81

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Jolanta, 34 parašė:

.. shaldytuvus ir visa kita..:) brolis gali atvezti.... pas ji didelis mashiniukas... o prisiparkuoti?... na taip ...

na prisiparkuoti ismokstama, ir konfortas didesnis vaziuoti pvz su ta pacia audine 100, nei su mitsubishi colt (tokia studentiska kaip mano :-) )

> nors mano siulymnas tai SUBARU OUTBACK butu,  bet jai nupirkti reikia apie 13000 lt  na bet ji aukstesne universaliu kebulu keturi varantys ratai ir t.t

>> Jolanta kai nusipirksi tai pasipasakok ka nusipirkai wink http://forumas.ieskok.lt/imgload/4094  << va kaip ta subaru atrodo smile

82

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

tada visi susirinksim isbandysim ir aplaistysim :::607:::607:::607

83

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

  .. man maziukes mashinytes nepatinka.... ypac po avarijos...http://forumas.ieskok.lt/imgload/4095
..pasak policijos su maziuke..manes jau nebutu... sad http://forumas.ieskok.lt/imgload/4096 .. o ash juk taip myliu gyvenima.... na kas del laistytuviu....bus matyt....:-) .. virtualybe nedekinga...

84

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

gerai auksta.subaru ir taip stabili nes jos variklis plokscias ir stumokliai dirba i ploti o nestaciai.todel svorio centra pas jas zemas.ziema po miskus nereali masinyte

85

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Jolanta, 34 parašė:

  .. man maziukes mashinytes nepatinka.... ypac po avarijos...http://forumas.ieskok.lt/imgload/4095
..pasak policijos su maziuke..manes jau nebutu... sad http://forumas.ieskok.lt/imgload/4096 .. o ash juk taip myliu gyvenima.... na kas del laistytuviu....bus matyt....:-) .. virtualybe nedekinga...


as gyvenime kai daug vazineju tai yra teke susidurt su tokiom audinem 2 kart .pirma kart pacanas ileke man i mersa (kaip avarate toks)su 80 tine" ties kuro bako,galinio sparno sritim ratas dar gavo.tai audines priekis kaip sumalta bulka atrode ,o mersui su kuvalda trinktelejom i sake kad ratas atsoktu(nes buvo iskrypes)ir normaliu greiciu parlekiau namo. ir i trecia golfa 80 tine" buvo ilekus i bamperi pataike ta kart as kaltas buvau,tai man nusimontavo bamperis kuri vel prisisukau ir sekmingai nekeites nieko vazinejau o audinei sulamdytas sparnas,bamperis priekinis luzo,fara skilo, ratui kazkas.audiniu priekiai tikrai minksti nors vairuotojui gal tik ir i nauda.tauciau vw ir audi tie patys gamina ,varikliai tie patys,trecias golfas tik galu trumpesnis gal ta paskutine avarija tiesiog geresniu kampu man pataike

86

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Gintautas, 25 parašė:

gerai auksta.subaru ir taip stabili nes jos variklis plokscias ir stumokliai dirba i ploti o nestaciai.todel svorio centra pas jas zemas.ziema po miskus nereali masinyte

joam an irgi lb paliko nebloga ispudi kai teko pavairuoti tokia masinyte :::b18

87

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

kas dar nepamego subaru galiu pasakyt kad visos 4 varomu ,autentiski uzpatentuoti reduktoriai kurie mazai genda,palygint nedaug ryja  ir graziai triukus galima izdarinet su jom   pvz   http://www.youtube.com/watch?v=zdNoKOGES0Q

88

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

nu del 4x4 ce dar klausimas ar genda senesniu audeliu kcadrini udezes megsta zyzt wink

89

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

subaru 4x4 man atrodo maziausei genda.pataisyk klaidas:)

90

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

jai jau 4x4 tai EVO........ super 2 litru varikliukas,tai masinytei daugiau nieko nereikia,tik pilk ir spausk big_smile
o kiek detales kainuoja nenoretumet zinoti,vienam parejo vandens pompa,6 savaites lauke big_smile

91

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

...turiu jus nuvilti.... patarimai jusu buvo ishties geri....bet .... bet nelabai pagal kishene.... deja..  jau nusispirkom.... achhh, gal ir ne bambonke.... bet pagal kishene.... opel vectra 96m... po poros metuku, dar prikaupsim pinigeliu, atsinaujinsim.
...visiems aciu, didelis aciu...

92

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Jolanta, 34 parašė:

...turiu jus nuvilti.... patarimai jusu buvo ishties geri....bet .... bet nelabai pagal kishene.... deja..  jau nusispirkom.... achhh, gal ir ne bambonke.... bet pagal kishene.... opel vectra 96m... po poros metuku, dar prikaupsim pinigeliu, atsinaujinsim.
...visiems aciu, didelis aciu...

na juk pati sakei akd automobilis pagrindine darbo priemone, tai greit ir pirkai wink

93

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

seip matau daug peeckeliu tau neteisingai patarineja,perki bmw ir puti pasiemi uz 10000lt 95 metu  ir viskas na detales brangesnes bet jagu bmw sarnyras metam tai kokio golfo 3 men.na ziurint kaip vazineji

94

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

jo bmw valdo big_smile

95

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Edgaras, 22 parašė:

seip matau daug peeckeliu tau neteisingai patarineja,perki bmw ir puti pasiemi uz 10000lt 95 metu  ir viskas na detales brangesnes bet jagu bmw sarnyras metam tai kokio golfo 3 men.na ziurint kaip vazineji

apie golfa truputi nugrybavai.vaziukles ju tikrai geros.o bmw normalaus uz 10000 tikrai nepaimsi.dyzeliai visi iki 98 metu bmw brokas,galvos trukineja kaip pasiutusios 

96

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Geriausia mashina yra Honda smile pavyzdziui kad ir HCH (Honda Civic Hechbek) su kokiuo 1.5 motoru: mazas, manevringas saliginai galingas, ekonomiskas. Luzta gerokai reciau nei dauguma kitu automobiliu, net jei ji ir ganetinai stypriai drozi. Visa vaziuokle yra gana paprasta, del ko ja ramontuoti yra lengva ir nebrangu. Taigi ka pirkt koki Golfa geriau imt HCH. HCH paimsi dar net pigiau nei Golfa, o golfas HCH nei istolo trauka nepriligs.

P.S. ne Japoniskos masinos yra ne masinos smile

97

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Vladas, 24 parašė:

Geriausia mashina yra Honda smile pavyzdziui kad ir HCH (Honda Civic Hechbek) su kokiuo 1.5 motoru: mazas, manevringas saliginai galingas, ekonomiskas. Luzta gerokai reciau nei dauguma kitu automobiliu, net jei ji ir ganetinai stypriai drozi. Visa vaziuokle yra gana paprasta, del ko ja ramontuoti yra lengva ir nebrangu. Taigi ka pirkt koki Golfa geriau imt HCH. HCH paimsi dar net pigiau nei Golfa, o golfas HCH nei istolo trauka nepriligs.

P.S. ne Japoniskos masinos yra ne masinos smile

... pasiulymas geras,aciu.... bet man didesnes mashinos saugiau atrodo...

98

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

na yra ir kitokiu Honda modeliu, zodziu galima rinktis pagal skokni, poreikius ir kisene smile

99

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

Manau gera varianta pasirinkai.. omegos tikrai gerai kad nepirkai butum suvarges su ja.. o vectra tai iskarto tik susitvarkyk arkas nes bus taip kaip ir civikui supus bevaziuojantis. nes 96 metu labai jos jau rudyjancios yra.siaip vaziuokle ir jei geras variklis tai vaziuosi be vargo..

100

Re: ... man labai svarbi jusu nuomone, ruoshiuosi pirkti automobili

isedi i zopeli ir jei sedesi tyliai tyliai, tai isgirsi kaip kebulas rudija big_smile