiau, bet stabdyme galas turi savo privaluma, tokia mano asmenine patirtis, taciau kiekvienas turi savo nuomone, deje dauguma keikia gala jo net neisbande wink

jai jau pries sankryza auto nesas reiskia taip ar taip nesusustosi.beto ant 20 vargiai ar taip atsitiks.beto man priekiniai varomi ,daug kart kaili izgelbejo ,viena kart ir i trula ziema vos neipuoliau ,pasukau vaira kairen gazo ir nuciuoziau i tuscia vieta.o daugiausiai nemaloniumu esu turejas su galiniais varomais,tas gazo atleidimas padeda labai nedaug(ji gali atstot ABS,arba greitas stabdzio atleidinejimas),o ziema kai labai slidu su kokiu mersu turbo dyzeliu mechanine deze kur didelis sukimo momentas tai galas buksuoja net ir gaza atleidus,kai labai slidu tai net i sonus nesioja letai riedant.provezas blogai iveikineja galiniai.vazineju labai daug turiu tokia ir tokia vistiek priekiniai geriau valdomi.o geriausia 4x4:)

45

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na, as apie masinas nieko nesuprantu, bet man ir suprasti pernelyg nereikia << turiu as kuo dometis, o masinos man tikrai ne tas dalykas, kas itin traukia>> man masina turi buti grazi ir vaziuoti.. tokia man yra audi ... kad ir kas benutiktu, kad ir kiek man sita masina kainuos, bet mano pirmas ir paskutinis automobilis bus audi .. >> iprotis big_smile)

46

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

galiniu varomu vienintelis privalumas jei priekabas tampai, daugiau jokiu nera, tik mase ir kuro sanaudos didesnes.

47

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Uo nijole bendraminte smile)) audi yra audi big_smile

48

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

 

Vilius, 18 parašė:

Uo nijole bendraminte smile)) audi yra audi big_smile

teeep visa tiesa apie audi big_smile)>>  http://uk.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
p.s. nesuprantu su tais nuorodu kelimais.. man nesusikelia youtube teisingai..ir visada taip :V

49

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Lina, 24 parašė:

jolanta,as norejau paklausti kelintu metu buvo tavo audi80, ir kokiu greiciu vaziavai? va imetu kaip tas procotenas smugio metu veikia proco-ten apie ji daugiau intere parasyta


||| kiek pastebejau karolina daznai prie zmoniu pradejo kabinetis, sorry kazkam reikejo tai pasakyt...

audi 80, 91 metu, kas idomiausia... priekio liko .... gal.... 20% beveik nieko, kas idomiausia salone, net panele liko nepakitusi, nepasakytum kad patyrei avarija. Kiek teko kalbetis su zmonem, aishkino, kad audinese, tas ir idomiausia, kad variklis lenda i apacia.... kazkas ten su voztuvais ir visa kita, spaudziasi..... vienu zodziu... salonas liko nepakites nuo smugio... todel ir likom sveiki, tik su sumushimais.... greitis?.... achhh.... kol vyksta tyrimas, neminesiu.

50

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

ot butu idomu suzinoti smile o kokia audele nijole wairuoja ? smile

51

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Jolanta, 34 parašė:
Lina, 24 parašė:

jolanta,as norejau paklausti kelintu metu buvo tavo audi80, ir kokiu greiciu vaziavai? va imetu kaip tas procotenas smugio metu veikia proco-ten apie ji daugiau intere parasyta


||| kiek pastebejau karolina daznai prie zmoniu pradejo kabinetis, sorry kazkam reikejo tai pasakyt...

audi 80, 91 metu, kas idomiausia... priekio liko .... gal.... 20% beveik nieko, kas idomiausia salone, net panele liko nepakitusi, nepasakytum kad patyrei avarija. Kiek teko kalbetis su zmonem, aishkino, kad audinese, tas ir idomiausia, kad variklis lenda i apacia.... kazkas ten su voztuvais ir visa kita, spaudziasi..... vienu zodziu... salonas liko nepakites nuo smugio... todel ir likom sveiki, tik su sumushimais.... greitis?.... achhh.... kol vyksta tyrimas, neminesiu.

tai va as ta ir norejau akcentuoti, kad smugio metu pas audines variklis ir vairas paeina iprieki, tai manau tikrai teigiamas dalykas, nes nesusitraiskysi krutines lastos ir nesusitrenki galvos i vaira wink manau didziausias dziaugsmas kad likot sveiki wink sekmes renkantis masina wink

52

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Vilius, 18 parašė:

ot butu idomu suzinoti smile o kokia audele nijole wairuoja ? smile

ji svaigsta apie taip liaudyje vadinama bachka. ta didele audi 100 big_smile kazka panasaus http://forumas.ieskok.lt/imgload/4085

53

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Lina, 24 parašė:
Jolanta, 34 parašė:
Lina, 24 parašė:

jolanta,as norejau paklausti kelintu metu buvo tavo audi80, ir kokiu greiciu vaziavai? va imetu kaip tas procotenas smugio metu veikia proco-ten apie ji daugiau intere parasyta


||| kiek pastebejau karolina daznai prie zmoniu pradejo kabinetis, sorry kazkam reikejo tai pasakyt...

audi 80, 91 metu, kas idomiausia... priekio liko .... gal.... 20% beveik nieko, kas idomiausia salone, net panele liko nepakitusi, nepasakytum kad patyrei avarija. Kiek teko kalbetis su zmonem, aishkino, kad audinese, tas ir idomiausia, kad variklis lenda i apacia.... kazkas ten su voztuvais ir visa kita, spaudziasi..... vienu zodziu... salonas liko nepakites nuo smugio... todel ir likom sveiki, tik su sumushimais.... greitis?.... achhh.... kol vyksta tyrimas, neminesiu.

tai va as ta ir norejau akcentuoti, kad smugio metu pas audines variklis ir vairas paeina iprieki, tai manau tikrai teigiamas dalykas, nes nesusitraiskysi krutines lastos ir nesusitrenki galvos i vaira wink manau didziausias dziaugsmas kad likot sveiki wink sekmes renkantis masina wink

... ishsirinkti mashina, tikras vargas.... man jau stogas vaziuoti pradejo...

54

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Linas, 20 parašė:

Vilius, 18 parašė:

ot butu idomu suzinoti smile o kokia audele nijole wairuoja ? smile


ji svaigsta apie taip liaudyje vadinama bachka. ta didele audi 100 big_smile kazka panasaus http://forumas.ieskok.lt/imgload/4085


tikslaiu tokia http://forumas.ieskok.lt/imgload/4086  nes ten universlas, beje buna ir didesniu masinu

55

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Eugenijus, 27 parašė:

galiniu varomu vienintelis privalumas jei priekabas tampai, daugiau jokiu nera, tik mase ir kuro sanaudos didesnes.

dar draguose galiniai geriau jai variklis galingas,gera kelio danga geros, padangos ,tai didele mase nueina i gala tada nedgi maziau kasas nei priekiniai,net priekis gali pasikelt jai galios netruksta:)

56

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

priekiniai varomi mergaitems,galiniai vyrams big_smile

57

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

kas tos mergos isvis zino:)

58

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Lina, 24 parašė:

Linas, 20 parašė:

Vilius, 18 parašė:

ot butu idomu suzinoti smile o kokia audele nijole wairuoja ? smile


ji svaigsta apie taip liaudyje vadinama bachka. ta didele audi 100 big_smile kazka panasaus http://forumas.ieskok.lt/imgload/4085


tikslaiu tokia http://forumas.ieskok.lt/imgload/4086  nes ten universlas, beje buna ir didesniu masinu

is esmes jokio skirtumo tongue nes abi masinos tokio pat ilgio tik kebulas kitoks big_smile

>>>>>>>>>>>>>>>>

>> Jolanta ieskosi ir tikrai surasi, tik i turgu vaziuok su apie auto nusimananciu zmogumi, ir tada liudeti neteks wink

59

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Viktoras, 25 parašė:

priekiniai varomi mergaitems,galiniai vyrams big_smile

rimtam zmogui -rimtiems reikalams galiniu nereikia

60

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Linas, 20 parašė:
Lina, 24 parašė:

Linas, 20 parašė:

Vilius, 18 parašė:

ot butu idomu suzinoti smile o kokia audele nijole wairuoja ? smile


ji svaigsta apie taip liaudyje vadinama bachka. ta didele audi 100 big_smile kazka panasaus http://forumas.ieskok.lt/imgload/4085


tikslaiu tokia http://forumas.ieskok.lt/imgload/4086  nes ten universlas, beje buna ir didesniu masinu


is esmes jokio skirtumo tongue nes abi masinos tokio pat ilgio tik kebulas kitoks big_smile
>>>>>>>>>>>>>>>>


skirtumas yra.. man tas galas tos nepatinka, kur tu, Linuk, parodei.. nepatinka.. ne ne ne..p