21

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

na buvau ir as suzinojusi kad mane apgavo bet pirma karta atleidau bet pasekmes tokios kad nesugebu daugiau pasitiketi vaikinais ir vistiek viskas baigesi SKYRIBOM nes to uzmirsti neisejo kaip sakoma jei isdavie viena karta tai bus ir antras ir daugiau.....:::734

22

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

pasamprotaukim logiskai: na as dar nebuvau sutikes zmogaus kuriam niekas nei karto nebuvo iskeites (turiu omeny tarp vyresniu sexualei aktyviu), taip kaip to kuris visada istikimas ir be nuademes (isskyrus mane) smile

Vadinas teisingas varijantas turetu buti tai vengti aplamai tos temos "nezinai ir galva neskauda" bet jei jieskosi tai labai maza tikimybe kad nerasi smile

na o jei pats nesugebi apsisaugot nua uzplustancios pagundos tai bent jau gerbg savo partnery ir jo jausmus ir neskaudink jo.

Istikimu zmoniu labai labai retai pasitaiko (as vienas is ju) smile  vadinasi poros partneryste isaugoma apeinant ta klausima nekrapstant jo ir nesigilinant.



23

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Zilvinas, 37 parašė:

pasamprotaukim logiskai: na as dar nebuvau sutikes zmogaus kuriam niekas nei karto nebuvo iskeites (turiu omeny tarp vyresniu sexualei aktyviu), taip kaip to kuris visada istikimas ir be nuademes (isskyrus mane) smile

Vadinas teisingas varijantas turetu buti tai vengti aplamai tos temos "nezinai ir galva neskauda" bet jei jieskosi tai labai maza tikimybe kad nerasi smile

na o jei pats nesugebi apsisaugot nua uzplustancios pagundos tai bent jau gerbg savo partnery ir jo jausmus ir neskaudink jo.

Istikimu zmoniu labai labai retai pasitaiko (as vienas is ju) smile  vadinasi poros partneryste isaugoma apeinant ta klausima nekrapstant jo ir nesigilinant.


na tu nebent gali buti istikimas tik del to, kad esi vienas arba buni neistikimas kitame mieste,  o tai jau nesiskaito wink


as esu sutikikes istikimu zmoniu, bet ju tikrai mazai...labai mazai smile

24

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

"as esu sutikikes istikimu zmoniu", Is kur tu gali zinoti? Nebent turejei omeny mane, tada tikrai buvai sutikes galiu patvirtinti smile

25

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Zilvinas, 37 parašė:

"as esu sutikikes istikimu zmoniu", Is kur tu gali zinoti? Nebent turejei omeny mane, tada tikrai buvai sutikes galiu patvirtinti smile

kiek pamenu is ankstesniu pasisakymu, tai tu neturi antros puses, tai ir negali buti neistikimas smile

26

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Zilvinas, 37 parašė:

"as esu sutikikes istikimu zmoniu", Is kur tu gali zinoti? Nebent turejei omeny mane, tada tikrai buvai sutikes galiu patvirtinti smile


tu mane dar pamirsai wink

27

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Vadinasi visada galiu buti istikimas sau 100% saziningas savo jausmams, norams ir poreikiams. Niekada nereikia meluati ar apsimetineti ar prisitaikineti nes nera pries ka...

neturejimas vienos suteikia teise ir laisve tureti visas ir tua paciu buti visada istikimu smile

"tai ir negali buti neistikimas" = galiu ir esu 100% istikimas sau big_smile

nepamirsau smile 

28

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Zilvinas, 37 parašė:

Vadinasi visada galiu buti istikimas sau 100% saziningas savo jausmams, norams ir poreikiams. Niekada nereikia meluati ar apsimetineti ar prisitaikineti nes nera pries ka...

Kaip čia pasakius. Kas tas "sau"? Laikui bėgant žmones keičiasi ir santykiai tarp žmonių. Prisiekdami ištikimybę antrąjai pusei (vedybų metu), berods, esame ištikimi sau, o kai nuklystame į šoną - irgi.

Sutikčiau tik, kad prigimtį sunkiausia keisti, bet juk kartais prisiimame dirbti labai sunkius darbus "iš meilės".

29

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

na man taip yra buve ne karta ir galiu pasakyt kad jausmas ne is pavydetinu.labai del to pykomes bet visdel to susitaikem.tai kazkaip mane labai paveike pradejau juo nebepasitiket taip  kaip anksciau bet jis tai irode kad nori but su manim   tai dabar viskas kol kas gerai

30

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Monika, 18 parašė:

kodel vaikinai ? merginos taipogi . isduotas likes zmogus, nepriklausomai nuo lyties atsargiau i viska ziuri. man tai su tom istikimybem per daug gal.. susipazinau su vaikinu, tik pusdieni praleidom kartu, galispudi dideli palikes buvo, nuosirdziai pabendravom susitike atsitiktinai, kaip draugai geri kokie, nors nepazinojom vienas kito gerai. po to jo du metus nebemaciau ir buvo taip, kad jei eidavau i pasimatyma koki, atrodydavo kad isduodu ji, pazliumbdavau nakti, neprisileidau nieko, ir.. dabar as su juo ... smile !  nu siaip, norisi dabar grinai nuosirdziu santykiu, be isdavysciu, melagysciu, atvirumo norisi. nezinau, gal per ta laika idealizavau ji pagal save..

zinot, isdave mane tas smile

31

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Kaste, 28 parašė:

na man taip yra buve ne karta ir galiu pasakyt kad jausmas ne is pavydetinu.labai del to pykomes bet visdel to susitaikem.tai kazkaip mane labai paveike pradejau juo nebepasitiket taip  kaip anksciau bet jis tai irode kad nori but su manim   tai dabar viskas kol kas gerai

kolkas???:D:D iki pirmo kivirco

32

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

tai naivi:d

33

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

niu jo naivumas pasitaiko karta du bet finisas aiskus arba tesiog nenori zmones matyti tiesos big_smile

34

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Kas yra patyres isdavyste? = kas yra patyres yskaudinta ego nuasavybes jausma?

Vaikinas su mergina ... situacija kaista, staiga mergina: -as turiu vyra. Vaikinas: -as nepavydus.

Na as tam vyrui taip pat nepavydziu... smile

esme yra ta kad jei nenori buti "yskaudintas" atsikratyk fantaziju savo svajoniu kuriomis svaiciojei taip ilgai kad pradejai tiketi. Nera tokio dalyko kaip sex vergija ar nuasvybe kito asmens ...

gal fantazijose bet ne tikroveje, ne ystatymuase ir ne realybeja. Gyvenimas vienintelis ir nepakartojamas reikia dziaugtis kiekviena jo akimirka. Tos paranojines mintys prie nieko gero nenuveda vadinasi ju  mum ir nereikia nes jos tik nuadija gyvenima.

As galiu paimti betkokia pora kartu pragyvenuse keles desimtis metu kurie yra kartu laimingi.

Bet jei pakapstytume ju praeiti su profesionaleis detektyvais galetume isknisti kiekvieno praeity nuademiu kurios tikrai apkartintu ju gyvenima gal net isskirtu ... klausimas: ar to reikia?

As nekenciu religiniu idiotu idialistu ir fanatiku jie negali izvelgti realiju per savo sventus ysitikinimus
Ir del tu paciu kvailu issigalvotu nuastatu patys kencia del apgaules isdavystes ir t.t.

Man tokiem norisi rekti y veida: atsibusk! visi zmones meluaja tai yra zmogiska prigimtis jie tai daro nua pat vaikystes 

ir as meluaju ir tu meluaji ir mes tai darysime ateity 100% garantuatai as galiu net pinigus ant to statyti smile

nemeluaja gal tik psichinei autistinei ligonei jiem smegenu tam neuztenka smile ir galiu jum pasakyti tikrai nera patys maloniausi bendrauti zmones.

p.s. Ok as vienintelis nemelagis smile (ir be psichiniu sutrikimu)

Kiekvienas normalus sveikas zmogus  yra patrauklus priesingai lycei anksciau ar veliau neisvengemai  su kibirksciuaja : kai kas gashlei susizvalgo , gal apsikabina gal rankom susiliecia  gal pasibuciuaja ….

Kas tau ydomu? kiek toli jie nuejo su smulkmenom? Ar kiek toli tavo tolerancijos ribos ? ar tau aplamai tai reikia zinoti? 

Esme yra kad tu to fakto nepakeisi. Vienintely ka tu gali rinktis savo noru ir valia tai gilintis y smulkmenas kamantineti ir kaltinti paciam sau paaiskinti kad tai jos/jo kalte issiskirti ir sekmingai buti nelaimingu.

Kada istikruju tau turetu rupeti ar tas zmogus nori su tavim dalintis gyvenimu ir ar jo nuatykei nera tau pavojingi: venerines ligos, svetimi vaikai.

Neivienas vyras negali prisiekti istikimybe kol dar nesutiko tos is Play Boy virselio  … smile
Ir neiviena moteris kol nesutiko  …  ten kokio super muper… smile

p.s. kol nesutiko manes smile

35

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

smile jaunimas neskubekit gyventi,dziaukites gyvenimu.Nereikia galvoti,kad esat vienas kito nuosavybe.Siais laikais manau nera nei vieno,kuris nepatyre isdavystes,bet tai tik uzgrudina ir didina pasitikejima savimi ir nepasitikejima kitais.Atleisti galima,o kiek kartu priklauso nuo kantrybes.O jei nesugebesi atleisti,tai turi sugebeti gyventi vienas,nes mano manymu visiskai istikimu nebera nei vyru,nei moteru...Bet visvien gyvenimas grazus...

36

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

As.Ziaurej

37

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Andzelina, 19 parašė:

niu jo naivumas pasitaiko karta du bet finisas aiskus arba tesiog nenori zmones matyti tiesos big_smile

arba jaime nesiku kaip bus paskuj...

38

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Fiodoras, 27 parašė:
Andzelina, 19 parašė:

niu jo naivumas pasitaiko karta du bet finisas aiskus arba tesiog nenori zmones matyti tiesos big_smile

arba jaime nesiku kaip bus paskuj...

manau kad aiskus nes dazniausiai vistiek apgauna buvo ir man taip ir neslepsiu ir tikrai nefaina taip gyventi nes vistiek jei atleidi vis galvoi sukasi ta minti o jeigu vel.... ir galu gale pratruksta zmogus na zinoma buna tu vienetu bet labai labai labai retai:::027

39

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Buvo, palikau

40

Re: Kas yra patyres isdavyste ?

Liucina, 17 parašė:

As.Ziaurej

papasakok