1

Tema: Kas yra patyres isdavyste ?


Kam yra kita puse buvusi neistikima ? Uztikes su kitas/kitu lovoje? Kuo viskas baigesi ir kaip tai pakeite Jus ?

2

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Uztikes nebuvau, tiesiog suzinojau po visko.. big_smile kuo baigesi? pirmus pora kartu atleidau.. poto jau nebe.. ;D

3

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

nebuvo.. neuztikau. niekuo nesibaige ..:::808

4

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Deividas, 23 parašė:

Uztikes nebuvau, tiesiog suzinojau po visko.. big_smile kuo baigesi? pirmus pora kartu atleidau.. poto jau nebe.. ;D

kantrus smile

5

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Pati prisipazino :::050 baigesi tuom kad pasimylejom tongue

6

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Suzinojau po visko. Na ir baiges aisku viskas tuom. Per daug save myliu ir gerbiu, kad galeciau atleisti smile

7

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Linai, labai teisingai apsakei manau. Bet siaip sunkoka sprest, kai man niekada taip nebuvo...

8

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

didelio cia daigto kad permiegojo su kitu,juk patsai ne angeliukas big_smile
baigiasi viskas,lieka tik sexas big_smile

9

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Noreciau tokia midavikui, tiksliau isdavikei i akis paziuret..

10

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

pati ne sake bet kai myli zmogu jauti kad lovoij kazkas pasikeite as ja priverciau prisipazint pasirodo buvau teisus atlaidau !! bet nesenai issiskirem nes vel permegojo su kitu!! jausmas ne labai malonus kaip tau is kazkur atsiuncia dvd su filmuku kaip tavo mylimoi raitosi su kitu, galvojau sirdis plis bet nieko gyvenu toliau wink o pakeite tiki gera puse ne tiket mergynu zodzais ir ju prisipazinimu meilei smile

11

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

kazkaip po to vaikinai pradeda labiau blaiviai vertinti situacijas

12

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

dar ne taip pradeda blaivai vertint ir ziuriet i gyvenima big_smile

13

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

na na na...negrazu taip...dar nebuvau to patyrusi, bet kiek save pazistu viskas baigtusi ten kur prasidejo smile siaip labai nemalonu matyt, kai tavo pazistama pora abu kairen desinen laksto, brr...

14

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

kodel vaikinai ? merginos taipogi . isduotas likes zmogus, nepriklausomai nuo lyties atsargiau i viska ziuri. man tai su tom istikimybem per daug gal.. susipazinau su vaikinu, tik pusdieni praleidom kartu, galispudi dideli palikes buvo, nuosirdziai pabendravom susitike atsitiktinai, kaip draugai geri kokie, nors nepazinojom vienas kito gerai. po to jo du metus nebemaciau ir buvo taip, kad jei eidavau i pasimatyma koki, atrodydavo kad isduodu ji, pazliumbdavau nakti, neprisileidau nieko, ir.. dabar as su juo ... smile !  nu siaip, norisi dabar grinai nuosirdziu santykiu, be isdavysciu, melagysciu, atvirumo norisi. nezinau, gal per ta laika idealizavau ji pagal save..

15

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Koks skirtumas jei brangiausioji prmiegojo su kitu.Po visko ;persitvarkysi; ją pagal save ir jokių problemų.

16

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Prisipazino bet paskui pati gailejosi del to.. bet ir toliau tarp musu nieko nebebuvo smile

17

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

na jus cia vaikinai ir uzsipuolet merginas,na as ka tik issiskyriau su vyru,na bet mano situacijoj,tai jis visada eidavo per kitas ,ir uztikus buvau,ir dabar net foto gavau su paskutiniaja:::759,na bet ten tokia SLIUNDRA pasitaike ir isskyre mus ,siaip tai toks jau gyvenimas  ,as galvojau kad tik merginos visada buna iskaudintos,na bet pasirodo yra ir vyru

18

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Amzini klausimai atleisti ar neatleisti ? gal pirma karta? gal trecias paskutinis? As tik zinau kad iskeisti visada galima vienu kartu daugiau nei kad atleisti. Kiek kartu? cia skonio reikalas kiekvienas renkasi pats asmeniskai.

As asmeniskai sakyciau yra dvi rusys zmoniu istikimi, tie kurie nei karto ir kiti nesvarbu kiek kartu.

is 20 poru 1 viena yra idialei laiminga, 5 seipsau, 10 gyvena kartu del visu ymanomu priezasciu isskyrus ta tikraja romantine meile ir 4 patiria gryna pragara. (Macionis,( 2007) sociology, New Jersy: Person education inc: Kaynon College)

Mano patarimas visom suduzusiom sirdelem, dziaukis sviezei ka sutikes ir nesielvartauk kai ka prarades tai nera pasaulio pabaiga arba bent jau ne pirma ir nepaskurine.

Zadeti baznycioi iki kol mirtis isskirs yra grazu, bet tiketis yra naivu. Mes idealizuajame viena bet statistine realybe rodo kitka.

19

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Esu patyrusi, iš pradžių atleidau, bet po to kai puolė mane tuo kaltinti....palikau jį

20

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

milda: tai ar buvo del ko kaltinti wink